پیش بینی طوفان البرز

[ad_1]

ایسنا/ البرز مدیرکل هواشناسی البرز به عملکرد سامانه بارشی همراه با حوادثی مانند طوفان و رعد و برق در استان اشاره کرد و گفت: اوج فعالیت این سامانه در روزهای پنجشنبه و شنبه خواهد بود.

آرش بهاروند احمدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی نشان دهنده عبور امواج محلی ناپایدار با ماهیت رعد و برق از منطقه البرز مرکزی است که از امروز چهارشنبه (19 فروردین) تا عصر یکشنبه هفته آینده به تناوب. به بخش‌هایی از استان منتهی می‌شود.» باد شدید و گرد و خاک خواهد وزید.

وی ادامه داد: در این مدت شاهد رعد و برق خفیف و پراکنده، تگرگ و طوفان (پنج شنبه و شنبه اوج سامانه) خواهیم بود.

وی گفت: احتمال اصابت صاعقه، شکستگی درختان، آسیب به سقف منازل و سازه های موقت، گلخانه ها، بیلبوردها و بنرها در سطح شهر، سقوط اجسام از ارتفاعات، خیزش گرد و غبار و کاهش دید افقی، کاهش کیفیت هوا، اختلال در تردد وجود دارد. در جاده های عمومی یکی از خطرات این سیستم جوی است.

بهاروند احمدی افزود: تقویت تاسیسات موقت، بیلبوردها، دقت در عبور از نزدیک محصولات نیمه تمام، اتخاذ تدابیر برای جلوگیری از خسارت ناشی از وزش باد شدید ضروری است.

این مقام مسئول گفت: به دلیل طوفان، مردم برای جلوگیری از برق گرفتگی در کنار درختان منفرد و بلند، تپه ها، تیرها، برج های فلزی فشار قوی، نرده ها، لوله های فلزی آب، سطوح باز و رودخانه ها و رودخانه ها ایستادند. مرجع.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.