مقاومت در دل همه مستضعفان جهان جان تازه ای ایجاد کرده است

[ad_1]

ایسنا/ کردستان رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: مقاومت روح و جان تازه ای را در دل همه مستضعفان جهان و مردم مظلوم فلسطین ایجاد کرده و به یک حرکت بزرگ و تاریخی در برابر استکبار جهانی تبدیل شده است.

اکبر اسدی، رهبر جهاد دانشگاهی کردستان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: خداوند متعال در آیه 103 آل عمران می فرماید: و همه در حبل الله. [= قرآن و اسلام، و هرگونه وسیله وحدت‌]”بگیر و پراکنده نکن!” اگر همه مسلمانان جهان به این آیه از قرآن عمل کنند، نه تنها اسرائیل که آن را تصاحب می کند، بلکه هیچ کشوری نمی تواند بر مسلمانان مسلط شود.

وی افزود: امام خمینی (ره) با تفکر و بینش عمیق جمعه گذشته در ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند چرا که در ماه مبارک رمضان ذهن، روح و جسم انسان به روزه صیقل داده می شود و آمادگی لازم برای حرکت لازم است. او در راه الهی است.

رئیس جهاد دانشگاهی کردستان گفت: فلسطین و روز قدس مهمترین موضوع و مشکل همه مسلمانان بوده است و روز قدس بهترین فرصت برای ابراز انزجار از شر این رژیم باطل است.

و قدس; جلوه عینی انزجار مسلمانان از صهیونیسم

وی با تاکید بر اینکه در روز قدس فریاد بلند مسلمانان علیه رژیم غاصب صهیونیستی عینی می شود، ادامه داد: انزجار آنها را از رژیم غاصب اسرائیل توضیح دهید.

اسدی افزود: دشمن به درستی این موضوع را رعایت کرده و با استفاده از ابزارهای مختلف در قالب جنگ نرم، استفاده از ابزارهای فرهنگی و امپراتوران رسانه ای خود و یا در قالب جنگ و خونریزی، تمام تلاش خود را برای ایجاد اختلاف و تفرقه می کند. «مسلمانان.

وی تاکید کرد: کوری چشم دشمنان وحدت و مقاومت اسلامی که ثمره اندیشه امام خمینی (ره) و ثمره انقلاب اسلامی ایران است به عنوان چراغی روشن در مسیر مسلمانان جهان قرار گرفت.

مقاومت یک حرکت بزرگ و تاریخی همراه با استکبار است

رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: مقاومت روحیه و جان تازه ای در دل همه مستضعفان جهان و مردم مظلوم فلسطین ایجاد کرده و به یک حرکت بزرگ و تاریخی در مقابل استکبار جهانی تبدیل شده است. “

وی با اشاره به اینکه نهال انقلاب اسلامی ایران امروز پس از چهل سال تبدیل به یک خانواده اصیل شده که الگویی برای سایر کشورهای اسلامی شده است، گفت: امروز اگر آمریکا به خاورمیانه و کشورهای دیگر از جمله لبنان برود. افغانستان، یمن، سوریه، ایران و عراق به دلیل موج بیداری و شورش اسلامی که در بطن انقلاب اسلامی در منطقه شکل گرفته و همه هژمونی آمریکا را در هم ریخته، تحت فشار هستند.

اسدی با تاکید بر اینکه حرکت پرشور و حماسی مردم در منطقه همه توطئه های دشمنان را باطل کرد، افزود: نمونه های عینی آن جنگ 33 روزه لبنان، جنگ 22 روزه فلسطینیان مظلوم و جنگ هشت روزه غزه است. که همه شکست خوردند «رژیم خبیثی بر اسرائیل تحمیل شد و این رژیم غاصب نتوانست در مقابل مقاومت مسلمانان مقاومت کند که منجر به خروج اسرائیل شد و هزینه های زیادی برای آنها به همراه داشت.

اتحاد و مقاومت راه را برای پیروزی مسلمانان هموار می کند

وی افزود: این پیروزی ها حاصل اتحاد و مقاومت کشورهای اسلامی و مسلمانان بوده است و در صورت تداوم، قطعاً خداوند متعال پیروز و نصرت این مسلمانان خواهد شد و امیدواریم هیچ کشور مسلمان دیگری تحت کنترل نباشد. یوغ دولت های استکباری در سایه وحدت و مقاومت.»

رئیس جهاد دانشگاهی کردستان گفت: امروز با وجود همه توطئه ها، تحریم ها و کارشکنی های استکبار جهانی، خط اصیل انقلاب اسلامی قوی و مستحکم شده است، بنابراین فرهنگ مقاومت و وحدت باید منتقل شود. به نسل های آینده.”

وی گفت: امیدواریم در راهپیمایی روز قدس همه مردم از حضور گسترده خود ابراز انزجار کنند چرا که این روز تجلی اراده مسلمانان و روزه داران در برابر استکبار جهانی و فریادهای بلند مردم بر ضد مردم است. جنایات رژیم جعلی اسرائیل».

اسدی در پایان گفت: یگانگی و دوری از تفرقه یک وظیفه الهی است و محور این وحدت باید دین خدا باشد نه نژاد و زبان.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.