صالحی امیری: پیشکسوتان ریشه بوکس هستند

[ad_1]

رئیس کمیته ملی المپیک ایران گفت: پیشکسوتان بوکس ریشه دارند و جوانان باید احترام این عزیزان را حفظ کنند.

به گزارش ایسنا، مراسم افطاری فدراسیون بوکس ایران امشب (سه شنبه 5 اردیبهشت 1401) با حضور سیدرضا صالح امیری رئیس کمیته ملی المپیک، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، پیشکسوتان و پیشکسوتان برگزار شد. اعضای تیم ملی

صالح امیری در میانه این مراسم گفت: با تمام انگیزه به این مجلس آمدم چون می خواستم با بزرگان بوکس آشنا شوم. پیشکسوتانی که پایه و اساس هر ورزشی هستند. از همین جا به قهرمانان جوان و بوکس می گویم که اگر الان اینجا هستید به خاطر وجود ریشه های قوی مثل این عزیزان است.

وی ادامه داد: شایعاتی مبنی بر آزار و اذیت ثوری و استکا شنیده ام، اما باید بگویم که بوکس یک خانواده است و باید بدانیم که در بسته است تا صدای ما به گوش غریبه ها نرسد، صدای بوکس. خانواده نباید بیرون از خانواده برود.» در خرداد ماه جشنی از غول ها و قهرمانان بوکس خواهیم داشت و در پایان باید بگویم که همه بوکس یک خانواده، یک صدا و یک ملت است.

حسین سوری، رئیس فدراسیون بوکس ایران افزود: در این مراسم از همه غول ها و پیشکسوتان این رشته به خاطر سال ها تلاشی که به بوکس چنین جایگاهی داده اند تشکر می کنم. مراسم امروز صرفا دیدار و بیداری خاطره بود و امیدوارم سایه این غول ها با تجربه همیشه بالای سر بوکس ایران باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.