مسائل فرهنگی باید در اولویت مسئولان باشد

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر سخنگوی مردم بوشهر، گناوه و دیلم گفت: رویکرد انقلاب اسلامی فرهنگی است بنابراین توجه به مسائل فرهنگی باید در اولویت برنامه های مسئولان باشد.

عبدالکریم جمیری در جلسه شورای حکام استان بوشهر با حضور مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی به مجلس شورای اسلامی گفت: اسلام است و مردمی که حکومت را در دست می گیرند باید با قدرت و انگیزه لازم وارد عرصه شوند. .

وی افزود: مردم از این تحولات و تحولات انتظار پویایی و تعالی نظام اسلامی را دارند و اگر این تغییرات اجرایی نشود، نوعی نقض غرض محسوب می شود و آثار بد روانی دارد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم تصریح کرد: دولت انقلاب به مردم نوید تحول، پیشرفت و حل مشکلات و مشکلات را داد و مردم به همین دلیل این دولت را انتخاب کردند. مدیران باید باز، کارآمد، فعال و مسئولیت پذیر باشند و در صورت بروز مشکل و مانع، گره را باز کرده و از همه ظرفیت های استانی و کشوری برای معنا بخشیدن به آن استفاده کنند.

جمیری گفت: مردم واقعا گله مند هستند، مدیران وقت بگذارند و با مردم دیدار کنند و به مسائل و مشکلات مردم در حوزه مسئولیت خود رسیدگی کنند. اگر در جایی مشکل حل نشدنی وجود دارد، مردم باید قانع شوند.

وی افزود: اگر چه امروز تمام تلاش دولت در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است، اما نباید فراموش کرد که اساس انقلاب اسلامی مسائل فرهنگی بود. رویکرد انقلاب اسلامی فرهنگی است بنابراین توجه به مسائل فرهنگی باید در اولویت برنامه های مسئولان باشد. در مسائل فرهنگی همه دستگاه های اجرایی مسئول هستند و همه باید پاسخگو باشند.

جمیری تاکید کرد: فراموش نکنیم که روابط منفی، تقابلی و نامناسب در مسائل فرهنگی جواب نمی دهد و برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید کارهای مثبت و مثبتی برای تبیین فرهنگ دینی و دینی انجام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.