فروشگاه های بزرگ گیلان برای دریافت سهمیه روغن به کارخانه ها مراجعه نمی کنند

[ad_1]

ایسنا/ گیلان مدیرعامل صمت گیلان گفت: در کارخانه ها به اندازه کافی روغن تولید می شود، اما فروشگاه های بزرگ سهمیه خود را اعلام نکرده اند.

تیمور پورحیدری امروز در حاشیه بازدید از واحد تولید نفت گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به کمبود اخیر مواد اولیه تولید نفت در گیلان اظهار کرد: از نوزدهم ماه مبارک رمضان تاکنون. بیش از 40 هزار تن در گمرک انزلی جذب شده و به تدریج برای تامین مصرف داخلی و بازار به کارخانه ها تزریق می شود که امروز بخشی از آن به کارخانه های استان تحویل داده شده است.

پور حیدری به کمبود روغن سرخ کردنی در بازار اشاره کرد و گفت: با هماهنگی های انجام شده، مقدار 40 هزار تن مواد اولیه تولید روغن خوراکی در گمرک انزلی آماده بارگیری برای تحویل به شرکت های تولیدکننده این کالاهای مصرفی است.

دیگر شاهد مشکل کمبود این کالای مصرفی نخواهیم بود

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت درباره انتظار مردم مبنی بر عرضه کالاهای اساسی به بازار گفت: با تامین مواد اولیه این محصول اساسی و تولید آن توسط شرکت های تولیدی و عرضه مناسب این محصول. ، محصول مصرفی.”

وی با درخواست از مردم برای گزارش تخلفات سامانه 124 این اداره کل، گفت: با کسانی که در این شرایط و مواقع با انباشت و بازفروش فضای نارضایتی و نگرانی ایجاد کنند، برخورد جدی خواهیم کرد. .

پورحیدری گفت: پس از بررسی‌های مکرر و نظارت‌های متعدد از منابع مختلف، متوجه شدیم که از نوزدهم ماه مبارک رمضان در بین کارخانه‌های تولید روغن‌های خوراکی، 70 هزار تن سهمیه شرکت مادرتجاری دولتی توزیع شده است که البته نباید این سهمیه را داشته باشد. مشکلات تولید و عرضه نهایی در بازار

روغن به اندازه کافی در کارخانه ها تولید می شود

مدیرعامل صمت گیلان تاکید کرد: در کارخانه ها به اندازه کافی روغن تولید می شود، اما فروشگاه های بزرگ به سهمیه خود نیامده اند، از این رو به تمام ادارات شهرستان دستور داده است تا بر تامین روغن مورد نیاز مردم در شهرستان ها نظارت داشته باشند، تمامی ذخایر استان باید دریافت کنند. هر چه زودتر سهمیه نفت خود را ترک کنند تا مشکلات ناشی از عرضه نفت به مردم استان هر چه سریعتر برطرف شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.