معاون اول رئیس جمهور: رشادت های فرماندهان دفاع مقدس باید الگویی برای جوانان کشور شود

[ad_1]

معاون اول رئیس جمهور با پیشکسوتان مجموعه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی روستای نشاط ولیعصر(عج) دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر دوشنبه شب همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز در فضایی صمیمانه با پیشکسوتان این مجموعه گفت و گو کرد و بر درد و دل آنان نشست.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با حضور در سالن بدنسازی و بدنسازی مجموعه، پیشکسوتان را همراهی کرد و از نزدیک تمرینات ورزشی آنان در رشته های بسکتبال، بدنسازی و هندبال پیشکسوتان مجموعه را زیر نظر گرفت.

معاون اول رئیس جمهور حضرت ابوالفضل العباس (ع) پس از استماع سخنان و مشکلات آنان با تبریک میلاد جانباز گفت: در اولین جلسه دولت گزارشی از موارد مطرح شده ارائه خواهم کرد و مسائل را پیگیری خواهم کرد. ” سابق.

این مخبر با بیان اینکه همه جانبازان به ویژه 70 درصد از نزدیک ترین افراد به ویژه نخاع با مشکلات عدیده ای مواجه هستند، افزود: این جانبازان و خانواده هایشان تحت فشار زیادی هستند و تلاش می کنیم به درخواست های این جانبازان پاسخ دهیم. عزیزان. به تعداد.”

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نقش فرهنگی شهدا و جانبازان در کشور خاطرنشان کرد: دشمنان اگرچه ممکن است تجهیزات و سلاح های پیشرفته ای داشته باشند اما فاقد فرهنگ ایثار و شهادت هستند و این بزرگترین هدیه شهدا، جانبازان و ایثارگران در کشور است. . دولت ما آن را نهادینه کرده ایم.

وی با تاکید بر تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، افزود: باید به مسائل فرهنگی در مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی توجه بیشتری شود و رشادت ها و رشادت های فرماندهان مقدس به جوانان ارائه شود. مردم.

مخبر ابراز امیدواری کرد که دولت سیزدهم بتواند از جانبازان تجلیل کند و مشکلات آنان را حل کند.

ایثارگران روستای نشاط ولیعصر نیز در این جلسه به بیان مشکلات و مشکلات خود پرداختند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.