قیمت پرشر گیج (مانومتر) ویکا (2)

قیمت پرشر گیج (مانومتر) ویکا
گیج ویکا , گیج فشار ویکا

از این ابزار برای اندازه گیری فشار در محدوده خلاء (1-) تا فشار ۱۶۰۰ بار استفاده میشود. گیج فشار ویکا یکی از با کیفیت ترین گیج های فشار از برنده مطرح WIKA است که محصولات این شرکت روی اکثر خطوط انتقال نفت و گاز دیده میشود و در بخش انتقال آب و حتی تاسیسات ساختمان هم این برند به وفور استفاده شده است. در حال حاضر شرکت ویکا شامل شبکه ای از صدها شرکت در بیش از 40 کشور جهان است. شرکت WIKA هم اکنون بزرگترین تولید کننده ابزارهای اندازه گیری دما و فشار در جهان می باشد. تولیدات این شرکت شامل ابزار های اندازه گیری فشار، دما و … وقتی که قصد خرید گیج فشار ویکا را دارید باید مشخص کنید که این ابزار را برای چه محدوده فشاری میخواهید. در وهله اول جنس بدنه آنها مشخص میکند که امکان استفاده از گیج فشار در چه نقاطی وجود دارد. ۳.تعیین محدوده فشار: هنگام خرید فشارسنج باید بدانیم که آن را برای اندازه گیری چه محدوده فشار میخواهیم؛ زیرا تفاوت زیادی بین دستگاه فشار سنج برای فشارهای در بازه ۰تا۴۰۰ بار با فشارهای در بازه ۰ تا ۱۶۰۰بار وجود دارد. حالا زمانی که شما پرشر گیج ویکا را به یک سیستم وصل میکنید، تغییرات فشار در داخل سیستم باعث تغییر وضعیت پرده دیافراگم یا همان حسگر دستگاه میشود.

گیج فشار ویکا

اما به طور کلی، گیج فشار ویکا دارای یک قسمت اتصال یا کانکشن است که به کمک آن به یک سیستم وصل میشود. تست گیج ویکا ، قیمت تست گیج ویکا تجهیزصنعت واردکننده و توزیع کننده مصولات ویکا اصل آلمان فروش تست گیج ویکا تست گیج چیست از تست گیج یا فشار سنج دقیق جهت مقایسه مقدار فشار اندازه گیری شده به وسیله فشار سنج و فشار واقعی صحیح استفاده میشود که معمولا در کالیبراتور های فشار ، دد ویت تستر و همینطور … محیط های تهاجمی مایع و گاز که بسیار لزج یا متبلور نیستند. گیج فشار لوله بردون ویکا 131.11، در محیط های خورنده و محیط های مایع گازی یا مایع کاربرد دارند. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار لوله بردون ویکا 111.10 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار ویکا 612.20 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج اختلاف فشار ویکا 732.31 و 732.51 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار لوله بردون ویکا 111.12 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار ویکا 213.50 مراجعه فرمایید. مدل 232.50 یکی از پر کاربردترین گیج ها در صنایع کشور می باشد.  Po᠎st h​as be en c​re᠎at᠎ed by G᠎SA C​on​te​nt Gener​ator D emov᠎ersi on !

از معروف ترین تجهیزات مورد استفاده از این کمپانی در صنعت کشور میتوان به گیج و ترمومتر و ترانسمیترهای فشار اشاره نمود. این گیج فشار با قطر 100 و 160 میلی متر در حالت ثابت کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند، در حالت نوسانی 0.9 و مدت زمان کوتاهی 1.3 کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند. نشانگر فشار با استفاده از یک کلید تنظیم متحرک در پنجره قابل تنظیم است و در کل دامنه اندازه گیری آزادانه حرکت می کند. نشانگر فشار با استفاده از یک کلید تنظیم متحرک در پنجره قابل تنظیم است. همچنین نشانگر فشار علاوه بر مقدار تنظیم شده فشار، در کل دامنه اندازه گیری آزادانه حرکت می کند. همچنین این فشارسنج دارای نمایشگری با قطر صفحه ۵۰ میلیمتر بوده، محدوده اندازه گیری فشار توسط آن در بازه ۰ تا ۴۰۰ بار است و در نهایت از زیر و پشت فشارسنج با قطر۴.۱ اینچ امکان اتصال به سیستم برای اندازه گیری فشارسنج امکان پذیر است. از برجستهترین ویژگیهای این محصول میتوان به مقاومت آن در برابر لرزش اشاره کرد و امکان اتصال آن از زیر و از پشت با قطر 1/4 اینچ وجود دارد. از جمله ویژگیها و مشخصات مهم این گیج فشار میتوان به مقاومت خوب آن در مقابل لرزش و ارتعاشات و جنس بدنه استیل آن اشاره نمود.

در ضمن امکان اتصال آن از زیر به سیستمهای مختلف وجود دارد. همچنین میتواند به سیستمهای مختلف از قسمت زیر نیز متصل شود. شرکت ویکا با توجه به تنوع بالایی که در حوزه صنعت وجود دارد و همچنین تأثیری که فشار میتواند بر عملکرد سیستمهای مختلف بگذارند، تغییراتی در ابعاد مختلف آنها به وجود آورده که تنوع محصولات را بالا برده است. این محصول میتواند فشار بین صفر تا ۱۶۰۰ بار را پوشش دهد و امکان اتصال آنها از زیر و از پشت هم وجود دارد. محدوده اندازه گیری مقدار فشار توسط این گیج فشار بین (-۱)یا خلاء تا ۱۶۰۰ بار است. اندازه صفحه نمایش این ابزارها متغیر است و با توجه به این تغییرات شما میتوانید در فضاهای باز یا در فضاهای محدود از اندازههای مختلف آنها استفاده کنید. مناسب محیط های تهاجمی گازی و مایع که بسیار چسبناک یا متبلو ر نیستند. گیج فشار دیفرانسیل Wika 732.14، برای اندازه گیری فشار های کاری زیاد، محیط های تهاجمی، همچنین برای اندازه گیری فشار سیالات گازی و مایع آلوده، چسبناک و تهاجمی، نظارت و کنترل پمپ، نظارت بر فیلتر اندازه گیری سطح در مخازن بسته کاربرد دارند. بنابراین اپراتور هم میتواند نتیجه اندازه گیری فشار را به صورت حرکت عقربه ببیند و هم میتواند دادههای دیجیتال را از صفحه نمایشگر مطالعه کند. ᠎C᠎onte​nt h᠎as been c᠎reated ​by G᠎SA᠎ Con tent G᠎ener at or D​em ov ersi on .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.