پس قیمت تابلوفرش بافتی چی؟ (2)

پس قیمت تابلوفرش بافتی چی؟
تابلو فرش چهره

به این ترتیب ابتدا عکس های شخصی توسط طراح و با کمک نرم افزار به طرح های بافت تبدیل می شوند و سپس از دستگاه های قالی بافی بافته می شوند. بیشتر شرکت ها عکس با کیفیتی از مشتریان دریافت نموده بر اساس پالت رنگی موجود در شرکت طراحی و بافت تابلو فرش چهره را انجام می دهند که در این روش تابلو فرش نهایتا ، اما شرکت هایی نیز وجود دارند که بافت تابلو فرش را به صورت سفید و بدون طرح و نقش انجام می دهند، سپس با استفاده از عکسی که مشتریان ارائه نموده آن را در ابعاد برابر با تابلو فرش چاپ نموده و طرح را بر روی فرش نقش می زنند. نقش شاهان معروف و محبوب ایرانی و یا نقش تخت جمشید و یا فروهر در قالب تابلو فرش بافت زده می شود. معروف ترین و پر فروش ترین تابلو فرش طرح تندیس طرح لیدی گودیوا می باشد. C on᠎te​nt was c reated with the he​lp  of GSA Content Gen​er at or Demover​sion᠎.

تابلو فرش چهره

همانطور که می دانید شستشوی فرش در هر طرح و رنگی که باشد با استفاده از مخلوط آب و شامپو فرش صورت می گیرد. شما نیز به خوبی می دانید در هیچ جای کره زمین نمی توانید حرارت طبیعی بالای ۱۵۰ درجه پیدا کنید؛ در نتیجه می توانید تابلو فرش خود را با اطمینان خاطر با آب ولرم و تهیه محلول ذکر شده شستشو و تمیز کنید. گران ترین تابلو فرش ایران با نخ ابریشمی بافت زده می شود و ارزش هنری و مالی بسیار بالایی دارد. این امر موجب می شود دقت نقشه و در نتیجه بافت تابلوفرش بسیار بالا بوده و تابلوفرش حاصل به عکس اصلی شباهت بالایی داشته باشد. برای آن که عکس با کیفیت بیشتری بر روی فرش چاپ شود لازم است تولید کنندگان مرحله دوم آن را نیز اجراء کنند؛ یعنی کار را پشت و رو نیز بر روی فرش مربوطه چاپ کنند. معمولا برای سفارش تابلو فرش های چهره از عکس های با کیفیت استفاده کرده و عکس خود را از طریق تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال کنید . برای هر یک از تابلو فرش هایی که خریداری می کنید می توانید هر قاب دلخواه خود را نیز انتخاب کرده و سفارش دهید.

اما شرکت بابت قاب کردن تابلو فرش شما هزینه ای را دریافت نمی کند. در بافت فرش های ماشینی دستگاه از نمونه فرش مربوطه به صورت خودکار دو نوع تهیه می کند که این مورد برای مشتری بسیار هزینه بر می باشد. یکی از بزرگترین مشکلاتی که بافت چهره بر روی تابلو فرش به دنبال دارد نیاز به طراحی می باشد. برای چاپ چهره بر روی تابلو فرش در ابتدا لازم است تصویر مورد نظر مشتری بر روی کاغذهای مخصوصی که برای این منظور در نظر گرفته شده اند پرینت گرفته شود سپس ادامه کار با استفاده از دستگاه سابلیمیشن انجام می گیرد. هزینه سفارش بافت تابلو فرش سفارشی از عکس های شخصی مشتریان در مرکز پرسان پارس مناسب بوده و کیفیت بالای تولیدات منجبر به افزایش حجم فروش شده است. اما از نظر کیفیت و ماندگاری بسیار شبیه تابلو فرش دستباف می باشند و در واقع کیفیت درجه یکی خواهند داشت. این تابلو فرش ترکیبی از مناظر طبیعی به همراه مثلا کلبه های بکر می باشد و یا بناهای تاریخی و یا ترکیبی از فضای روستایی با طبیعت روستایی می باشد. اگر نیاز به شستشو با آب ولرم دارید ، توصیه می شود که فرش را با کمی شامپو ترکیب کرده و فرش را به راحتی بشویید.

رنگ آمیزی فوق العاده در این مدل تابلو فرش و هزینه پایین آن به نسبت بافت چهره این روش را در میان عموم مردم محبوب واقع کرده است. در روش دوم محدودیت تعداد رنگ وجود ندارد، و تابلو فرش را می توان در هر تعداد رنگ تولید نمود، اما باید طول خاب کمتر باشد. در هرکجای کشور پهناور ایران عزیز که هستید با ارسال عکس و یا تصاویر دلخواه خود در کمتر از 10 روز تابلو فرش آن را تحویل بگیرید و در منزل یا محل کار خود بر روی دیوار نصب کنید ! تابلو فرش چهره برخلاف دیگر مدل ها که به صورت دستبافت می باشند با ماشین فرش بافت تولید می شوند و از این لحاظ به نسبت دیگر تابلو فرش ها هزینه کمتری برای افراد به همراه دارند. فرشخونه از تیم قوی پشتیبانی و فروش بهرهمند است که با پیگیریهای مستمر، فرآیند تحویل کالا را به شما آسانتر می کند. جزیی از تابلو فرش های هدیه و تزییناتی می باشد. که از جمله ان می توان به تابلو فرش های سفارشی , تابلو فرش شخصی و تبدیل عکس به بافت عکس هنرمند نیز اشاره کرد. ​This post h as ᠎been do᠎ne by GSA Con​tent  Gener ator DEMO​.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.