سارق 10 امتیازی در شبستر دستگیر شد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از دستگیری سارق در اماکن خصوصی و کشف 10 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ سید لطیف حسینی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد از بارهای شخصی در شبستر، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران تحصیلکرده پلیس آگاهی شهرستان موفق شدند با اشراف اطلاعاتی و روش های خاص پلیسی سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کنند.

سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده به 10 فقره سرقت اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی در پایان با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرایم حاصل تعامل با شهروندان است، افزود: امنیت بدون مشارکت و همراهی شهروندان محقق نمی شود، لذا از شهروندان می خواهیم نسبت به سرقت های احتمالی احتیاط های فوری را به عمل آورند. با 110 تماس بگیرید. «به پلیس اطلاع دهید.

فرمانده انتظامی شهرستان:

بیش از 3 هزار مواد محترقه در آذرشهر کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر از کشف 3 هزار و 600 انواع مواد محترقه قاچاق غیرمجاز به ارزش 200 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ یداله جهان آرا در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد محترقه غیرمجاز توسط یکی از کسبه در این شهرستان موضوع در دستور کار ماموران امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران آگاهی پس از بررسی ها و اطمینان از صحت موضوع، توانستند محل مواد محترقه را مشخص کنند و با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام شدند.

ماموران انتظامی ادامه دادند: در بازرسی از فروشگاه مورد نظر 3 هزار و 600 قطعه مواد محترقه و قاچاق غیرمجاز کشف و یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

وی ادامه داد: کارشناسان ارزش ریالی این مواد محترقه را 200 میلیون ریال پیش بینی کرده اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت پلیس آذربایجان شرقی، فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را از طریق تماس با فوریت های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.