کلانتری: از قضات می خواهم به عدالت احترام بگذارند

[ad_1]

فجرسپاسی گفت: با توجه به حساسیت بازی های باقیمانده لیگ برتر، داوران باید کنترل بهتری بر مسابقات داشته باشند.

به گزارش ایسنا، علی اصغر کلانتری، سرمربی تیم فجرسپاسی ظهر یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی سختی داریم. پیکان نتایج خوبی کسب کرد. ما هم سعی می کنیم بازی خوبی ارائه کنیم. امیدوارم در این دیدار بتوانیم گلزنی کنیم و اتفاقات گذشته را جبران کنیم و هواداران را خوشحال کنیم.

وی در خصوص ظاهر داوران گفت: از داوران انتظار دارم در این شرایط حساس خوب قضاوت کنند. در دیدار مقابل استقلال 2 اشتباه وحشتناک روی بازیکن ما انجام شد اما داور واکنشی نشان نداد. همچنین خطای 100% هندی در نظر گرفته نشده است. این برای تیم ما کمی سخت خواهد بود. شجاعت ایمان صادقی در دیدار مقابل استقلال واقعا غیر قابل تصور بود. اگر عدالت در بازی با استقلال و سایر بازی ها رعایت می شد، شاید اتفاقات دیگری می افتاد.

کلانتری اضافه کرد: 2 بازی اخیر پیکان را دیده ایم. این تیم نسبت به قبل متفاوت است اما سعی می کنیم خوب بازی کنیم. فرزان دان به دلیل کمبود غایب است و سیروان قربانی و محمد زینالی نیز مصدوم هستند.

سرمربی فجرسپاسی با اشاره به ظرفیت فنی تیمش خاطرنشان کرد: استقلال مقابل ما انگیزه زیادی داشت و این تیم چند بازیکن خوب جذب کرد. اگر در دقایق پایانی گل می زدند و از فرصت خود استفاده می کردند، می توانستند در پایان با تساوی زمین را ترک کنند. ما می خواهیم در تیم موقعیت ایجاد کنیم و گل بزنیم و می خواهیم به آن هدف برسیم. روی فاصله خطوطمان هم کار کردیم تا بتوانیم این مشکل را هم حل کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.