هروی: ترکیب تیم ملی کاراته پس از دو مرحله انتخابی مشخص می شود

[ad_1]

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: به منظور شناخت اعضای تیم ملی کاراته در 3 دوره مسابقات قهرمانی آسیا، بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی، مسابقات انتخابی تیم ملی در دو مرحله برگزار می شود. .

به گزارش ایسنا، سید شهرام هروی با بیان اینکه مرحله اول انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان 15 فروردین ماه برگزار می شود، گفت: به همین منظور این اردو از 15 فروردین ماه تا نفر سوم مشترک و دوم آغاز می شود. مسابقات قهرمانی کشور با یکدیگر به رقابت می پردازند و در نهایت کاراته کا در اردوی تیم ملی می ماند.

وی افزود: در مرحله دوم این مسابقات که در روزهای 18 و 18 خردادماه برگزار می شود، اعضای تیم ملی در مسابقات جهانی و آسیایی 2021، نفر اول مسابقات قهرمانی کشور و تیم انتخابی اول (4 کاراته کا) گاهی اوقات دو ورزشکار را در هر وزن در کمپ نگه می دارند.

منتخب تیم ملی ادامه داد: مسابقات تمامی اوزان طبق برنامه اعلام شده انجام می شود و تنها در وزن 75 کیلوگرم سایر مسابقات انتخابی 15 خرداد برگزار می شود.

هروی تاکید کرد: پس از پایان مرحله دوم مسابقات انتخابی، 2 متسابق در هر وزن در اردو باقی خواهند ماند. انتخاب های انجام شده در کمپ مشخص می شود، اگرچه ورزشکار ممکن است با ارسال آن برای همه اجرا کند. سه رویداد مهم پس از تصمیم کارکنان.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.