مشارکت رانندگان بار در اجرای طرح گشت راهداری

[ad_1]

مشارکت رانندگان بار در اجرای طرح گشت راهداری
عکاسی تزئینی است

ایسنا/ سمنان به همت رانندگان بار سمنان برای ارتقای ضریب ایمنی و کاهش تصادفات و تلفات، آمادگی خود را برای استقرار گشت های گشت در محورهای مواصلاتی در تعطیلات پایانی طرح نوروزی اعلام کردند و همکاری خود را انجام دادند.

احسان منصور کیایی در مراسمی با حضور فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی استان و جمعی از رانندگان حمل کالا در استان اظهار داشت: در نوروز تردد مسافران بسیار زیاد بوده و آمارها نشان می دهد که سفر به نوروز بسیار افزایش یافته است و کاهش تصادفات در این استان وجود دارد. در روزهای پایانی نوروز حضور و گشت‌های منظم پلیس راهور و راهنمایی و رانندگی برای کاهش تصادفات در پایان تعطیلات باید افزایش یابد. در این محور مشغول باشیم لذا در این راستا با اعلام آمادگی رانندگان بخش خصوصی بار برای مشارکت در اجرای طرح گشت جاده ای، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان مورد استقبال و همکاری قرار خواهد گرفت. .
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در ادامه تاکید کرد: ابتکار رانندگان بار شهری سمنان برای ارتقای ایمنی و کاهش تصادفات و قربانیان سوانح رانندگی و گشت های مشترک همراه بر نظارت، کنترل و اجرای قوانین حمل و نقل تاثیر بسزایی خواهد داشت.
وی یادآور شد: قابل تقدیر است که رانندگان بخش خصوصی به صورت خودجوش و مردمی از هیچ کمکی برای سلامت هموطنان خود کوتاهی نمی کنند که نشان از وجود فرهنگ ایثار و مهربانی در جمهوری اسلامی ایران است.
منصور کیایی افزود: این طرح در قالب گشت های مشترک راهداری، پلیس راهور و رانندگان بار بخش خصوصی در محورهای پرخطر و پرتردد با هدف تشدید کنترل تردد در محل و بهسازی راه ها اجرا می شود. و کاهش تصادفات و تلفات».
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان اضافه کرد: در جلسه مشترکی که با فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی استان داشتیم، مقرر شد به تخلفات احتمالی رانندگان قاطعانه رسیدگی شود و مطمئناً هیچ اطمینانی در این زمینه وجود نخواهد داشت.
وی بیان کرد: همکاری و همراهی با متولیان امر می تواند اثرات ارزنده ای در کاهش تصادفات و سوانح رانندگی داشته باشد و امیدواریم راه اندازی این طرح مردمی بتواند پیشگیری، شناسایی و اعمال جرایم رانندگی و ارتقای ایمنی تردد و ترافیک باشد. کاهش تصادفات و تلفات رانندگی قربانیان فرهنگ خوبی دارند.
منصور کیایی در پایان بر رعایت کامل نکات ایمنی توسط رانندگان تاکید کرد و خواستار همکاری و تعامل هر چه بیشتر کاربران جاده ای با تیم های کنترل و نظارت راهداری و ترافیک جاده ای و پلیس راه برای اجرای این طرح شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.