وضعیت بازی برنامه های تغییر روش سهمیه بندی و قیمت انرژی را بررسی می کند

[ad_1]

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هنوز کمیسیون مشترک کارشناسی بین دولت، مجلس و نمایندگان بخش خصوصی برای بررسی کارکردها و آثار طرح های پیشنهادی برای تغییر سهمیه و قیمت انرژی تشکیل نشده است.

فریدون عباسی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت بررسی طرح های سهمیه بندی بنزین در کمیسیون انرژی اظهار کرد: موضوعاتی که از ابتدای مجلس یازدهم در این زمینه مطرح شده در کمیسیون نفت این کمیسیون در حال بررسی است.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: یکی از این طرح ها طرح وان بود که سال گذشته مطرح شد و من به عنوان کارشناس این طرح را پرسیدم و از رئیس طرح خواستم که من را متقاعد کند و اکنون در حال انجام این کار هستند. طرح.

وی افزود: هنوز کمیسیون مشترک کارشناسی بین دولت، شورای ملی و نمایندگان سکتور خصوصی برای بررسی مسلکی بودن پروژه های پیشنهادی در زمینه سهمیه بندی انرژی و قیمت گذاری آنها تشکیل نشده است که در این کمیسیون بحث شد، اما وجود داشت. هنوز توافقی برای دستیابی به نتیجه نهایی با کار یک متخصص دقیق وجود ندارد.

با کار جزیره ای در این زمینه به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت نفت و دولت به طور ناگهانی طرح پایلوت سهمیه بندی بنزین را راه اندازی کرده اند، تصریح کرد: تا زمانی که به صورت جزیره ای در منطقه فعالیت کند، به آن مطلوب نخواهیم رسید. نتیجه طرح ها و نتایج آنها نیاز به بررسی حرفه ای دارد.

عباسی در پایان خاطرنشان کرد: مجلس محل مناسبی برای بررسی این موضوعات است و هرگونه تغییر در نحوه سهمیه بندی یا قیمت ها پس از کار تخصصی بهتر است با تصویب مجلس همراه باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.