قیمت انواع مبدل حرارتی صفحه ای

قیمت انواع مبدل حرارتی صفحه ای
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

علاوه بر پاسخ دادن به این سوالات، در این مطلب ما قصد داریم تا تمامی ویژگی های این محصول گرمایشی را برای شما بازگو کنیم. نصب سریع و آسان مبدل صفحه ای دانفوس واشری: طراحی خاص این باعث می گردد که به آسانی نصب شده و تمامی صفحات سیل کامل گردد. تعداد پلیت ها در هر مبدل نیز می تواند متغیر از 10 عدد تا چند صد عدد باشد. در نتیجه عدد رینولدز کمتری سبب می شود و اینکه جریان سیال در خلاف جهت است، راندمان انتقال حرارت همیشه 3 تا 5 برابر بیشتر از مبدل حرارتی شل و تیوب می باشد. موانعی به اسم بافل در سر راه حرکت سیال درون پوسته جاسازی می شود تا به سیال درون پوسته حرکتی آشفته (مغشوش) بدهد تا حرارت بیشتری بین دو سیال منتقل شود. اما با توجه به ضریب انتقال حرارت سیال درون یا بیرون لوله در هر سمت که این ضریب کم تر باشد، می توان از لوله های پره دار از داخل یا پره دار از خارج استفاده نمود که به طبع هزینه ساخت آن بالاتر است. سیال سرد و گرم بصورت جریان متقاطع (Counter current) حرکت کرده و از نقطه مقابل خارج می گردند. این نوع مبدل بیشتر در کاربرد سیال لجن آلود، مایعات لزج و مایعاتی با ذرات جامد معلق شامل ذرات بزرگ و جریان دو فازی مایع – جامد استفاده می شود. ᠎Post h᠎as been gen᠎erat ed  wi th GSA Conte nt Generator DE᠎MO !

انواع پلیت بریز

ضخامت کمتر لوله PE100 خود یکی از برتری هایی است که هنگام انتخاب نوع لوله به میزان زیادی مورد توجه قرار می گیرد. این موضوع هنگام بررسی چگالی آن اهمیت پیدا می کند. به مجموعه لوله ها و فین ها در کل کویل گفته می شود که در شکل زیر نمونه ای از آن (نوع V شکل) نشان داده شده است. جهت کاربری با مبردهای هالوکربنی نظیر R-22 و R-134a و R-407C و R-404A از مبدل هایی با جوش مس و جهت اواپراتور آمونیاکی از نوع جوش نیکل استفاده می گردد. حمل و نقل و جابجایی آن ساده بوده که این موضوع در اجرای پروژه های بزرگ، سرعت آفرینی می کند. لوله پلی اتیلن PE100 به خاطر ساختار طبیعی آن ، در برابر رشد آهسته ترک مقاومت می کند. اما مقاومت ساختار طبیعی لوله پلی اتیلن PE100 سبب می شود که رشد این ترک به حداقل برسد و لوله برای مدتهای مدید دوام بیاورد.

همچنین این دستگاه به عنوان واحدهای تبخیر کننده و تبرید کننده استفاده می شود. به این ترتیب مواد اولیه را به صورت گرانول به داخل دستگاه اکسترودر وارد میکنند که در اثر حرارت این مواد ذوب میشوند. در نهایت لوله توسط دستگاه برش، در متراژهای مختلف بریده شده و آماده استفاده میشود. این کارخانه از سولههای بزرگی جهت انبار سایزهای مختلف لوله پلی اتیلن در مقاومتهای 4 تا 25 بار تشکیل شده است. قطر 160 میلیمتر لوله پلی اتیلن به صورت شاخه 6 متری و قطر 160 تا 2000 میلی متر به صورت شاخه 6 و 12 متری ارائه میشود. لولههای با این کاربرد اغلب دارای قطر 16 تا 140 میلیمتر است و به صورت کلاف 100 متری میتوان تولید کرد. مقاومت سایشی فوق العاده بالای آن سبب شده تا سطح صیقلی آن در طول زمان کاهش پیدا نکند. تولید لولههای پلی اتیلن گسترش پلاستیک، توسط مدرنترین شیرآلات آلمانی انجام میشود و به کارگیری سیستم هوشمند گراومتریک، باعث شده تا وزن واحد لوله به صورت اتوماتیک تعیین شود و ضخامت و میزان دو پهنی، توسط سیستمهای اولتراسونیک، اندازهگیری میشود.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس

هر چه این میزان بیشتر باشد، یعنی لوله نازکتر و میزان تحمل فشار در آن کمتر است. چون چگالی این لوله نسبت به لوله های مشابه کمتر است. موضوعی که نه تنها محدودیت نیست بلکه یک مزیت به حساب می آید. بهره گیری سازندگان از افراد مجرب و متخصص مهم ترین علت این موضوع می باشد. مواد مذاب، به وسیله یک میله مارپیچ که اصطلاحا به آن ماردون گفته میشود، به جلو رانده شده و با خروج از اکسترودر، در قالب ریخته میشود. سطح لولهها را سریعا بعد از خروج از کالیبراتور، به واسطه آب سرد، خنک میکنند. مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس کوچک : مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس دارای ابعاد بسیار کوچک در حدود ۰/۲ کوچکتر انواع دیگر می باشند این مزیت در پروژه هایی که محدودیت فضا دارند، خود را بیشتر نشان می دهند در ضمن استفاده از این مبدل ها باعث کاهش ابعاد موتورخانه می گردد. مقاومت بالا و عدم ترکیب با دیگر مواد شیمیایی که این لولهها از خود نشان دادند، آنها را برای کاربردهای صنعتی و فضاهایی که در ترکیب با مواد شیمیایی بوده، مناسب کرده است. از داخل لولهها یک سیال و از بیرون از آنها یعنی از داخل پوسته استوانهایشکل، یک سیال دیگر عبور میکند و تبادل حرارت بین دو جریان سیال از طریق دیواره لولهها صورت میگیرد. Th᠎is w᠎as cre​at᠎ed ᠎with t​he ​help  of GSA Content G᠎enerator DEMO​.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.