فضانوردان روسی رنگ پرچم اوکراین را پوشیدند!

[ad_1]

رنگ لباس فضانوردان روسی که به تازگی وارد ایستگاه فضایی بین المللی شده اند بسیاری را شگفت زده کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپیس، فضاپیمای روسی سایوز با سه فضانورد روسی به نام‌های «اولگ آرتمیف»، «دنیس ماتویف» و «سرگئی کورساکوف» در ساعت 15:12 به وقت شرقی (22:00): 42 از طریق تهران وارد ایستگاه فضایی بین‌المللی شد و با ماژول جدید Perihal متصل شد. .

حدود دو ساعت و نیم بعد، دریچه ای بین ماژول و فضاپیما باز شد و فضانوردان برای ملاقات با هفت خدمه وارد ایستگاه فضایی شدند.

باز شدن دریچه غافلگیرکننده بود، زیرا آرتمیف، ماتویف و کورساکوف به جای لباس های فضایی آبی معمول لباس های زرد با راه راه های آبی که یادآور پرچم اوکراین بود، پوشیدند.

طی یک پخش زنده توسط آژانس فضایی روسیه روسکوسموس، آرتمیف، فرمانده اتحادیه، در مورد رنگ لباس هایش که تعداد زیادی از آنها در انبار ما وجود دارد، سوال شد.

اما این پاسخ برای همه قابل قبول نیست و به نظر می رسد برخی از افرادی که از روند پروازهای فضایی آگاه هستند معتقدند که این نشان دهنده حمایت فضانوردان روسی از اوکراین است.

اسکات کلی که در ایستگاه فضایی حضور دارد در توییتی نوشت: سه فضانورد روسی که به تازگی وارد ایستگاه فضایی شده اند وارد زرد اوکراینی می شوند!

توضیحات دیگری نیز در مورد این رنگ وجود دارد. به عنوان مثال، در توییتر، بسیاری از مردم گفتند که این رنگ ها شبیه به رنگ لوگوی دانشگاه فنی دولتی مسکو باومن است که هر سه در آنجا تحصیل کردند.

با این حال، همه اینها حدس و گمان است. امیدواریم برخی از فضانوردان در آینده ای نه چندان دور جزئیات بیشتری در این باره ارائه دهند.

لازم به ذکر است که هیچ یک از این سه فضانورد اوکراینی نیستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.