پوسته کر درایر چیست و چه کاربردی دارد؟

پوسته کر درایر چیست و چه کاربردی دارد؟
پوسته کر

وی درباره ریزش مو بعد از ابتلا به کرونا، ادامه داد: در شرایط استرسی نواحی از بدن ما که سلولهایی با سرعت تکثیر بالا دارند مانند سلولهای ریشه مو و ناخن به طور ناگهانی تحت تاثیر قرار میگیرند و در دورهای حتی رشدشان متوقف می شود. یک متخصص پوست درباره عوارض ابتلا به کرونا بر پوست و مو توضیحاتی داد و گفت: استرس بیماری کرونا در کنار داروها، کاهش وزن و سوتغذیه؛ سبب بروز ریزش موی ناگهانی در فاصله یک الی ۴ ماه بعد از بهبودی میشود که خوشبختاته این ریزش مو پس از دورهای ۶ تا ۱۲ ماهه با بهبود وضع عمومی بیمار، کاهش استرس و تامین نیازهای تغذیهای بهبود مییابد. اما مولکولار سیو یا غربال مولکولی جاذب دیگری است که از آلومینوسیلیکاتهای فلزی بلوری تشکیل شده است در واقع زئولیتی است با ساختار کریستالی بسیار متخلخل که براساس اندازه حفرات خود دسته بندی می شود. آلومینیوم فعال به صورت قرص های کروی یا به شکل پودر تولید شده که دارای ساختاری متخلخل بوده و سطح تماس بالایی را ایجاد می قیمت پوسته کر کستل کند. رطوبت در تماس با جاذب به سطح آن میچسبد و نمیتواند از سیستم خارج و وارد کمپرسور شود.

در این گونه موارد عوارض ناشی از تماس مکرر با مواد ضدعفونی کننده به صورت خارش، تاول، قرمزی، پوسته پوسته شدن و خشک شدن پوست ظاهر میشود. از شایعترین این مشکلات پوستی کرونا میتوان به بیماریهای ناشی از تماس پوست با فرآوردههای ضدعفونیکننده، مواد شوینده و صابونی مثل استحمام مکرر، استفاده طولانی از ماسک، پوشیدن دستکشها و… او با تاکید بر اهمیت انتخاب نوع ماسک مناسب جهت کاهش بروز مشکلات پوستی، تصریح کرد: بهتر است از ماسکی استفاده کنیم که الیاف مصنوعی کمتری داشته باشد یا اینکه زیر ماسک اصلی از ماسک پارچهای با الیاف طبیعی استفاده کنیم که تماس پوست با ماسک نیز به حداقل برسد. لازم است به ازای هربار شستوشو و استحمام، پوست خشک را چرب کنیم. او ادامه داد: همچنین استرس و اضطراب ناشی از درگیری با بیماری کرونا و ابتلا به آن نیز میتواند عوارضی بر پوست و مو داشته باشد؛ از جمله ریزش موی سکهای، تبخال، جوشهای غرور جوانی، بیماری زونا، انواع خاصی از خارشها و دردها می تواند با مسائل هیجانی ناشی از بیماری کرونا ارتباط داشته باشد؛ از این رو چه بهتر آنکه به فکر مشکلات هیجانی و استرسی این دوران باشیم. استعلام با عنوان خرید پوسته کر گیر HQ و با کد هزاره 4754098 در تاریخ سه شنبه، 5 بهمن 1400 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و تاریخ انتشار آن 1400/11/04 است.

در برخی موارد حتی ممکن است افراد به کش یا فلز به کار رفته بر قسمت بینی ماسک هم حساسیت نشان دهند که در صورت شدت گرفتن عوارض باید متخصص پوست ورود کرده و اقدامات درمانی آغاز شود. دکتر همایون مژدهی آذر در گفتوگو با ایسنا، گفت: دو سال است که با پاندمی کووید۱۹ درگیر هستیم؛ هرچند که با گسترش واکسیناسیون تاحدودی از بار مشکلات و عوارض مرتبط با بیماری کاسته شده است، اما هنوز هم با چالشهایی در این زمینه مواجه هستیم. مایع شکن یکی از اجزایی است که در عملکرد صحیح اواپراتور و نهایتا کل سیستم تبرید نقش اساسی دارد. از یک پوسته شامل فیلتر و یک درایر یا کر قابل تعویض تشکیل شده است که در داخل پوسته قرار می گیرد. پس بهتر است فیلتر در بخشی که مبرد سرد می باشد یعنی قسمت ورودی مکش و یا راه برگشت از کمپرسور، نصب شود. این نوع درایر بیشتر در خط ساکشن به منظور جذب اسید بخصوص در زمان تعمیرات سیستم و حفاظت از کمپرسور استفاده می گردد. پوسته کر در یک سیکل تبرید در خط مایع قبل از شیر انبساط نصب می شود .  Conte nt w᠎as gener​at᠎ed by GSA Con tent Genera to r DEMO᠎!

در نهایت امیدواریم که بتوانید با جمع آوری اطلاعات مفید در این زمینه، بهترین فیلتر درایر را برای خرید انتخاب کرده و عملکرد سیکل تبرید مورد نظر خود را بهبود بخشید. نحوه کار پوسته کر به این صورت است که ابتدا مبرد از یک رینگ بزرگ که بین بلوک و صفحه داخلی فیلتر تعبیه شده برای گرفتن مواد خارجی عبور کرده و سپس از تورهای شبکه ای که بر روی بلوک ها قرار دارد، می گذرد. آلومینای فعال ماده ای است ارزان با منافذ بسیار زیاد که همانند یک تونل عمل کرده و زمانیکه هوا از میان آن عبور می کند مولکولهای آب را به دام می اندازد از این رو از ظرفیت جذب آب و رطوبت بسیار خوبی برخوردار است و به همین دلیل بصورت گسترده در فیلتر درایرها مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی در هر سیستمی وجود فیلتر برای پالایش کردن سیال داخل سیستم، واجب و ضروری است. ضمن اینکه وجود رطوبت در سیال مبرد یا روغن ممکن است ساختار شیمیایی این سیال ها را نیز تغییر دهد. طیف وسیعی از مسائل و مشکلات پوستی را نیز شاهد هستیم که یکی از مهم ترین آنها مصرف مواد شوینده به صورتی وسواسی و بیش از حد نیاز است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.