فن سردخانه ای زیلابگ چیست و چه قیمتی دارد؟

از مزیت های این سردخانه این است که موتور این دستگاه در مقایسه با سایر سردخانه های جنازه دارای قدرت بیشتری می باشد.

فروش فن سردخانه

در مقاله هزینه ساخت سردخانه متحرک می توانید اطلاعات بیشتری به دست آورید. در انتها نیز آب موجود در دستگاه، توسط کولینگ تاور حرارت خود را از دست داده و وارد چرخه تولید سرمایش میشود.

قیمت فن سردخانه ای دمنده

در سیستم های برودتی، مبرد با عبور از کمپرسور فشرده و داغ می شود و بعد از آن باید خنک شود که با عبور از کندانسور گرمای خود را از دست می دهد و به دلیل فشار بالای گاز و عمل خنک شدن به مایع تبدیل می شود.

فن سردخانه ای زیلابگ

سردخانه ها علاوه بر دیواره های ضخیم ساندویچ پانل ، باید دارای تجهیزات تبریدی مناسبی باشند تا سرمای لازم رو تولید کنند که از جمله این تجهیزات می توان به کمپرسور، اواپراتور ، کندانسور، فن های خنک کننده ، گازهای سرما ساز، تابلو برق و …

فن سردخانه خارجی

معمولا سردخانه های اتاقکی کمتر به فروش می روند و اگر کسی قصد فروش نیز داشته باشد، صرفا تجهیزات و دیواره های ساندویچ پانل را به فروش می رساند.

فن کندانسور سردخانه

در سردخانه میت ، تمامی قطعات در تماس با میت قابل شستشو هستند، یعنی امکان شستشوی سقف ، کف ، دیواره های سردخانه جسد و برانکارد برای مصرف کننده فراهم خواهد بود، هم چنین به منظور تخلیه فاضلاب حاصل از شستشو کف شوری استیل در کف سردخانه قرار داده شده است.

چلم و سردخانه را

بدنه بیرونی و داخلی محصول و هم چنین تمامی قطعات داخلی طوری ساخته شده اند که به راحتی قابل شستشو باشند، هم چنین در قسمت انتهایی سردخانه یک عدد کف شور قرار دارد تا آب حاصل از شستشو به راحتی تخلیه شود.

قیمت فن کندانسور سردخانه

تمامی قسمت های بیرونی و داخلی بدنه من جمله خود برانکارد از استیل یا ورق های گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده اند که در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی مقاوم خواهند بود.

مهم ترین بخش سردخانه جنازه، بدنه آن می باشد که نقش مهمی در ظاهر دستگاه داشته و کارایی اصلی آن محافظت از قطعات داخلی می باشد و بیشت از سایر اجزا با محیط پیرامون در تماس است از این رو بهتر است از نوع ورقه های استیل ۳۰۴ طراحی شود که مطابق با استاندارد ها و اصول بهداشتی بوده و همچنین دارای قابلیت شست وشو و ضد عفونی می باشد.یکی دیگر از ویژگی هایی که بدنه سردخانه میت باید برای حفظ دمای کابین داشته باشد، عایق حرارتی از نوع فوم تزریقی می باشد.البته بدنه سردخانه می تواند به سفارش مشتری به صورت گالوانیزه نیز طراحی شود.

موتور فن سردخانه

کنترل دما از مهم ترین مواردی است که بایستی در سردخانه های جسد رعایت گردد زیرا در صورت کاهش و یا افزایش دما کیفیت نگهداری از جسد تغییر خواهد کرد.

قیمت فن سردخانه ای

دمای داخل گلخانه و مرغداری ها از اصلی ترین فاکتور ها جهت رشد و نمو گیاهان و مرغ ها است و به همین دلیل در برخی ایام فصل پاییز و بهار و کل روز های فصل تابستان این اماکن به تهویه مناسب جهت کاهش دما احتیاج دارند.

فن سردخانه صنعتی

به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد دستگاه و همچنین حفاظت دستگاه از قطعه ای به نام ترموستات استفاده می شود.همانطور که گفته شد نمایشگر دمای داخلی کابین رانشان می دهد و هنگامی که این دما به میزان مورد نظر رسید، موتور به وسیله ترموستات اتوماتیک شده و تا زمان افت دما به همان حال باقی می ماند.این عمل علاوه بر اینکه طول عمر موتور را افزایش داده، موجب جلوگیری از مصرف اضافی انرژی برقی شده و سبب صرفه جویی می شود.

Da ta was g en᠎erat ed ᠎by GSA Cont​en​t Ge nera᠎tor DEMO.

فن کویل سردخانه

گاهی ممکن است خریداری تجربه استفاده از موتور خاصی را داشته باشد و از کارکرد و عمر بالای آن اطمینان خاطر داشته باد، بر همین اساس ما امکان انتخاب سه نوع موتور فوق را به خریدار می دهیم، به صورت پیشفرض موتور دانفوس بر روی سردخانه ها نصب خواهد شد.

به عنوان نمونه موتور های دانفوس، کالترون و تکامسه از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار هستند. در این نوع سیستم آب وظیفه خنک سازی مبرد را بر عهده دارد و نسبت به مدل هوا خنک مصرف انرژی بسیار کمتری دارد و از راندمان کاری بالاتری برخوردار می باشد که باعث شده است در مجموعه هایی که نیاز به ظرفیت بالا می باشد از این مدل دستگاه استفاده می شود.

در واقع این درب ها مانند عایق عمل کرده وظیفه ی ایزوله نگه داشتن درون کابین را بر عهده دارند.

چیزی که تحت عنوان یخچال های طبیعی می شناسیم، در واقع نوعی سردخانه نیز هستند. کمپرسور یک سردخانه، در واقع قلب تپنده و هسته مرکزی یک سردخانه است.

انتخاب نوع کمپرسور بستگی به دمای مورد نیاز و ابعاد سردخانه مورد نیاز شما دارد به طور مثال کمپرسور سردخانه مورد نیاز برای یک فروشگاه مواد غذایی با کمپرسور مورد نیاز برای سردخانه یک کشتی صیادی تفاوتهای بسیاری دارند .

از مزیت ای این سردخانه می توان به عملکرد خودکار اشاره نمود که قادر است به طور خودکار میزان دمای داخل سردخانه را کنترل و تنظیم کرد .

برای این منظور می توانید از کارشناسان تهویه مطبوع ما در این زمینه مشورت بگیرید.پس از آن خرید با کیفیت ترین محصول با نازل ترین قیمت اهمیت بالایی دارد.

گاز خارج شده از کمپرسور که دارای دمای بالایی می باشد، به کندانسور منتقل شده و در آن تقطیر می شود، سپس از شیر انبساط عبور کرده و وارد اواپراتور می شود.

به منظور جلوگیری از خارج شدن سرمای داخل کابین از یک لایه محافظ یا عایق سرما استفاده می شود که این لایه بین ورقه های خارجی و داخلی قرار می گیرد و از جنس فوم تزریقی خواهد بود.

در نوع کوتاه مدت محصولات به تدریج وارد سردخانه میشوند و پس از نگهداری چند روزه در سردخانه خارج میشوند حداکثر مدت نگهداری در سردخانه 15 روز میباشد.

سردخانه نگهداری جسد به دو نوع کوتاه مدت و طولانی مدت تقسیم می شوند، بنابراین در مکان هایی مانند مراکز پزشکی قانونی، مراکز بهداشتی روستایی و غسالخانه ها می توان از سردخانه های کوتاه مدت استفاده کرد، که اجساد تا 48 ساعت در آن قابل نگه داری است.

برای جلوگیری از این امر سرد کردن گوشت را به صورت دو مرحله ای انجام میدهند. سردخانه جسد شش کابین با ظرفیت قرار دادن ۶ عدد جسد، دارای سه طرح مختلف بوده اغلب به صورت ۲ در ۳ یا ۳ در ۲ و یا به صورت شش کابین با درب های مجزا تولید می شود این سردخانه بیمارستانی به دلیل داشتن ظرفیتی بالا در بیمارستان ها بزرگ و پزشکی قانونی بسیار بکار برده می شود .

بدنه بکار رفته در این سردخانه از نوع قوطی ۹ در ۹ و ۱۲ در ۱۲ در نظر گرفته شده که پایه های آن ها به منظور بالا بردن کیفیت از ورق های روغنی ۳ الی ۵ میلی طراحی شده است و امکان زنگ زدگی در آنها صفر می باشد.

امکان داشتن قاب برای فن زیلابگ آکسیال وجود دارد. این سرد خانه دارای جنس بدنه ی استیل ضد زنگ بود که به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه ، موتوری با قدرت بالا ، یک کابین متحرک به صورت کشویی ، پایه هایی چرخی جهت جابه جایی و حمل اسان دستگاه ، عایق بندی با تزریق فون پلی یورتان برای جلوگیری ازاتلاف سرما و انرژی می فن سردخانه ای زیلابگ باشد .

سردخانه جسد شش کابین با ظرفیت قرار دادن 6 عدد جسد، دارای سه طرح مختلف بوده اغلب به صورت 2 در 3 یا 3 در 2 و یا به صورت شش کابین با درب های مجزا تولید می شود این سردخانه بیمارستانی به دلیل داشتن ظرفیتی بالا در بیمارستان ها بزرگ و پزشکی قانونی بسیار بکار برده می شود .

به منظور انتقال سرما به داخل کابین ها از فن برند دمنده استفاده شده که دارای برچسب انرژی A بوده و برابر رطوبت بالا مقاوم و ضد زنگ است.

از این نوع کندانسور به ندرت در ساخت سردخانهها استفاده میشود. کندانسور صنعتی در مدل های متفاوتی طراحی می شود و باید طبق نیاز و شرایط یکی از این مدل ها را انتخاب نمایید.

در جدول زیر به طور مختصر شرایط نگهداری مناسب میوه و محصولات باغی در سردخانه آورده شده است. هواکش قدرتمند فوق برای مکان هایی که نیاز به جابه جایی حجم زیادی از هوا دارند مناسب است.

برای مثال برند هایی مثل کالترون یا دانفوس از جمله برند های اروپایی معروف هستند که دارای قدرت بسیار بالایی بوده و به راحتی سبب ایجاد دمای منفی ۸ درجه سانتی گراد در کابین می شوند.

برای مثال برند هایی مثل کالترون یا دانفوس از جمله برند های اروپایی معروف هستند که دارای قدرت بسیار بالایی بوده و به راحتی سبب ایجاد دمای منفی 8 درجه سانتی گراد در کابین می شوند.

آب و هوای منطقه احداث سردخانه درمحاسبه قیمت سردخانه بسیار تاثیرگذار می باشد. در یونیت سردخانه هوا خنک، در صورت طبیعی بودن جریان هوای عبوری از روی کویل، کندانسور از نوع جریان طبیعی میباشد.

با توجه به ظرفیت بهدست آمده از این حاصل جمع میتوان ظرفیت نامی کندانسور سابکول را انتخاب نمود. همچنین در این مدل سردخانه میتوان میت ها را شماره گذاری نمود.

تعیین قیمت سردخانه بیمارستانی جسد تحت تاثیر عواملی چون ظرفیت تعدا طبقات و کابین ها و نوع ورق بکار گرفته در این دستگاه می باشد.

از انواع دیگر سردخانه جسد می توان به سردخانه 9 کابین یا سردخانه جسد 12 کابین و سردخانه مرکزی اشاره نمود که مخصوص بیمارستان های بزرگ می باشند .

همانطور که گفته شد برای نگهداری این محصولات نیاز به سردخانه بالای صفر و زیر صفر میباشد تا بتوان تمامی لبنیات را صحیح و سالم نگهداری کرد زیرا بعضی از لبنیات نیاز به مای بالای صفر و بعضی دیگر نیاز به دمای زیر صفر دارند.

در بعضی از سردخانهها که در جنب باغها احداث میشوند، حوضچههایی جهت سرد شدن و ضدعفونی در نظر گرفته میشود و میوهها پس از سورت شدن بستهبندی و از طریق پیش سردکن وارد سالنهای نگهداری میشوند.

هر سردخانه ای به منظور تنظیم و کنترل دمای داخلی کابین مجهز به نمایشگر می باشند که این نمایشگر در هر لحظه دمای داخلی کابین را نمایش می دهد.

این نمایشگر نتیجه کار سیستم کنترل دمای داخل کابین را به اپراتور و کاربر نشان می دهد. به منظور حفظ سرمای تولید شده و جلوگیری از هدر رفت آن ، باید سردخانه جسد سه کابین را به شکل صحیحی عایق بندی نمود که استفاده از فوم تزریقی روشی است که با استفاده از آن می توان از خروج سرما جلوگیری کرد و تاثیر زیادی نیز در کاهش مصرف برق خواهد داشت.

با استفاده از سردخانه میوه حتی می توان در فصلهای سرد سال مانند پاییز و زمستان نیز میوه تازه برای فروش ارائه کرد و یا در اختیار آن مهمانان و مشتریان هتل و رستوران قرارداد.

این سردخانه به دلیل ظرفیت بشتری که داراست برای مراکز بهداشتی بزرگ و بیمارستان ها بسیار مناسب می باشد. از مزیتهای خوب آن این است که مصرف انرژی بسیار پایینی نسبت به کمپرسور پیستونی دارد به گونهای که میتواند بطور دائم کار کند.کمپرسور سردخانهای اسکرو فاقد سوپاپ مکش و رانش بوده پس خنک کاری، روغن کاری و آب بندی قطعات متحرک تنها با پاشیدن روغن بر روی روتورها انجام میشود.

شست وشوی این محصول امری بسیار مهم و ضروری می باشد زیرا جسم افراد فوت شده که داخل این دستگاه قرار می گیرد قابل فاسد شدن بوده .

این وسیله در سیکل، بعد از کمپرسور و قبل از شیر انبساط قرار میگیرد. در ساختار این مدل مبرد داخل پوسته و آب خنک داخل لوله ها در جریان می باشد و از این طریق انتقال حرارت انجام میگیرد.

رایج ترین مدل کندانسور های آبی یا آب خنک پوسته و لوله می باشد که می توان برای تمامی ظرفیت ها آن را طراحی نمود.

سردخانه جسد صنعتی این مجموعه از جمله باکیفیت ترین سردخانه جسد می باشد که در آن از بدنه ای تمام استیل و ضد زنگ و قابل شست و شو ، کف شور، برانکارد استیل، موتور پر قدرت خارجی، عایق بندی ترزیقی و .. استفاده شده است .

مهم ترین عضو تشکیل دهنده سردخانه جسد موتور آن است، چرا که در صورت استفاده از موتور ارزان و بی کیفیت ، با مشکلات زیادی در آینده روبرو خواهیم شد.

چیلرها دستگاه های سردکننده ای هستند که امروزه استفاده آن ها را در صنایع مختلف شاهد می باشیم. در هنگام خرید سردخانه جسد به این نکته دقت کنید که حتما نوع عایق آن فوم تزریقی باشد چون برخی از تولید کنندگان از یونولیت برای عایق بندی سردخانه استفاده می کنند که کاملا غلط و غیر استاندارد می باشد.

اواپراتور هوایی و فن دار بسته به ظرفیت خود از یک تا شش فن استفاده میکند. پس از آن تمامی این قطعات، بر روی یک شاسی قرار میگیرند.

این دو فن باید مدام در حال کار باشند تا اخلالی در روند سرما سازی پیش نیاید، بنابراین کارخانه اندیشه سبز این فن ها را از دو کمپانی بنام و مطرح به نام های دمنده و الکتروژن انتخاب نموده تا بر کیفیت محصول نهایی افزوده شود.

در مقاله سردخانه دو مداره به صورت کامل به این موضوع پرداخته شده و توضیحات کامل ارائه شده است. سردخانه های دو منظوره آنهایی هستند که هم می توانند دمای بالای صفر را تولید کنند و هم زیر صفر.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.