کمک تبلیغات اسلامی گلستان به تامین کننده جهاد دانشگاهی/دهکده گیاهان دارویی در اقتصاد گلستان

[ad_1]

ایسنا/ گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: شبکه ای در تبلیغات اسلامی گلستان به رهبری مساجد، ائمه جماعات، مداحان، جامعه قرآنی و بانوان وجود دارد که می توانند به تحقق رسالت جهاد دانشگاهی در دانش، اقتصاد پایه و مقاومت کمک کنند. ” کمک کننده باشید.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان امشب با حضور در دفتر خبرگزاری ایسنا در گلستان با مسئولان جهاد دانشگاهی گلستان و خبرنگاران این رسانه دیدار و گفتگو کرد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان گلستان در این نشست گفت: جهاد دانشگاهی در درجه اول به عنوان یک نهاد فرهنگی و اشاعه‌دهنده فرهنگ اسلامی شناخته می‌شود و فلسفه آن اسلامی‌سازی مدیریت دانشگاه و نگرش دانشجویان به انقلاب اسلامی است. وظایف موجود به ویژه با سازمان تبلیغات اسلامی تداخل دارد.

کمک تبلیغات اسلامی گلستان به تامین کننده جهاد دانشگاهی/دهکده گیاهان دارویی در اقتصاد گلستان

شهبازی افزود: از سال 64 ماموریت جهاد دانشگاهی از فرهنگ و مدیریت دانشگاهی به صنعتی تبدیل شد، هرچند هنوز ماموریت های فرهنگی خود را حفظ کرده است و دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا وجود دارد که خبرگزاری ایسنا خبرهای خوب و امیدوارکننده ای در آنها دارد. ” ایکنا تنها خبرگزاری تخصصی قرآنی زیر نظر جهاد دانشگاهی است که در زمینه های قرآنی و دینی به ارائه اخبار می پردازد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در سال 1388 در گلستان تأسیس شد و بر اساس مأموریت های خود در عرصه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، اظهار داشت: . و غیره و بیشتر اقدامات ما در حوزه آسیب های اجتماعی است.

کمک تبلیغات اسلامی گلستان به تامین کننده جهاد دانشگاهی/دهکده گیاهان دارویی در اقتصاد گلستان

رئیس جهاد دانشگاهی استان گلستان تاکید کرد: خبرگزاری بین المللی قرآنی (ایکنا) در بحث فرهنگی در حوزه آموزش قرآنی و دینی حضور دارد و خبرگزاری ایسنا نیز کاملا مستقل و ماموریت های مشخصی دارد. اخبار و یادداشت های تولیدی و روشنگری، حقیقت جویی و راستگویی در آن شکوفا می شود.

پیشرفت 40 درصدی فاز اول روستای گیاهان دارویی گالیکش

شهبازی با اشاره به اینکه تشکل دانشجویی انواع کار فرهنگی را در دانشگاه ها انجام می دهد، گفت: حوزه پژوهش جهاد دانشگاهی در کشور بسیار گسترده است و 29 پژوهشکده، پژوهشکده و پژوهشکده در حوزه های مختلف وجود دارد. وی در 9 سال اخیر در حوزه گیاهان دارویی منطقه گلستانج فعالیت می کند و با توجه به نیازسنجی در استان، فعالیت در حوزه گیاهان دارویی در دستور کار قرار گرفته است.

وی فعالیت روستای گیاهان دارویی در گالیسیا را یادآور شد و گفت: روستای گیاهان دارویی واسطه اقتصادی در منطقه خواهد بود و برای استان گلستان و کشور اثرگذار است و تاکنون 125 گونه گیاهی شناسایی و کشت شده است. استان گلستان و با نیازسنجی اقتصادی شروع می شود و به موضوعات مختلفی از جمله ترویج، تولید نهال، عقد قرارداد با کشاورزان، مشاوره به کشاورزان، تولید اسانس و فرآورده های وابسته و بازاریابی ختم می شود.

کمک تبلیغات اسلامی گلستان به تامین کننده جهاد دانشگاهی/دهکده گیاهان دارویی در اقتصاد گلستان

رئیس جهاد دانشگاهی گلستان گفت: فاز اول روستای گیاهان دارویی حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

شهبازی کاشت سیاه دانه را مورد موفقی در سال های اخیر در استان گلستان دانست که پس از ترویج هزاران هکتار از این محصول در استان گلستان کشت شد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه پس از کاشت این محصول، برداشت و سود دهی کشاورزان به دست آمد. دو برابر شد. . “من بودم.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از کمپین های جهاد دانشگاهی، بانک سلول های بنیادی خون بند ناف است که یک کمپین دانش بنیان است، تصریح کرد: در حوزه آموزش و کارآفرینی نیز 700 مهارت را بر اساس نیاز و نیاز افراد و بانک های اطلاعاتی اجرایی و آنچه ارائه می کنیم، ارائه و آموزش می دهیم. مهمتر از آن، آموزش مهارت های اوست که در بیش از 50 درصد مواقع منجر به اشتغال می شود.

کمک تبلیغات اسلامی گلستان به تامین کننده جهاد دانشگاهی/دهکده گیاهان دارویی در اقتصاد گلستان

کمک تبلیغات اسلامی گلستان به تامین کننده جهاد دانشگاهی/دهکده گیاهان دارویی در اقتصاد گلستان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان نیز در این نشست با بیان اینکه مباحث دانش بنیان باید به همه مسائل نظام اعم از فرهنگی و اجتماعی تعمیم یابد، گفت: راه اندازی مجموعه هایی مانند جهاد دانشگاهی نشانه برتری است. رهبری و مردم از آن نهایت استفاده را کردند و چنین مجموعه هایی را برای پرکردن خلاء دستگاه حاکم ایجاد کردند.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین با بیان اینکه نظام اسلامی به مردم اعتماد دارد و نشانه آن واگذاری برخی مسائل و ایجاد گروه مردمی است، افزود: اگر مقام معظم رهبری به قدرت نخبگان و جوانان ما اعتماد نمی کردند اکنون همه این دستاوردهای ملی و بین المللی ما شاهد اتفاقات مختلفی از جمله پژوهشکده رویان نبوده ایم، در واقع اعتماد نظام اسلامی و حاکمیت بر مردم امتیاز ویژه ای است که در جای دیگر کمتر به چشم می خورد.

وی همکاری مشترک تبلیغات اسلامی و جهاددانشگاهی گلستان برای تحقق شعار سال را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: شبکه تبلیغات اسلامی در استان گلستان با مدیریت مساجد، ائمه جماعات، مؤمنان، جامعه قرآنی و بانوان وجود دارد. تحقق رسالت جهاد دانشگاهی در حوزه اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی می تواند مفید و راهگشا باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.