12 هزار نفر از آذربایجان شرقی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی فرمانده ارتش و گردشگری سپاه عاشورا گفت: 12 هزار نفر از اقشار مختلف آذربایجان شرقی در قالب کاروان های جداگانه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام می شوند.

منصور عبداللهی با اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده از سوی افراد فوق الذکر 7 هزار نفر از استان ها و مساجد استان به این سفر می روند و 2 هزار نفر نیز با خودروهای سواری شامل حدود 500 خانوار ثبت نام می کنند. . ، با ثبت نام در سامانه و انتخاب اقامتگاه از این سفر معنوی بهره مند می شود.

وی ادامه داد: همچنین 3000 نفر از دانشجویان دانشگاه های استانی در قالب 20 کاروان وارد این سفر معنوی خواهند شد.

عبداللهی با بیان اینکه قرارگاه شهید فخری زاده در منطقه دو کوه این آمادگی را دارد تا افراد ناآشنا با مناطق و مسیرهای مناطق عملیاتی برای هماهنگی سفر و اسکان به این مکان مراجعه کنند، افزود: امسال برای استقبال مردم از راهیان نور، کمپ راهیان نور، با توجه به شرایط کرونری در کشور، اطمینان حاصل کرده است که مردم در طول سفر و اقامت خود با خیال راحت تردد کنند.

به گفته وی؛ تمامی برنامه های سفر، اسکان و غذای زائران در مناطق عملیاتی جنوب کشور بر اساس دستورالعمل ستاد کرونا و مجوزهای صادره انجام می شود.

عبداللهی با بیان اینکه بازدید از این مناطق به حدی است که رهبر معظم انقلاب 9 بار از این مناطق بازدید کردند و 13 بار در سخنان خود بر اهمیت آن تاکید کردند، تصریح کرد: از راه نور به عنوان فناوری آن زمان یاد شد که واقعیت ها و واقعیت های آن زمان نیاز به استخراج آن دارد.

وی گفت: امسال پس از دو سال تعطیلی، با مجوز ستاد کرونا و انتشار دستورالعمل این ستاد، اردوهای راهیان نور برگزار می شود و تفاوت امسال با سال های گذشته است. کسی است که می خواهد طبق هماهنگی و توافقات انجام شده بین مؤسسات فرهنگی به این مناطق سفر کند.

عبداللهی افزود: بر این اساس قرارگاه راهیان نور هماهنگی های لازم برای خروج مردم را بنا به دعوت انجام داد تا مردم بتوانند از مناطق عملیاتی بازدید کنند و برنامه های آن حتی پس از بازگشت در قالب برنامه های مجازی و توشه ای از طریق رسانه ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، وی از نبرد شبانه با از سرگیری عملیات بعد از نماز مغرب و عشا خبر داد و گفت: از دیگر برنامه های این اردوها اجرای برنامه روایتگری با حضور قصه گویان دوران دفاع مقدس خواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.