90 هزار قرص نان در اطراف حرم رضوی توزیع شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس اتحادیه نانوایی‌های مشهد گفت: مجموع نان‌هایی که تاکنون توسط شرکت نان رضوی و واحدهای نانوایی تهیه و در حرم رضوی توزیع شده است، حدود 90 هزار قرص نان شامل لواش، بربری، سنگک، تافتون در تنوری بوده است. نان.

مصطفی کشتگر در گفت وگو با ایسنا، در خصوص فعالیت غرفه های توزیع نان در اطراف حرم رضوی اظهار کرد: راه اندازی غرفه توزیع نان در اطراف رضوی برای اولین بار است که انجام شده است. در حال حاضر شهرداری 19 غرفه توزیع نان در چهار طرف حرم رضوی افتتاح کرده است که پنج غرفه آن توسط شرکت نان رضوی و 12 غرفه دیگر توسط اتحادیه نانوایان مشهد تامین شده است.

وی با بیان اینکه از فردا حجم توزیع نان افزایش می یابد، گفت: طی دو روز گذشته 90 هزار قرص نان با وجود مشکلاتی مانند ترافیک توزیع شده که توزیع نان را با مشکل مواجه می کند. برای روزهای آینده و با رفع این مشکلات روند توزیع نان تسریع می شود.

کشتگر افزود: علاوه بر نانوایی های اطراف حرم، نانوایی نیز در سطح شهر وجود دارد و اقدامات انجام شده سهمیه نان و ظرفیت پخت واحدهای نانوایی مشهد را افزایش داده است. اکثر شهروندان اطراف حرم رضوی به دنبال نان گرم هستند اما تعداد واحدهای نانوایی اطراف حرم رضوی کم است. در نتیجه سال گذشته با مشکل ازدحام واحدهای نانوایی در اطراف حرم رضوی مواجه بودیم و امسال نیز با راه اندازی دستگاه پخش نان تا حدودی این مشکل را برطرف کرده ایم.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.