قیمت فروش مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس Danfoss

قیمت فروش مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس Danfoss
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

آشفتگی سیال در بارگذاری های کم مبدل حرارتی قابل رویت می باشد، بنابراین این امر سبب می گردد، مبدل حرارتی صفحه ای برای چیلر هایی که در بار جزئی کار می کنند – ایده­آل و مناسب باشد. مبدل حرارتی صفحه ای فضای کمی در موتورخانه به خود اختصاص میدهد که در زمینه سرویس و نگهداری موتورخانه بسیار مناسب می باشد. راهکارهای هوشمندانه تهویه مطبوع شرکت هواپردازی آریا (هپاکو) به منظور طراحی، مونتاژ و تولید انواع سیستم های پربازده تهویه مطبوع برای افزایش کارایی و بهینه سازی مصرف انرژی تاسیس گردید ، پشتوانه علمی این شرکت حاصل تلاش بیش از 29سال فعالیت حرفه ای و تخصصی مؤسسین در طراحی واجرا پروژه های گوناگون بوده است و تا کنون طراحی ، سفارش، ساخت و نصب بیش از 40.000 تن چیلرهای اسکرو هواخنک و آب خنک را در سابقه کاری خود دارد، این شرکت اولین وارد کننده مبدل های حرارتی صفحه ای یکپارچه (Brazed) با برند هپاکو در ایران می باشد که این مبدل ها بهترین جایگزین انواع منابع دو جداره، کویل دار و حتی مبدل های پوسته و لوله می باشد. This ᠎post h᠎as been created with G SA C ontent G᠎ener​ator Demoversi᠎on!

انواع پلیت بریز

همچنین به طور کلی مبدل های حرارتی از حداکثر مصرف انرژی بهره می برند تا در هزینه های مصرفی آن نیز صرفه جویی گردد. مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی، نسل جدیدی از مبدل ها هستند که استفاده از آن ها در سال های اخیر به دلیل مزایای متعدد آن ها نظیر حجم و وزن کم، بازده بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی، تعمیر و نگهداری آسان و قیمت مناسب، مورد توجه قرار گرفته است. 8- روغن های صنعتی (بعنوان یکی از سیال هایی که می توانند در مبدلهای حرارتی جوشی صفحه ای دانفوس استفاده شوند) در دو نوع حلال و غیرحلال استفاده می شوند، در این حالت، سیال خنک کننده می تواند آب یا مبردهای دیگر باشند. 4. مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس که در چیلر ها مورد استفاده قرار می گیرد نیاز به شارژ مبرد کمتری در حدود 1/7 نسبت به انواع دیگر می باشد. کاربرد این یخچال به فضای خودرو محدودیت نمی شود به راحتی می توان از آن در محیط کار و سفر نیز استفاده کرد. مبدل های حرارتی لوله ای حلزونی از یک یا چند حلقه لوله مارپیچ تشکیل شده اند که ابتدا و انتهای این لوله مارپیچ به لوله اصلی ورودی و خروجی متصل می شود و محفظه ای اطراف آن را می پوشاند.

انواع مرسوم مبدل های حرارتی ، مبدل های حرارتی پوسته – لوله ای و مبدل های حرارتی صفحه ای هستند. این نوع، از متداول ترین انواع مبدل های صفحه ای بوده که در آن صفحات مبدل با واشر هایی از جنس مخصوص از یکدیگر تفکیک شده است. پس از انجام کلیه عملیات برش و ماشین کاری، فریم هابسته به جنس و شرایط کارکرد وارد دستگاه شات بلاست، ستد بلاست شده تا سطح فریم کاملأ آماده انجام پروسه پوشش و رنگ آمیزی گردد. پس از آماده سازی نقشه های ساخت و تعیین مدل مبدل و متریال مورد نیاز، فریم های مبدل توسط دستگاه های برش CNC با دقت 0/01 میلیمتر و بسته به جنس فریم توسط دستگاه برش هوا گاز، پلاسما و یا واترجت بریده میشود. مبدل حرارتی یکی از دستگاههای کوچک در تامین آب گرم بهداشتی ساختمان مورد استفاده است.مبدل های حرارتی صفحه ای از جنس استیل و در دو نوع گسکت و بریز یا جوشی می باشد.مبدلهای گسکتی جهت تامین با دبی بالا و در نوع بریز دبی کمتر است. مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به صورت یکپارچه (جوشکاری در شرایط خلا- Brazed ) از جنس استنلس استیل با تعداد صفحات نازک شیار دار به صورت موازی به یکدیگر جوش خورده و کانال هایی با ضخامت بسیار کم ایجاد نموده است.

امکانات جدید و قابل توجه ای را ایجاد کرده است.

از دیگر مزایای مبدل های حرارتی صفحه ای استفاده از صفحات استیل می باشد که آب گرم بصورت بهداشتی تامین میگردد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول در دو مدل گسکتی (واشردار) و جوشی تولید می شوند. تنها کافی است برند مورد نظر و اطلاعات فنی مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز درخواستی را اعلام کنید یا در صورت درخواست بریز پلیت معادل، ابعاد بریز را در اختیار ما قرار دهید. اخذ اطلاعات پروسس ار مشتری در قالب فرم های مخصوص شامل اطلاعات دمایی-فشاری و دبی سیالات مورد نظر و اطلاعات شیمیایی سیالات و درصد ترکیبات انجام میگیرد. هنگامی که یکی از مایعات دارای اجزای مختلف در چند فاز (جامدات ، مایعات و گازها) است ، که تمایل به ایجاد مشکلات مکانیکی در حین کار دارد ، مانند اتصال لوله های با قطر کوچک. مبدل های صفحه ای ، نوعی از مبدل های حرارتی میباشند که سطح تبادلی بین دو سیال سرد و گرم ، توسط صفحات ایجاد میگردد. امکانات جدید و قابل توجه ای را ایجاد کرده است. در سال ۱۹۹۶ یک کارخانه جدید برای مبدلهای حرارتی و تجهیزات انتقال سیالات در شهر مسکو احداث شد که یکی از مدرن ترین کارخانهها در روسیه میباشد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.