فعالیت شخصی مدارس کرمان از ۱۴ فروردین

[ad_1]

ایسنا/ کرمان مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: فعالیت مدارس از 14 فروردین 1401 به صورت شخصی خواهد بود.

رضا رضایی با تبریک سال 1401 «تولید؛ اشتغال زایی دانش بنیان» خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش با تربیت نیروی انسانی متعهد و کارآمد نقش موثری در تحقق شعار سال دارد.

وی گفت: امروز با توجه به تعطیلات نوروزی و سفر این ایام از ستاد مسکونی شهرستان سیرجان که به گفته کرمان یکی از پرجمعیت ترین ستادهای مسکونی شهرستان است که مناسب برای همکارانم در مدیریت آموزشی. با تشکر فراوان از خدمات شما همکاران و مسافران نوروزی.

رضایی افزود: امیدواریم با توجه به تصمیم ستاد استانی و کشوری مبنی بر بازگشایی مدارس با رعایت کلیه قوانین و مقررات بهداشتی، دانش آموزان به آموزش حضوری در مدارس سوق داده شوند تا بتوانیم میزان ابتلا به بیماری های عروق کرونر را کاهش دهیم. بیماری قلبی بیماری قلبی.” نگاهی کامل به کلاس داشته باشید، زیرا آموزش شخصی نقش موثری در تسهیل فرآیند یادگیری و تدریس دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اعلام کرد: خوشبختانه ستاد استان و کشور بر آموزش حضوری تاکید دارند که بر این اساس فعالیت مدارس استان از 14 فروردین 1401 آغاز شده است. شخصی خواهد بود

رضایی تاکید کرد: از مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و استان ها و مدیران مدارس می خواهم زمینه را برای حضور دانش آموزان در کلاس های درس چهاردهم فروردین ماه امسال فراهم کنند.

وی افزود: یکی از طرح ها و برنامه های ما ترویج و زمینه سازی برای حضور در نماز جمعه است که از مدیر و فرهنگیان سیرجان می خواهیم نسبت به اجرای این طرح توجه ویژه داشته باشند تا این دانش آموزان اهل لیوبلیانا باشند. هم سن و سال و هم دوران کودکی، بهره مندی از فضایل نماز جمعه.

رضایی با بیان اینکه مسئولیت اجتماعی تک تک افراد برای آموزش و پرورش و نسل آینده بسیار مهم است، گفت: هرکسی در قبال نسل آینده خود مسئول است، بنابراین کسانی که منابع مالی خوبی برای ساخت مدرسه در سراسر استان دارند باید برای تلاش پایدار سرمایه گذاری کنند. و تلاش می کند که محیط آموزشی مناسب بتواند جایگاه آموزشی دانش آموزان را برای آینده ای روشن تر و جامعه ای بهتر بهبود بخشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.