قتل برای احتمالات – ایسنا

[ad_1]

مردی به دلیل تیراندازی به یک نفر در درگیری فیزیکی دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، در ساعات اولیه آخرین روز مرداد ماه 1400، خبر تیراندازی و مجروح شدن دو جوان در مقابل یک مزرعه در محله فیروزآباد شهرری به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد، سپس پلیس در محل حاضر شد و در تحقیقات اولیه مشخص شد. تکاور و مرد جوان تیرباران شدند. این افراد به بیمارستان منتقل شدند و ساعاتی بعد گزارش شد که نگهبان بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

با مرگ این محیط بان، پرونده به مرحله دوم کشیده و با دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای شهرری تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت آغاز شد. حدود 30 دقیقه بامداد بود که سرپرست به من خبر داد که یک پژو 206 با سه سرنشین کنار دیوار مزرعه توقف کرده است. نگهبان گفت احتمال دارد پژو قصد سرقت دام داشته باشد، به همین دلیل آن دو چوب را برداشتند و برای جلوگیری از سرقت احتمالی به سمت پژو رفتیم. دقایقی بعد درگیری بین ما رخ داد که در این درگیری یک نفر اقدام به تیراندازی کرد که باعث مجروح شدن نگهبان و راننده پژو شد.

پس از بررسی و رسیدگی به پرونده، دو سرنشین پژو نیز شناسایی و به کلانتری منتقل شدند که اظهارات مختلفی را بیان کردند. یکی از آنها در جریان تحقیقات گفت: آه، جلوی دیوار مزرعه توقف کردیم که ناگهان سه جوان به سمت ما آمدند که یکی از آنها کشته شد و درگیری شروع شد و در جریان آن فردی از طرف مقابل مشغول تیراندازی بود.

اظهارات رانندگان پژو با اظهارات صاحب مزرعه متفاوت بود، بنابراین تحقیقات پلیسی ادامه یافت تا اینکه در شب حادثه برادر مالک شهرام در محل حضور داشت و قبل از رسیدن پلیس آنجا را ترک کرد، شهرام دستگیر شد. و مرد جوان برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد.

از آنجایی که سومین سرنشین پژو مجروح این حادثه نیز فرد تیرانداز را از نزدیک مشاهده کرده و تنها شاهد حادثه بوده است، از وی خواسته شد عامل و مجروح را از بین متهمان دستگیر شده شناسایی کند. به عنوان عامل جنایت شهرام.تیراندازی را شناسایی و معرفی کرد.

شهرام که ابتدا منکر هرگونه دخالت در این جنایت بود، پس از مواجهه با شواهد پلیسی اعتراف کرد که شب حادثه در مزرعه بوده و به دلیل مشکوک بودن به سارق بودن رانندگان پژو از تفنگ استفاده کرده است. وی با اصابت گلوله به سرایدار و یکی از رانندگان پژو شروع به تیراندازی کرد که در پی آن از محل متواری شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد: اتهام شهرام قتل عمد و سایر متهمان همدستی در قتل عنوان شد و این افراد با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.