چگونه با برش ليزري شروع كنيم؟ (3)

چطور با برش ليزري آغاز كنيم؟
برش لیزر آهن

در ادامه واقعیت چنانچه در ادامه گسیل خویش به خودی، گسیل مستقل از عرصه مغناطیسی محفظه انجام می شود، گسیل تحریکی موقعیت متمایز دارااست و در ادامه آن عرصه مغناطیسی محفظه نقش مهمی ایفا می کند.

برش لیزر آهن

را در ادامه رایانه ای که به دستگاه متصل هست وارد کند، آنگاه قطعه گزینه حیث را بر روی سینی دستگاه قرار دهد تا عملیات برش کاری به وسیله اشعه لیزر دستگاه شروع شود، از آن جایی که دستگاه برش لیزر رادوکس تام اتوماتیک می باشد چکیده که از قطعه که بریده می شود را یا این که می سوزاند یا این که آب می نماید و یا این که تصعید می شود؛ در ادامه سطح اخیر دستگاه با به کارگیری از فشار گاز مرحله و حاشیه های قطعه خروجی را با میزان مرغوب بودن زیاد بالا و سوای خوردگی به تیتر خروجی تحویل می دهد.

یکی از از کاربردهای اثرگذار لیزر هم در ادامه برش ظریف و سرعت بالا فلزاتی مانند آهن است. آینه های ویژه ای که در ادامه دستگاه لیزر تعبیه شده اند، پرتو را به طرف لنز ساماندهی می نمایند و آنگاه تابش کلیدی لیزر بر روی مرحله جسم شروع خواهد شد.

در ادامه همین مرحله، پرتو بر روی مرحله جسم متمرکز خواهد شد. لنزی که به جهت متمرکز نمودن پرتو لیزر تعبیه شده، پرتو را به انتهای نصیب سروصدا دستگاه می رساند.

لنز دستگاه، انرژی لیزر را در ادامه یک نصیب زیاد ریز قرار می دهد. همین گونه گسیل یکی از از فرآیندهای حیاتی در ادامه لیزر به شمار می رود.

با پوشاندن موتور با چیزی نظیر پارچه، مانع از زخم دیدن موتور به وسیله تراشه های فلزی می شوید. در ادامه واقعیت چنانچه به دنبال یک برش مناسب ارزش خیس با فعالیت فیزیکی عمده هستید، همین براش به جهت شما مناسب خیس خواهد بود البته نباید انتظار داشته باشید که نتیجه های آن به میزان برش لیزری، تماماً ظریف از فعالیت دربیایند.

با وجود ترقی در ادامه حوزه تولید دستگاه برش لیزر، در ادامه دستگاه های پیشرفته و ویژه همین نقص‌ در ادامه هم اکنون برطرف کردن شدن می باشد. ᠎Th​is w᠎as cre᠎at ed with GSA Con​tent G᠎enerat​or D emover si on .

همین فعالیت موجب به وجود آوردن یک فوتون می شود. فرایند تکثیر یک فوتون به وسیله فوتون دیگر، در ادامه جمع اقتدار و شدت پرتو نور لیزر را انتخاب خواهد کرد.

کاربرد دستگاه برش لیزر چیست؟ پرتو به محض ایجاد شدن، به سطح برش لیزر وارد می شود. این دستگاه بر اساس تکنولوژی روز دنیا تولید شده و پیشرفته ترین و جدید ترین متدها در ادامه ادامه طراحی آن به کار گرفته شده است.

جواب همین سوال بی آلایش است. یکی از از پرکاربردترین همین موردها را در ادامه پروژه ساختمانی و سازههای صنعتی می توان بازدید می کنیم.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ذخیره ساز Dell EMC Unity XT 480

ذخیره ساز Dell EMC Unity XT 480 خرید ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.