قیمت فروش مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال (2)

قیمت فروش مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال
مبدل حرارتی آلفالاوال, مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

از یک سو، ارزان بودن این مبدل ها، چه در طراحی و چه از نظر تعمیر و نگهداری، آن ها را به انتخاب مناسبی برای صنایع کوچک تبدیل کرده است و از سوی دیگر، راندمان پایین آن ها و همچنین خرید مبدل حرارتی اشغال فضای زیاد در مقیاس های بزرگ، سبب شده است که در صنایع مدرن امروزی کمتر استفاده شوند و مبدل هایی با راندمان بیشتر نظیر مبدل های پوسته و لوله و مبدل های صفحه ای به کار گرفته شوند. مبدل های نیمه جوشی در صنایع لبنیات، صنایع دریایی، شناورهای ماهیگیری و فراوری ماهی، کشتارگاه ها، صنایع شیمیایی و دارویی، ساخت یخ و زمین اسکیت روی یخ، انبار سرد و منجمد و مراکز فروش مواد غذایی کاربرد دارند. مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی دارای صفحات شیاردار هستند که به وسیله آلیاژ مس یا استنلس استیل به یکدیگر جوشکاری شده اند و قابلیت جداسازی ندارند، اما مبدل حرارتی آلفالاول گسکتی برای آب بندی دارای واشرهای لاستیکی مانند EPDM مابین صفحات استیل هستند.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

با توجه به طراحی کم حجم مبدل های حرارتی ما، میزان متریال مصرف شده کاهش می یابد، و متریال کمتری برای بازیافت وجود خواهد داشت. با توجه به حجم پایین، در هنگام تمیز کردن مواد شوینده کمتری استفاده می شود. چینش موازی با کانال های جریان متناوب برای دبی بالا با افت دمایی متوسط مورد استفاده قرار می گیرد و البته کاربرد بیشتری دارد. ما در هلدینگ مهندسی بازرگانی آتی تابناک سپند طراحی و ساخت مبدل حرارتی صفحه ای مورد نظرتان و حتی تأمین قطعات یدکی مبدل حرارتی، انواع پلیت ها و گسکت ها را با توجه به نیازو شرایط مالی همراه با مشاوره های تخصصی و دلسوزانه، انجام می دهیم. در واقع سیال تمایل دارد در کانال های اول مبدل حرارتی نسبت به کانال های آخر مبدل حرارتی بیشتر توزیع شود تا افت فشار را متعادل کند. تعداد پلیت ها در هر مبدل نیز می تواند متغیر از 10 عدد تا چند صد عدد باشد. در این مطلب سعی خود را بر آن داشته ایم مختصری مفاهیم کلیدی پاستور کردن یا پاستوریزه کردن و تفاوت آن را با هموژن کردن یا هموژنیزه کردن، توضیح دهیم و سپس به پاستوریزاتور ها و انواع مبدل های حرارتی صفحه ای و برند های اورجینال این صنعت و مدل های موجود در بازار ، بپردازیم.

مبدل حرارتی آلفالاوال

وقتی تفاوت زیادی بین اندازه جریان دو مایع وجود دارد، مبدل می تواند دو بار با سیال با سرعت جریان کمتر کار کند تا افت فشار یا سرعت جریان سیال خاص، در کانال ها را متعادل کند. تفاوت پاستوریزه کردن و هموژنیزه کردن در شیر چیست؟ در مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز پلیت، سطح صفحات یا پلیت ها به منظور افزایش تلاطم مایع در حین جریان در کانال ها، راه راه در نظر گرفته شده است. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول در دو مدل گسکتی (واشردار) و جوشی تولید می شوند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H می تواند برای سیستم های مایع به مایع، بخار به مایع و گاز به مایع مورد استفاده قرار گرفته و نسبت به بازده عملیاتی بالایی که دارند بسیار کم حجم بوده و فضای کمی را اشغال می نماید. مبدل حرارتی آلفالاوال، دارای ویژگی های مناسبی است که آن را از دیگر تجهیزات مشابه، متمایز می سازد. Post has ​be en gen᠎erat​ed ​with GSA  C ontent ᠎Ge​nera tor DEMO!

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز پلیت BPHE در مقایسه با مبدل حرارتی صفحه ای واشردار PHE جمع و جور تر، سبک تر و کم حجم تر است. توجه داشته باشید هر ماده یا متریال واشر مبدل حرارتی صفحه ای تحمل دمایی مشخصی دارد. هزینه ساخت و طراحی مبدل حرارتی صفحه ای واشردار، به دلیل طراحی قالب های پلیت ها و واشر های مبدل حرارتی، پرس ها و کلیه مراحل تولید قطعات مبدل حرارتی، قابل توجه و تا حدودی بالا است. مبدل های حرارتی آلفالاوال در قالب تنوعی از مواد، اندازه و ظرفیت حرارتی تولید شده که از کوچکترین مدل لحیمی تا بزرگترین مدل های واشری و جوشی را شامل می شوند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال جوشی در 5 مدل با طراحی و کارایی متفاوت تولید می شوند. مبدلهای حرارتی صفحه ای آلفالاوال با واشر از چندین ورق از فلز نازک برای ایجاد کانال تشکیل شده است. این موسسه، که ابتدا عمل در شاخه متعدد از آنچه امروزه فعالیت دارد راهاندازی گردیده بود، اینک در مورد ایجاد امکانات تخصصی-صنعتی و نیز ساخت قطعات و اسباب و اثاث مایحتاج در صنعت های سنگین و همینطور عرضه این تولید ها، در بازار صنعت های، کار می کند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.