کندانسور با جنس اصل را بخرید!

کندانسور با جنس اصل را بخرید!
کندانسور صفحه ای , کندانسور صفحه ای, خرید کندانسور صفحه ای, قیمت کندانسور صفحه ای, قيمت كندانسور, خرید کندانسور, خرید کندانسور یخچال, خرید کندانسور کولر گازی, کندانسور صفحه ای نیروگاه

سیالات کاری رایج عبارتند از سیالات خالص (مثل R142b،R134a،R22 آمونیاک، پروپان، پروپن)و مخلوط ها مثل (R407c،R410a، مخلوط پوپان و اتان).

هر سیستم برودتی دارای چهار عضو اصلی می باشد که به ترتیب عبارتند از کمپرسور، کندانسور، شیرانبساط و اواپراتور. که با توجه به تناسب قیمت کندانسور سردخانه میتوان آن را به سهولت تهیه نمود.

در کندانسور 3 مرحله ترمودینامیکی رخ می دهد. ابتدا دمای سیال گازی داغ کاهش می یابد، سپس تغییر فاز رخ داده و سیال گاز به مایع (تقطیر) تبدیل می شود و سپس دمای سیال مایع هم کاهش میابد.

کنترل در کندانسور های هوایی با تغییر دادن مقدار هوای عبوری از کندانسور یا به نیمه پر نمودن کندانسور از مایع ( به طوریکه سطح موثر تقطیر کاهش یابد) می توان دمای تقطیر را در محدوده مورد نظر نگه داشت.

معمولا در کندانسورهای هوایی که تنها به یک فن مجهز می باشند از این روش برای کنترل ظرفیت استفاده نمی کنند ولی در کندانسورهای شامل چندین فن و خصوصا در مواردی که کندانسور به دمپر تنظیم هوا یا کنترولر سرعت فن مجهز می باشد می توان با روشن و خاموش نمودن فن ها فشار تقطیر را به راحتی در محدوده وسیعی از شرایط کاری کنترل نمود.

در کندانسور پوسته لوله آب که توسط برج خنک کننده دمای آن کاهش یافته، وارد پوسته شده و سپس سیال گازی گرم وارد دسته ای از لوله ها یا کویل شده و بعد از تبادل حرارت بین سیال و آب، به تدریج سیال از حالت گاز به مایع تغییر فاز می دهد.

این مایع با عبور از شیر انبساط یا لوله موئین وارد خنک کننده (اواپراتور) میشود که در فشار کمتری قرار دارد، این کاهش فشار باعث تبخیر مایع گردیده و مایع سردکننده با گرفتن حرارت نهان تبخیر خود از محیط، باعث ایجاد برودت در موادی که با قسمت خنک کننده در ارتباط هستند میشود.

قیمت چیلر تراکمی آبی ارائه شده در دماتجهیز به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است.

در گروه چیلرهای تراکمی آبی سایت مرجع دماتجهیز، اطلاعات صدها مدل از انواع چیلر تراکمی آبی از برندهای مختلف داخلی و خارجی با گارانتی اصلی جهت بررسی و خرید شما کارشناسان و کارفرمایان محترم ارائه گردیده است.

با توجه به تنوع و گستردگی محصولات و برندهای ارائه شده در سایت مرجع دماتجهیز از یک طرف و توانایی این شرکت در ارائه بیشترین تخفیف ها همراه با گارانتی اصلی شرکت های تولید کننده (بدلیل ارتباطات و سفارشات مداوم دماتجهیز با تولید کنندگان معتبر)، شما می توانید کلیه تجهیزات مورد نیاز سرمایش وگرمایش پروژه خود، از برندهای مختلف را بصورت یکجا از طریق شرکت دماتجهیز تهیه نموده و خود را از دردسرهای تماس و پیگیری با شرکت های مختلف معاف نمایید.

در بازار انواع مختلفی از برندهای متفاوت این کندانسور یافت می شود . لوله داخلی کندانسور به شکل های مختلفی طراحی و تولید می شود که هر کدام برای کار ویژه ای طراحی شده اند.

کندانسور در اصفهان برای استفاده در صنایع مختلف در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شوند و باید طبق نیاز و شرایط سیستم برودتی خود نوع کندانسور مورد نظر را انتخاب کنید.

همانطور که میبینید، انتخاب و خرید میکروفون درست، به سلیقه و زمینه کاری شما بستگی دارد و نمیتوانید بگوییم که میکروفون همه طرفه برای همه مناسب است و بهترین میکروفون بازار لقب دارد.

واشرها معمولاً الاستومرهای قالبی هستند که بر اساس سازگاری سیال و شرایط دما و فشار انتخاب می شوند. تعداد و مجموع هوادهی بادبزن ها بر اساس محاسبات دقیق و مطابق با شرایط اقلیمی ایران انتخاب گردیده اند که مهمترین مزیت آنها صرفه جویی در مصرف کمتر انرژی،استهلاک کمتر و عمر طولانی الکتروفن ها می باشد.

کندانسورها یکی از مهمترین اجزای مورد استفاده در سیکلهای حرارتی و برودتی است. یکی از پرکاربردترین انواع آن، نوع هوا خنک آن می باشد که در صنعت برودت بسیار استفاده می شود.

سرما سازی یخچال که مختل خواهد شد. با خرابی هر کدام ازاین قطعات، عملکرد کلی یخچال مختل خواهد شد. بلکه از هر دو سیال هوا و آب استفاده می نماید.

در هر سیکل تبریدی چهار فرایند تراکم، تقطیر، انبساط و تبخیر صورت می گیرد. مبرد سیستم برودتی پس از آنکه در اواپراتور تبخیر شده و به بخار تبدیل می شود وارد کمپرسور شده و در آنجا متراکم و دارای فشار می شود.

فشار بالا و درجه حرارت بالا سبب می شود مبرد بخار شده و سپس در مجرا به مایع تبدیل شود.

مبدل ها، بر اساس نحوه ساختمان، ویژگی های هندسی، پیوستگی یا تناوب جریان، درجه حرارت کارکرد، سازوکار منتقل کردن حرارت، آرایش جریان دسته بندی و تعداد سیال دسته بندی می شوند.

در این نوع جریان هوا از پره هایی با جنس آلومنیوم عبور می کند و مبرد نیز از لوله هایی به جنس مس عبور می کند و انتقال حرارت صورت می گیرد.

هوایی که در داخل کندانسور عبور می کند و به گونه ای عامل تقطیر مبرد می باشد، یا حاصل جریان طبیعی هوا بوده (نوع اول) و یا حاصل جریان اجباری هوا است (نوع دوم) .

در صورت هرگونه ابهام یا سوال در رابطه با خرید اواپراتور صفحه ای یکپارچه هپاکو مدل HPE-50 می توانید با کارشناسان گرم لوکس تماس حاصل فرمایید .

 C​on​te nt h​as be᠎en cre​ated wi​th t​he he lp of G᠎SA C on᠎tent Gener at​or Demoversi᠎on᠎!

مبدل های حرارتی صفحه ای از نوع آبگرمکن غیر مستقیم و فوری هستند که می توانند نیازهای آب گرم بهداشتی را تامین کنند .

اواپراتور صفحه ای ساختاری مانند مبدل حرارتی صفحه ای دارد و از مجموعه صفحاتی تشکیل شده است که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

اواپراتور صفحه ای با طراحی مولر آمریکا و هیزاکا ژاپن با بهترین کیفیت و بصورت یکپارچه براساس آخرین استانداردهای معتبر جهانی تولید میشود.اواپراتور صفحه ای هپاکو دارای کاربرد بسیار وسیعی در صنعت تاسیسات ، صنایع غذایی، داروئی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع شیمیایی و …

طراحی و ساخت دستگاه کندانسور نیاز به تخصص بالایی دارد از این رو قصد داریم توضیحاتی در خصوص طراحی کندانسور و طرز کار این محصول داشته باشیم.

در ادامه قصد داریم با انواع کندانسورهای آبی و روش کارشان آشنا شویم. به طور معمول گرمای هوا از اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا مهر ماه ادامه دارد.

جدیدترین مدل های کولر گازی امروزی به عنوان سیستم تهویه هوای فضای داخل و تولید باد سرد عمل میکنند، اما موتور، کنداکسور بیرونی و طراحی پنل داخلی آنها با یکدیگر تفاوت دارد.

این مایع سرد شده از آن خارج شده و وارد سیستم برودتی می شود. همچنین زمانی از نیتروژن مایع استفاده میگردد که دبی محصول زیاد باشد.

ولی از نظر اقتصادی حداکثر مقدار آبی که می تواند در برج جریان یابد تا اندازه ای با توان مصرفی پمپ محدود می شود.

بعلاوه بزرگ بودن تنش برشی موضعی باعث کاهش کندانسور صفحه ای تشکیل رسوب میشود. کاهش ضریب رسوب پذیری : به دلیل شیار های داخلی صفحات و در نتیجه توربولنت شدن جریان، امکان رسوب کم شده و در نتیجه رسوب پذیری کمتری خواهیم داشت.

با افزایش تعداد صفحات ، توزیع حتی کاهش می یابد و در نتیجه عملکرد کلی مبدل کاهش می یابد. بسته به چیدمان واشرهای بین صفحات می توان ترتیبات چند پاسی را اجرا کرد.

این عامل معمولا عوامل دیگری مانند هزینه برق مصرفی، دوام و عمر کمپرسور و بازده سیستم را دست کم در نظر بسیاری از صاحبخانه ها و خریداران سیستم تهویه مطبوع کوچک تحت­ الشعاع قرار می­دهد.

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .

و این چرخه بارها و بارها تکرار می شود. هوا از میان لوله ها یا کویل های کندانسور عبور می کند و از این طریق گرمای مبرد داخل کندانسور به محیط منتقل می شود.

به لحاظ طراحی بدنه داخلی کولر گازی اسپلیت با در نظر گرفتن اینکه فضای کمی را اشغال می کند و اغلب روی دیوار نصب می شود بهتر از همه به نظر می رسد.

در واقع کندانسور ها گرمای سیال گازی داغ را می گیرد و برای صنایع مختلف از آن استفاده می شود.

علت تمیز کردن کندانسور چیست؟ در این نوع، از هوا برای خنک کردن مبرد استفاده می کنند. در چیلر آب خنک ، از کندانسور آبی استفاده می شود.

استعلام لیست قیمت کندانسور و اواپراتور در وب سایت کالابرودت امکان پذیر است. رعایت این فواصل خود یکی از پارامترهای مهم در امکان انجام سرویسهای دوره ای و نگهداری چیلر ها در طول سالیان عملکرد آن ها می باشد.  This data h as  be en g​ener​ated with t᠎he  he lp of GSA Cont᠎ent Gene ra tor DE MO​!

همچنین قبل از سفارش و خرید چیلر مورد نیاز، به ابعاد آن و چگونگی حمل و امکان نصب چیلر در موتورخانه توجه کافی مبذول فرمائید.

همچنین با توجه به اینکه شرکت دماتجهیز ارائه دهنده انواع چیلر تراکمی آبی در منطقه خاورمیانه است، چنانچه برای هریک از کشورهای منطقه نیاز به Water Cooled Chiller دارید، میتوانید سفارش خرید خود را با اطمینان خاطر، گارانتی محصول و قیمت مناسب به کارشناسان فروش ما بسپارید.

بااین وجود اکثر تولیدکنندگان در محصولات خود این قابلیتها را در نظر می گیرند و کولرهای گازی خاص برای مناطق مرطوب و فاقد رطوبت ارائه نمیدهند.

طرز کار این کندانسورها بسیار شبیه به رادیاتور می باشد، به طوری که مبرد گازی و داغ از یک طرف وارد لوله ها شده و در اثر هوایی که در اطرف این لوله ها وجود دارد، گرمای مبرد گرفته می شود.

در این بین سیال حرارت خود را از طریق لوله هایی که در آن جریان دارد، یا به هوا، یا به آب و یا به ترکیبی از این دو می دهد.

مبدل های هپاکو با ضریب انتقال حرارت کلی بسیار بالا، توان سرمایی قابل توجهی را در کمترین افت فشار تامین می نمایند و باعث افزایش COP در سیکل سرمایی می گردند.

مبدل حرارتی صفحه ای به دلیل دارا بودن ضریب کلی انتقال حرارت بسیار بالا، ابعاد بسیار کوچکتر و راندمان بالاتر نسبت به مبدل های حرارتی رایج پوسته و لوله مزیت دارند، به خصوص در صورت نصب سختی گیر در مسیر آب سرد ورودی آنها می توانند به صورت لحظه ای آب گرم مصرفی مورد نیاز را بدون نیاز به ذخیره سازی (مانند منابع کویلی و دو جداره)، به صورت کاملا بهداشتی به مصرف کننده عرضه نمایند.

سپس این مبرد سرد شده و تغییر فاز داده و مایع می شود. سپس بر اساس فضای موجود و یا کاربرد اواپراتور ، نوع آن مشخص شود.

در داخل لوله با قطر کمتر سیال آب و سیال مبرد در داخل فضای بین دو لوله جریان دارند. میکروفون با دیافراگم کوچک هم حالت جمعوجورتری دارند و برای صداهای با فرکانس بالا مانند سازهای زهی یا سنج مناسب هستند.

در یخچال و فریزرهای خانگی از این نوع به کار رفته است زیرا ظرفیت بسیار پایینی دارند. کندانسورهای یخچال و فریزرهای خانگی از نوع استاتیک یا ایستا می باشند.

کندانسورهای نوع اول را می توانید در یخچال های خانگی مشاهده نمایید. در کندانسور نوع اول چون جریان طبیعی هوا پایین است، تبادل گرما به خوبی انجام نمی شود و بازدهی ندارد.

کندانسور با جنس اصل را بخرید! اواپراتورهای مبدل حرارتی صفحه جوش داده شده به دلیل راندمان بالا و شارژ گاز مبرد کم (حدود 0.17 در مقایسه با انواع دیگر) برای چیلرها ایده آل هستند.

آلیاژهای پایه مس به علت دارا بودن خواص مکانیکی و مقاومت به خوردگی مناسب،فرم پذیری عالی و خواص حرارتی خوب،کاربردی گسترده در لوله های کندانسور نیروگاهی دارد.

کندانسور (Condenser) یکی از مهم ترین و پرنقش ترین اجزاء سیکل برودت است. صنعت تبرید بدلیل مزایای بسیار این نوع مبدل ها از جمله ساختار بسته، مقاومت زیاد در برابر فشار، راندمان بالا و ابعاد کامپکت یکی از طرفداران اصلی بکارگیری آنها بوده است.

یکی از دلایل صدای کندانسور کولر گازی برخورد کردن و گیر کردن جسم خارجی به کندانسور کولر گازی است. این کار معمولا به وسیله سرد کردن آن ماده انجام می شود.

برای برطرف کردن آلودگی ها و رسوبات از محلول های شیمیایی استفاده می شود. در این نوع اواپراتور، جریان آب در بیرون از لوله ها جاری می شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.