نجات مادر باردار مبتلا به دیابت با شرکت به موقع در سانحه هوایی در فولادمحله

[ad_1]

ایسنا/ سمنان رئیس اداره فوریت های پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان از نجات مادر باردار فولادساز بومی با انجام اقداماتی در جریان سقوط هواپیما در استان سمنان خبر داد.

با اعلام این خبر، دکتر محمدعلی طاهری اظهار داشت: روز گذشته به درخواست فوریت های پزشکی این دانشگاه، اورژانس هوایی استان سمنان برای کمک به مادر باردار به پرواز درآمد.

رئیس اداره اورژانس و مدیریت حوادث پیش بیمارستانی دانشگاه از اعزام بالگرد امداد و نجات و تیم اورژانس هوایی برای مراقبت از مادر باردار در محله فولاد و انتقال وی به بیمارستان کوثر سمنان خبر داد. و در جزئیات: دیروز حوالی ساعت 12 و 18، هلیکوپتر امداد و نجات دانشگاه سمنان پس از درخواست کمک برای جابجایی زن باردار 38 ساله ای که در هفته بیست و دوم بارداری به عنوان مادر در معرض خطر در بیمارستانی در شهر سمنان به پرواز درآمد. مهدیشهر .

دکتر. طاهری ادامه داد: مادر باردار با سابقه دیابت که دچار سرگیجه شدید و درد قفسه سینه شده بود، پس از تصمیم به جابجایی و صدور حکم جابجایی، با هلیکوپتر امداد و نجات دانشگاه پرواز کرد و کارشناسان اورژانس هوایی دانشگاه به مادران باردار رسیدند. توسط تخت و پس از معاینات مناسب و اقدامات اولیه جهت خدمات فوق تخصصی به مرکز تحقیقات آموزشی و درمانی کوثر سمنان منتقل شد.

وی افزود: با توجه به شرایط خاص و بعد مسافت مقرر شد زن باردار با بالگرد امدادی جابجا شود.
انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.