سولدو بخشش؟ هر چه زودتر بهتر / یقه نصیرزاده را بگیرید!

[ad_1]

پیشکسوت تراکتورسازی معتقد است سولدو باید هر چه زودتر از سرمربیگری برکنار شود.

اصغر اعتباری، پیشکسوت تراکتورسازی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: متاسفانه شرایط روز به روز بهتر و بدتر می شود. سولدو هنوز تیم این نیم فصل در تراکتورسازی را نمی شناسد. اکبر ایمانی در دیدار مقابل نفت آبادانو 90 دقیقه بازی کرد اما استقلالی ها اصلا به میدان نرفتند. در مورد فاز هجومی تراکتورسازی اصلا برنامه ای وجود ندارد و تیم های لیگ یک نسبت به تراکتورسازی برنامه دارند.

دفاع تراکتور مانند پنیر سوئیسی است

وی با انتقاد از نادر محمدی به خاطر استفاده از پرتاب های بلند نادر محمدی با تراکتور، گفت: اگرچه اوت یک تاکتیک تیمی است اما فوتبال با آن شکل نمی گیرد. علاوه بر این، تراکتور حتی یک مهاجم قد بلند هم ندارد که بخواهد از اوت بالا استفاده کند. وقتی در داخل زمین برنامه ندارید و نمی خواهید در زمین فوتبال بازی کنید، احتمال ضربه کاهش می یابد. اکبر اوتی مرداد کار می کرد اما نشد. شما باید در محوطه جریمه برنامه داشته باشید، حتی در مورد یک آگوست طولانی. سولدو نه این تاکتیک را دارد و نه بازیکن قدبلند می خواهد از اوت استفاده کند.

این پیشکسوت تراکتورسازی ادامه داد: حفاظت از تراکتور مانند پنیر سوئیسی است. گل دریافتی تراکتورسازی به دلیل ضعف محمدی در ابتدا بود. او حتی می توانست با مهاجم استقلال اشتباه کند اما این کار را نکرد. عمق دفاع تراکتورسازی سنگین است و زمانی که دفاع شما ضعیف است باید از دو هافبک دفاعی در مقابل آنها استفاده کنید. یک زوج اکبر ایمانی و مهدی کیانی به استقلال واکنش نشان دادند اما از اکبر ایمانی اصلا استفاده نشد.

بعدها که سولدو اخراج شد، وضعیت تراکتور خراب شد

کردیت پیش بینی خود در مورد آینده تراکتورسازی و سولدو در لیگ بیست و یکم را توضیح داد: سولدو واقعاً می رود. او حتی فوتبال ما را هم نمی شناسد. او هیچ برنامه ای برای فاز تهاجمی ندارد و هر بازیکنی برای خودش بازی می کند. پیمان بابایی بهترین بازیکن است اما وقتی در اختیار تیم است نباید زیاد با توپ بازی کند. اینکه بابایی در تیم نیست به دلیل ضعف مربی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اخراج سولدو در این مقطع از فصل به نفع تراکتور است یا خیر، پاسخ داد: اگر سولدو این هفته یا هفته آینده اخراج نشود، وضعیت تراکتورسازی بدتر می شود. البته احتمال سقوط تراکتور بسیار کم است اما در بازی تراکتورسازی برنامه ای برای Sold وجود ندارد. فکر می کنم بهتر است این هفته سولدو را جایگزین کنیم زیرا آنها فوتبال ما را نمی شناسند. چه کسی و چرا او را به تراکتور آورد، نمی دانم. تراکتور در حال حاضر برای عبور از چند گذرگاه با مشکل مواجه است. الکی فقط می گذرد و می خواهد از راهنمای اوت استفاده کند.

مسئولان استان باید یقه نصیرزاده را بگیرند

مربی سابق مهندسی مکانیک در ادامه گفتگوی خود با ایسنا از وضعیت این تیم تبریزی گلایه کرد و گفت: مهندسی مکانیک هم وضعیت خوبی ندارد. قرار بود Peace Soldier مالکیت تیم را بر عهده بگیرد، اما این شرکت در این شرایط نتوانست 20 میلیارد دلار برای فوتبال هزینه کند. این شرکت باید بخشی از این مبلغ را صرف بدهی باشگاه ها کند و بخشی را برای جذب بازیکنان با کیفیت برای حفظ مهندسی مکانیک در لیگ یک هزینه کند.

اعتباری با اشاره به یک بازیکن خارجی مهندسی مکانیک که 14 میلیارد به تیم سبز تبریز بدهکار است، گفت: این بازیکن توسط آقای نصیرزاده به مهندسی مکانیک آورده شد. مسئولان استان باید آقای نصیرزاده یقه او را گرفت و از او خواست پول این بازیکن را بدهد. آقای نصیرزاده در آن زمان گفته بود که با این بازیکن تسویه حساب کرده و این موضوع در مطبوعات نوشته شده است. او باید 14 میلیارد بپردازد. گناه فوتبال تبریز چیست که چنین فوتبالی را برای او خراب کرد؟ بازیکن و برده آورد و کل بدهی را به ماشین و تراکتور واگذار کرد.

علی دایی با کمک نکونام و هاشمیان جانشین اسکوچیچ می شود

وی در آخرین قسمت از صحبت هایش درباره تیم ملی صحبت کرد و گفت: فکر می کنم اگر می خواهند با اسکوچیچ کار را قطع کنند باید سراغ گزینه ایرانی بروند و فکر می کنم بهترین گزینه ها علی دایی و نکونام هستند. می توانند در کنار این دو نفر از هاشمی ها هم استفاده کنند. این باید نیمکت ایرانی ها در جام جهانی باشد.

این پیشکسوت تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید علی دایی و نکونام همزمان در تیم ملی حضور دارند، توضیح داد: این دو باید با هم در تیم ملی حضور داشته باشند. یعنی علی دایی باید به عنوان سرمربی و نکونام و هاشمیان به عنوان دستیار او فعالیت کنند. باید از بازیکنان خانگی در تیم ملی هم قدردانی کرد.

اعتباری در پایان در پاسخ به اینکه به گفته مجیدی، رئیس اتحادیه در دوره مسئولیت خود تغییرات چشمگیری نخواهد داشت و در صورت تغییر، تغییر در دوره ریاست جدید اتحادیه خواهد بود: علی مجموعه. با رفتن او بهتر است از گزینه ایرانی استفاده شود. وقتی می رود حیف است از علی دایی که بازیکنان روی او حساب می کنند و وزنه بردار است استفاده نکنیم. علاوه بر این از نکوناما و هاشمیانا استفاده کنید که از نظر فنی قوی هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.