12 روستای کهگیلویه و بویراحمد از برق برخوردار شدند

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه در بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از برق رسانی به 12 روستای استان خبر داد و گفت: پروژه برق رسانی به 12 روستای بدون برق استان چهل و سومین پیروزی شکوهمند انقلاب به برکت بیش از 112 است. میلیارد ریال معادل 11 میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

جمال معتمدی زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات مهم شرکت توزیع برق کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری گفت: این 12 روستا با 167 خانوار به دلیل صعب العبور بودن اغلب در مناطق بسیار صعب العبور قرار دارند و از نعمت برق محروم شده اند.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از مهمترین برنامه های توسعه صنعت برق در سال جاری برق رسانی به مناطق غیربرق است، خوشبختانه با تلاش این شرکت، اهالی 12 روستای استان کهگیلویه و بویراحمد در 6 شهرستان از مزایای آن بهره مند شده اند. روشنایی الکتریکی.”

معتمدی زاده تصریح کرد: واسی چرخ مرشله دلگون، دام دلگون، بن ریزی زی، دره جوجاق طله زار رون، ده چتی، ازجونک، لاسپید، مرزگون، چرو، نیااب آب کنارو، پاره شیخ سرکه و لپو همچنان شما هستید. برق نداشت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این طرح ها با هدف ارائه خدمات بهتر به مشترکین اجرا و بهسازی و بهینه سازی شبکه های برق روستایی انجام و راه اندازی شد.

معتمدی زاده افزود: این روستاها در شهرستان بویراحمد، چهار روستا، چهار روستای چرام، یک روستای کهگیلویه، یک روستای بهمئی، یک روستای مارگون و یک روستای باشت قرار دارند.

به گزارش ایسنا، استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از 1800 روستای دارای سکنه دارد.
تمامی روستاهای بالای 10 خانوار این استان از نعمت برق پایدار برخوردارند.
شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد 275 هزار مشترک برق دارد که 22 درصد آن مربوط به 60 هزار مشترک روستایی است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.