هدف تیم ملی کبدی بانوان طلای هانگژو است

[ad_1]

سرمربی تیم ملی کبدی بانوان گفت: پیش‌بینی بازی‌های آسیایی هانگژو سخت است، اما همه ما برای بازگشت با دست پر و مدال طلا تلاش می‌کنیم.

سلیمه عبدالله بخش در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط تیم ملی کبدی بانوان اظهار کرد: پنجمین اردو از 9 تا 10 اسفندماه برگزار می شود. ورزشکاران تاکنون به آمادگی 40 تا 50 درصدی دست یافته اند و به آمادگی کامل برای حضور در بازی های آسیایی ادامه خواهند داد.

منتخب تیم کبدی در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم کبدی گفت: قطعا بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته شده است اما هنوز مشخص نیست این دیدارها با کدام کشورها برگزار می شود. انتظار می رود ایران به زودی میزبان دیدارهای تدارکاتی باشد. تیم ملی نیز برای دیدار تدارکاتی به کشورهای دیگر اعزام می شود. بازیکنان باید از شرایط و شرایط آب و هوایی مختلف در کشورهای دیگر بدانند تا روی شرایط مسابقات تمرکز کنند.

کاپیتان اسبق تیم کبدی بانوان درباره جوانان این تیم گفت: برای بازی های آسیایی جاکارتا تقریبا تغییری در ترکیب تیم داشتیم و تقریبا اکثر نفرات تغییر کردند. الان قطعا تغییراتی خواهیم داشت. هر بازیکنی که مهارت و توانایی بیشتری داشته باشد قطعا در تیم ملی حضور خواهد داشت. هر ورزشکاری که در اوج آمادگی جسمانی باشد به بازی های آسیایی هانگژو اعزام می شود. قطعا از تجربه بازیکنانی که در جاکارتا در تیم ملی حضور داشتند برای اعزام تیم خوبی به بازی های آسیایی استفاده خواهیم کرد.

عبدالله بخش ادامه داد: در حال حاضر 28 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده اند. اردوی پنجم همانطور که گفتم اسفند ماه خواهد بود و ششمین اردوی ما از 6 فروردین آغاز می شود.

سرمربی تیم کبدی بانوان درباره حفظ عنوان قهرمانی در بازی های آسیایی هانگژو گفت: «پیش بینی خیلی سخت است. نمی توان گفت که آیا می توان مدال طلا گرفت یا خیر. فوران تاج قطعا کار را سخت کرد. تمرینات بازیکن کمتر بود، مسابقات تعطیل شد و مشکلات زیادی وجود داشت. با تمام این شرایط تلاش می کنیم انشاالله با دست پر و مدال طلا بازیکنان را از هانگژو برگردانیم. کارکنان و بازیگران تمام تلاش خود را می کنند تا ایرانی ها دوباره موفق شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.