شروع امتحانات نهایی از اول خرداد / نحوه طراحی سوالات و قبولی در آزمون را توضیح می دهد

[ad_1]

بر اساس اعلام مرکز سنجش و نظارت بر کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش، امتحانات نهایی سال جاری از اول خردادماه آغاز و تا بیست و هشتم ماه جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، امتحانات نهایی پایه دوازدهم مهدکودک و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد گروه نظری دوره دوم متوسطه نوبت دوم خرداد سال تحصیلی 1401-1400 به شرح زیر اعلام می شود:

شروع امتحانات نهایی از اول خرداد / نحوه طراحی سوالات و قبولی در آزمون را توضیح می دهد

محسن زارعی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی در تشریح آزمون های پایان دوره که به طور خلاصه به شرح زیر است:

– با توجه به تداوم آموزش شخصی دانش آموزان در سال تحصیلی جاری و تدریس کلیه مطالب کتب درسی، ارزشیابی موفقیت یادگیری برای دومین بار در کلیه دروس “رودررو” و بر اساس آیین نامه آموزشی و آموزشی انجام می شود. ارزیابی:

سوالات امتحان نهایی شاخه نظری پایه دوازدهم مدارس روزانه، آموزش بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد در نوبت خرداد ماه سال تحصیلی 1400-1401 با توجه به حجم کاری تعیین شده توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی طراحی و به صورت الکترونیکی به حوزه های امتحانی ارسال شد. در سراسر کشور باشد.

انتظار می رود والدین دانش آموزان در سال تحصیلی 1400-1401 با فراهم نمودن شرایط مناسب در ایجاد شرایط مناسب برای بقیه سال تحصیلی در رسیدن به زحمات و خدمات آموزشی فرزندان خود مشارکت بیشتری داشته باشند، البته دانش آموزان نیازمند برنامه ریزی هستند. با پشتکار و پشتکار

دانش آموزان مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب یا مشکوک به آن آنها در یک اتاق جداگانه (قرنطینه) امتحان می دهند، بنابراین معاینات و تجهیزات در یک اتاق انجام می شود، در امتحانات با حضور مراقبان شرکت می کنند و جای نگرانی نیست.

– برنامه دروس دوره دوم متوسطه و برنامه امتحانات خرداد ماه در پایگاه اطلاع رسانی رسمی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به نشانی www.aee.medu.ir قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.