شورای راهبردی جریان آب فارس نباید دست به کارهای کوچک بزند

[ad_1]

ایسنا/ فارس نماینده شیراز و زرگان در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای راهبردی آب استان فارس نباید دستخوش کارهای ریز و درشت شود.

ابراهیم عزیزی روز دوشنبه در جلسه شورای راهبردی آب فارس با حضور مدیران آب منطقه ای و اعضای شورا با انتقاد از ورود دنیا به کارهای جزئی و جزئی گفت: زمینه ساز تکمیل دنیای بزرگی مانند پروژه انتقال آب به فارس است. و امروزه شاهد آن هستیم که به امور جزئی که از وظایف سازمانی سفره های زیرزمینی است، پرداخته است.

به نقل از عزیزی: زمانی که اساسنامه شورای راهبردی انتقال آب تدوین شد، مقرر شد شورای راهبردی انتقال آب به استان تشکیل شود و به کارهای روزمره و کوچک نپردازیم.

به گفته نماینده شیراز و زرگان در مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به مسائل جزئی، شورای راهبردی انتقال آب را از اهداف کلان و راهبردی خود دور می کند.

عزیزی ادامه داد: از ابتدای تاسیس شورا، در دستور کار راهبردی شورای راهبردی سه پروژه بزرگ انتقال آب از خلیج فارس و تنگه سرخ بشار به فارس و سد فارس قرار گرفت که یکی از سیاست های اصلی دنیاست. . استان فارس در این منطقه است.»

وی خاطرنشان کرد: انتظار می رود شورای راهبردی این سه پروژه را ادامه دهد و تلاش خود را روی آن متمرکز کند.

نماینده مردم شیراز و زرگان در مجلس شورای اسلامی نیز به اهمیت انتقال آب اشاره کرد و گفت: برای صنعتی شدن استان فارس گزینه دیگری جز تامین آب وجود ندارد، بنابراین پروژه خط انتقال باید هر چه سریعتر به اتمام برسد.

عزیزی تاکید کرد: همه مدیران استانی بدانند تا زمانی که زیرساخت های راه، ریلی و آب ایجاد نشود، سرمایه گذار به استان نمی آید و توسعه دیگر توهم نخواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین انتظار داریم مجموعه فراسان که فرستنده انتقال آب دریا به استان است، جدول زمانی دقیقی برای این پروژه ارائه کند تا بر اساس آن برنامه ریزی های دیگری انجام شود. “

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.