نساجی 1400 / خانه روی شانه «شهر خسته امید»!

[ad_1]

سال 1400 به پایان رسید که شاگردان خاموش الهام فراموش کردند در خانه خود بازی کنند!

به گزارش ایسنا، پس از پایان کار مجید جلالی، سال 1400 با رهبری خاموش الهام بخش «امید یک شهر خسته» آغاز شد. برخلاف انتظار، وجود الهام روند نساجی را معکوس کرد و قائمشهری ها در پاییز منطقه را ترک کردند. آنها سخت تلاش کردند و با کسب نتایج مطلوب از انتهای ترازو فاصله گرفتند و در این بین حتی تعداد زیادی از اعضای تیم مانع پیشرفت دانش آموزان الهام گرفته نشدند.

بقا در لیگ

آنها در نهایت با در دست داشتن اعضای تیم صامت نساجی و جشن شادی با مربی در رده سیزدهم به کار خود در لیگ بیستم پایان دادند. نکته جالب این فصل باخت های نساجی بود که تا هفته گذشته بیشتر از سه تیمی بود که برای ماندن در لیگ دست و پنجه نرم می کردند اما این تیم در هفته بیست و هشتم توانست در لیگ برتر بماند.

نساجی 1400 / خانه روی شانه

در صف اسطوره های باشگاه

اما تلخ ترین اتفاق سال 1400 برای قائمشهری ها درگذشت اسطوره این باشگاه بود. نادر داستانشان پس از تحمل یک دوره بیماری عروق کرونر قلب در سن 62 سالگی درگذشت. داستانشان در تمام دوران بازی خود در نساجی حضور داشته و بیشترین گل های متوالی را در لیگ برتر فوتبال ایران به ثمر رسانده است.

نساجی 1400 / خانه روی شانه

شروع یک خانه دوش

دغدغه اصلی نساجی پس از پایان لیگ برتر، چمن نامناسب ورزشگاه شهید وطنی و ممنوعیت بازی در چمن مصنوعی بود. قبل از شروع لیگ، پروژه تبدیل چمن مصنوعی ورزشگاه به چمن طبیعی آغاز شد، اما تعویق‌های متعدد، تغییر برنامه آماده‌سازی چمن و کنار گذاشتن این پروژه منجر به رای قائم‌شهری شد. پروژه آماده سازی چمن به دلیل کمبود بودجه و کندی روند متوقف شد و به دلیل بازسازی، باشگاه نساجی مجبور شد در ورزشگاه دیگری به میدان برود.

ورزشگاه شهدای ساری انتخاب خوبی برای قائمشهری بود تا بازی های خود را در این ورزشگاه انجام دهد. با وجود سختی ها و کمبودهای این ورزشگاه، مسابقات اولیه نساجی به میزبانی ساری برگزار شد اما وضعیت نامناسب سطح چمن این ورزشگاه در نهایت باعث شد تا مدیران این باشگاه دوباره به فکر تغییر محل میزبانی باشند. آنها در یک هفته مسابقات در ورزشگاه نقش جهان را بازی کردند و سپس مسابقات بعدی را در استادیوم امام رضا انجام دادند.

این خانه همچنان در اشغال شاگردان الهامی است و به نظر می رسد در لیگ بیست و یکم دیگر به تیم شهید وطنی بازگردند. علیرغم اینکه آنها در تمام مسابقات خود به میدان رفتند، فرمول بازی و نتایج این تیم مورد تحسین کارشناسان قرار گرفت. تا پایان سال 1400 آنها جایگاه خود را در میانه جدول حفظ کردند. قائمشهری در پایان سال 1400 با 27 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد و اختلاف چندانی با نیمه بالای ترازو ندارد. آنها نسبت به فصل گذشته پیشرفت چشمگیری داشته اند.

ملی گرایان سابق در ردیف دانشجویان الهام بخش

نکته قابل توجه حضور بازیکنان باتجربه در تیم نساجی بود. ابتدا علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 به نساجی پیوست که در طول فصل با عملکرد خوب خود جای خود را در میان اهداف این تیم تثبیت کرد. بازیکن سابق اوساسونا و کاپیتان سابق تیم ملی ایران نیز پس از جدایی از تراکتورسازی به جمع شاگردان الهام پیوست که این روزها نقش تاثیرگذاری را به عنوان سرپرست این تیم ایفا می کند.

نساجی 1400 / خانه روی شانه

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.