کوهیان: قهرمانی لیگ بسکتبال ذوب آهن عجیب به نظر می رسد!

[ad_1]

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان گفت: به نظر می رسد این دیدگاه وجود داشته که اگر ذوب آهن قهرمان لیگ شود، اتفاق عجیبی است.

به گزارش ایسنا، فرزاد کوهیان، سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان پس از شکست در فینال و مقام دوم لیگ برتر توضیح داد: بازیکنان ما عالی کار کردند و خیلی زحمت کشیدند. کاری که آنها انجام دادند فراتر از حد انتظار بود و پاداش زحماتشان را گرفت، هرچند به اعتقاد من قهرمانی ما دور از دسترس نبود.

وی ادامه داد: متاسفانه به نظر می رسد رابطه ای وجود داشته که اگر ذوب آهن قهرمان شود عجیب است. به هر حال به بازیکنانم خسته نباشید می گویم و از عوامل باشگاه هم تشکر می کنم. امیدوارم با برنامه ریزی بهتر در سال های آینده به نتایج بهتری برسند.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در خصوص اعتراض این تیم به شورش هواداران شهرستان گرگان نیز گفت: به نظر من یا باید در سالن را باز کنیم و همه هواداران وارد شوند یا اگر می گویند محدود است بیایند. ، این پروتکل را پیاده سازی کنید.” . این یکی از مسائل اصلی بود و باید بهتر به آن رسیدگی شود.

وی درباره تاثیر عدم حضور بازیکن خارجی در ترکیب ذوب آهن نیز گفت: قطعا نبود بازیکن خارجی تاثیرگذار است. متأسفانه بعضی ها حرف من را اشتباه می فهمند. بازیکن خارجی از نظر توزیع وزن، بار و فشار در بازی برایم مهم است وگرنه با تیم هایی که بازیکن خارجی دارند مخالفت نمی کنم. از ابتدای فصل فشار زیادی روی تیم ما بود و بازیکنانم فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و مردانه کار کردند.

کوهیان در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده با ذوب آهن در لیگ حضور خواهد داشت؟ او گفت: قرارداد من به پایان رسیده است و اکنون واقعا نمی توانم در مورد آن صحبت کنم.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.