13 فروردین یادآور حمایت ملت ایران از نظام اسلامی است

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان امام جمعه موقت زاهدان گفت: حماسه بزرگ و ماندگار 13 فروردین یادآور حمایت ملت ایران از نظام اسلامی است.

به گزارش ایسنا؛ حجت الاسلام هادی رمضانی در این خطبه نماز جمعه زاهدان افزود: مردم به حق وفاداری خود را با دو اصل اسلام و جمهوری انقلاب نشان داده اند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید قدردان حمایت های مردمی با خدمات آبرومندانه خود باشند، گفت: مردم در همه عرصه ها از ائمه انقلاب تجلیل کردند و با حضور خود در همه صحنه ها ضربه سختی به شرق و غرب زدند.

وی با اشاره به هفتمین سال تهاجم سعودی ها به یمن، افزود: حملات هدفمند جنگنده های یمنی در روزهای اخیر موجب تزلزل اقتصاد، کاهش عرضه جهانی نفت خام، نگرانی غرب و آمریکا و کشورهای حاشیه خلیج فارس شده است.

در همین حال امام زاهدان روز جمعه با بیان اینکه آمریکا و غرب حامیان خوبی نیستند و اوکراین مصداق بارز اعتماد به غرب است، گفت: کشورهای عربی مانند عربستان، بحرین و امارات باید به اسلام برگردند و بدانند که ایران اسلام است. تهدیدی برای آنها نیست. .

وی سال جدید را سال تولید، دانش و اشتغال زایی عنوان کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب در جلسات مختلف به علم و فناوری اشاره و راهکارهایی را بیان کردند.

حجت الاسلام رمضانی گفت: رهبر معظم انقلاب در جریان ابلاغ گام دوم انقلاب در خط اول فرمایشات هفتگی به مشکلات علم و پژوهش اشاره کردند و علم را بارزترین عامل مرجعیت معرفی کردند.

وی با بیان اینکه همه نام ها برای توسعه جامعه اسلامی است، خاطرنشان کرد: عمل به این نام ها موجب تقویت اقتصاد، رونق اشتغال، کاهش و ریشه کنی فقر می شود.

امام جمعه موقت زاهدان گفت: با اجرای این طرح ها از اقتصاد مقاومتی خارج شده و وارد اقتصاد تهاجمی شده و وارد بازار کشورهای دیگر می شویم.

وی در ادامه به احترام به تقوای الهی اشاره کرد و افزود: تقوا ابعاد مختلفی دارد و از حریم قلب نشأت می گیرد و به اعماق جامعه می رسد.

حجت الاسلام رمضانی به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن اشاره کرد و افزود: ظاهر زیبا و زیبای قرآن، باطن عمیق و پرمعنا، فانی بودن آیات قرآن، زدودن تاریکی ها از طریق قرآن. قرآن و بیان آنچه مربوط به گذشته و آینده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.