مشکل اینترنت کند ارائه پهنای باند نیست

[ad_1]

در روزهای اخیر سرعت پایین اینترنت باعث گلایه های مردمی شده و بازار شایعات و اخبار نادرست در این زمینه داغ شده است.

به گزارش ایسنا، تامین پهنای باند شرکت مخابرات ایران بدون مشکل در حال انجام است، اما یکی از شنیده ها عدم تخصیص پهنای باند مناسب موجود در برخی کانال های خبری به شرکت مخابرات است. یک شرکت مخابراتی ایران این موضوع را تکذیب کرده است.

محمدرضا بیدخام مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در این خصوص با بیان اینکه تامین پهنای باند مصرفی شرکت مخابرات ایران در شرایط عادی است، اظهار داشت: هیچ شرکت مخابرات ایران وجود ندارد.

وی افزود: پهنای باند ارائه شده از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت در حالت عادی قرار دارد و با وجود افزایش مصرف در روزهای اخیر با تامین پهنای باند لازم، مشکلی برای مشترکان در این زمینه وجود ندارد. کاهش سرعت اینترنت امروزه دلایل مختلفی دارد که یکی از آنها افزایش استفاده از اینترنت موبایل به جای اینترنت خانگی است. دلیل دیگر کمبود زیرساخت ها در سال های اخیر است.

به گزارش ایسنا، سخنگوی دولت در نشست خبری امروز گفت: زیرساخت اینترنت ثابت در سال های اخیر توسعه نیافته و قادر به پاسخگویی به نیازهای امروز شهروندان نیست. در عین حال، دولت اقدامات مهمی را برای بهبود زیرساخت اینترنت انجام داده است تا مردم بتوانند از حق شهروندی اینترنت با کیفیت برخوردار شوند. وزیر ارتباطات به ویژه بر موضوع اینترنت نظارت دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.