فیلم های نوروزی در تلویزیون در 9 فروردین

[ad_1]

برای امروز نهمین روز از فروردین 17 فیلم تلویزیونی، تلویزیونی و انیمیشن آماده نمایش است.

“موریتانیا”، “ژوئیه و سه قهرمان”، “لیا و فینی در دریا”، “آسمان نیمه شب”، “گربه بدون دم”، “چگونه ابرقهرمان شدم”، “غواصی” جنگجویان آسمان، دونده، ژنرال، بازگشت دینا، زندگی الکتریکی لوئیز وین، دیزی کویوکا، جیم باتن و سیزده دزد دریایی، جنجال، زعفران و رژیم طلایی یکی از فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و انیمیشنی است که از شبکه های تلویزیونی پخش می شود. در روز سه شنبه 29 آوریل.

در زیر می توانید برنامه ویدیویی را مشاهده کنید:

فیلم های نوروزی در تلویزیون در 9 فروردین

داستان فیلم های امروز به شرح زیر است:

یک شبکه تلویزیونی

فیلم جدید کوین مک‌دونالد به نام موریتانی امروز 29 آوریل ساعت 11 صبح از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی جودی فاستر، طاهر رحیم، شیلین وودلی، بندیکت کامبربچ و زکری لوی درباره یک مسلمان موریتانیایی است که به اتهام 11 سپتامبر دستگیر و به خلیج گوانتانامو منتقل شد. وی به مدت هشت سال تحت بدترین شکنجه های جسمی و روحی قرار گرفت و سرانجام با موافقت رئیس جمهور، نگهبانان او را مجبور به اعتراف و شکنجه کردند. پرونده او توسط یک وکیل فاضل در دست گرفتن است و او تلاش می کند تا مدرکی برای اتهام خود از دولت و سازمان اطلاعات کسب کند اما با بدترین موانع روبروست که …

شبکه سیما را بسازید

وی برای شبکه یک سیما انیمیشن سینمایی و فیلمی جدید را برای روز نهم اردیبهشت آماده کرده است.

امروز ساعت 8:00 انیمیشن جدید «ژوئیه و سه قهرمان» به کارگردانی کنستانتین برونزیت از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم خواهیم گفت: پادشاهی به دلیل بیماری در نظر دارد جانشین خود را معرفی کند. خواهرزاده او زاباوا در شهر دیگری تحصیل می کند و انتظار می رود پس از اتمام مدرسه با پسری به نام یلسی ازدواج کند. در شهری که زاباوا در آن تحصیل می کند، یک امپراتوری جاهل با پسرش حکمرانی می کند تا فرصت طلب باشد. امپراتور متوجه می شود که زاباوا جانشین پادشاه می شود، بنابراین تصمیم می گیرد این دختر را به ازدواج پسرش درآورد و در واقع پادشاهی شهر دیگری را به دست بگیرد که …

فیلم جدید لیا و فینی در دریا به کارگردانی توبی جنکل و شان مک کورمک نیز از روز سه شنبه ساعت 17 از همین شبکه آماده پخش است.

این انیمیشن با بازی آوا کانولی، آیلین میتن، فرانک واکر و دی بردلی بک، داستان حیوانات جنگلی را روایت می کند که در دریا سفر می کنند و با آرامش در کنار هم زندگی می کنند، اما غذایشان تمام می شود و در دریا گم می شوند. و آنها به دنبال زمین هستند. . لیا و فینی از کشتی پیاده می شوند و در نهایت به جزیره ای می رسند که پرستوها در آن زندگی می کنند. فینی یک تاب است و فکر می کند که تاب دیگری در این دنیا وجود ندارد، اما متوجه می شود که اشتباه می کند و تاب ها در مکانی پنهان زیر آب زندگی می کنند، اما …

شبکه چهار سیما

فیلم جدید جورج کلونی «آسمان نیمه شب» امشب ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

این فیلم با بازی جورج کلونی، فلیسیتی جونز، کایل چندلر، دیوید اولری و دامیان بیچر درباره محققی مسن به نام آگوستین است که پس از فاجعه انسانی روی زمین در رصدخانه ای نزدیک قطب شمال زندگی می کند و در حال تحقیق است. تقریباً تمام ساکنان آن گرفته شده، رصدخانه تخلیه می شود و قرار است مردم به مکان امنی بروند، اما از تخلیه آنجا امتناع می ورزد و در آنجا می ماند. او سعی می کند با ایستگاه های فضایی مختلف ارتباط برقرار کند.

شبکه استامپ سیما

فیلم جدید «گربه بدون دم» به کارگردانی کریستین ریلتنیوس امروز ساعت 21 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: پله گربه کوچکی است که دمش را گم کرده و پدر بلگیتا آن را به او هدیه داده است. در جنگل، پس از تعقیب روباه، به رودخانه می افتد و به جایی می رسد که گربه ها او را نجات می دهند. مایک یک گربه شیطانی است که با کمک مایا یک باشگاه نمایش گربه راه اندازی کرده است. پله می خواهد به خانه برود، اما …

فیلم جدید «چگونه ابرقهرمان شدم» ساخته داگلاس آتال کارگردان این فیلم ساعت 13:30 از همین شبکه پخش می شود.

در این فیلم با بازی بنوا پولوردی، پیو مارامی و ویمالا پونس خواهیم دید: در پاریس افرادی هستند که قدرت خاصی دارند و می توانند دست خود را بسوزانند یا با چشم دیگران را کور کنند و پلیس نیز آنها را تعقیب می کند. . این گروه تبهکار با ربودن این افراد سعی دارند از قدرت خود برای تولید مواد مخدر انرژی زا استفاده کنند.

کانال نمایش

این نمایش همچنین شش فیلم را برای امروز سه شنبه نهم فروردین ماه به نمایش می گذارد.

فیلم فروچاله به کارگردانی جی هون کیم ساعت یک بامداد روی آنتن می رود.

در این فیلم با بازی سونگ وون چا، کیم سونگ گیونگ و کوانگ سو لی آمده است: پارک دان و خانواده اش پس از یازده سال خانه دارند، بنابراین در خانه مهمانی می گیرند و اقوام و دوستان را به خانه دعوت می کنند. دوستت دارم. در طول شب در مهمانی، باران شدیدی می بارد و باعث فرو رفتن زمین می شود و گودالی عمیق در زمین ایجاد می کند، کل خانه و افراد آن در گودال می افتند.

فیلم سینمایی «جنگجویان آسمان» ساخته جرارد پیرئوس کارگردان، امروز ساعت 11 صبح اکران می شود.

این فیلم با بازی بونو ماگیمل، کلوویس کرنیاک، جرالدین پلاس و آلیس تالیونی، هواپیمای فرانسوی میراژ 2000 را دنبال می کند که در یک نمایشگاه هوایی مفقود شده است و دو خلبان مامور می شوند تا مخفیانه هواپیما را به پرواز درآورند و …

فیلم ایرانی «دونده» به کارگردانی امیر نادری ساعت 13 اکران می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: امیرو نوجوانی تنهاست که آرزویش سفر به سراسر خلیج فارس و رهایی است. بطری های خالی، قوطی و امثال آن را از زباله جمع آوری و می فروشد و وقت خود را صرف واکسیناسیون کفش های خارجی در آبادان می کند. امیرو کم کم وارد کلاس شبانه می شود و الفبا را برای …

فیلم دونده با بازی مجید نیرومند، موسی ترکی زاده و…

فیلم “ژنرال” ساخته کارگردانان باستر کیتون و کلاید براکمن نیز امروز ساعت 19 به نمایش در می آید.

این فیلم با بازی باستر کیتون، ماریون مک، چارلز هنری اسمیت و جو کیتون، دو امید جانی گری را در زندگی در طول جنگ داخلی آمریکا دنبال می کند: یک لوکوموتیو به نام ژنرال و یک دختر به نام آنابل لی.

فیلم بازگشت دینا ساخته اسک هاسلبلاخ کارگردان امشب ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می شود.

این فیلم با بازی ربکا امیلی ساتروپ، جیکوب آفبرو، آلن هاید و آستینا اکبلاد در مورد دختری است که با قدرت جادویی خود، مردم را مجبور می کند تا به پنهانی ترین احساسات خود اعتراف کنند و سپس باید خانواده خود را با پدری جدید پیدا کنند. به او.

فیلم جدید زندگی الکتریکی لوئیز وین به کارگردانی ویل شارپ نیز ساعت 23 روی آنتن شبکه پخش خواهد رفت.

این فیلم با بازی بندیکت کامبربچ، کلر فوی، آندریا ریسبرو، شارون رونی و توبی جونز، داستان نقاش مشهوری به نام لوئیس وین و همسرش امیلی ریچاردسون را روایت می کند که داستان یک نقاشی سورئال را با رابطه اش با همسرش روایت می کند. ..

شبکه کودکان

فیلم سینمایی «دیزی کویوکا» ساخته ریکاردو کوس کارگردان، امروز ساعت 14 از شبکه کودک پخش می شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: دیزی دختری از گونه های جانوری خاص به نام کواکا، ترکیبی از کانگورو، خرس و موش است. یک روز دیزی با یک گردشگر سلفی می گیرد و این حیوان به خاطر زیباترین لبخندش مشهور می شود.

شبکه امید

فیلم جدید دنیس گانزل کارگردان «جیم باتن و سیزده دزد دریایی» امروز 9 فروردین ماه ساعت 18 از شبکه امید اکران می شود.

با بازی هنینگ باوم، سولومون گوردون، آنت فریر، میلان پشل و ریک کاوانیان: این فیلم یک سال ماجراجویی خطرناک بین جیم باتن و بهترین دوستش لوک در شهر اژدها را دنبال می‌کند. زندگی در مورلند کند است. ناگهان ابرهای تیره بر فراز جزیره آرام مورلند جمع می شوند. باند دزدان دریایی بدنام متوجه شده اند که اژدهاها جیم و لوک را از گریندتوت اسیر کرده اند و اکنون آنها در حال انتقام هستند و …

شبکه افق

فیلم جدید «جنجال» ساخته دیوید فراری کارگردان امروز ساعت 16:00 از شبکه افق اکران می شود.

با بازی هاروی کایتل و مالکوم مک داول در نقش های اصلی، می بینیم که مردم مالت در نتیجه استعمار بریتانیا هر روز فقیرتر و فقیرتر می شوند. برخی تصمیم می گیرند علیه بریتانیا شورش کنند و آنها را از کشورشان بیرون کنند. پس از دو سال جنگ و تلفات فراوان در این راه، سرانجام توانستند استقلال یافته و بریتانیا را از خاک خود بیرون کنند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «زعفرانیه» به کارگردانی رضا غفاری ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم درباره مردی میانسال به نام بهرام است که پس از مرگ پدرش تجارت زعفران را به ارث برد. بهرام برخلاف پدرش نمی توانست راه درست تجارت را طی کند. او فکر می کند که یک تصادف عامل اصلی همه مشکلات و بدهی هایش است، اما پس از سختی های فراوان در زندگی و به توصیه یک تاجر قدیمی محلی، به کارهای گذشته خود فکر می کند و متوجه می شود که عاقل و ساده لوح است. شکست او در این دوره بود.

علی اوسیوند، مرتضی رحیمی، فریده دریاماج، حسین توشه، زهره مرادی، کامران دهقان و محمدحسن معینی در فیلم تلویزیونی زعفران ایفای نقش کردند.

شبکه بهداشت و درمان (با رابط ناشنوایان)

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «رژیم طلایی» به کارگردانی رضا سبحانی با رابط ناشنوایان امروز ساعت 11 از شبکه بهداشت و درمان پخش می شود.

در این فیلم خواهیم دید: مهریه زن به اندازه وزن او و شوهرش است. این اتفاقات عجیبی را ایجاد می کند. زن قصد دارد مهریه اش را بگیرد و وزنش کمتر شود و شوهرش بیشتر! زنی برای افزایش وزن و شوهرش در تلاش برای کاهش وزن و …
مهدی هاشمی، مریلا زارعی، امین حیایی و پویا نجفی در فیلم «رژیم طلایی» بازی کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.