روسیه: سوریه 8 موشک اسرائیلی شلیک شده به دمشق را منهدم کرده است

[ad_1]

مرکز آشتی نیروهای دشمن روسیه در سوریه موسوم به «حمیمیم» بامداد چهارشنبه از انهدام 8 فروند موشک شلیک شده در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به دمشق خبر داد.

به گزارش ایسنا، مرکز روسی آشتی در سوریه موسوم به حمیمیم که تحت کنترل وزارت دفاع روسیه است، اعلام کرد که پدافند هوایی سوریه موفق شد 8 موشک شلیک شده از سوی رژیم صهیونیستی به دمشق را ساقط کند.

اولگ ژوراوول، معاون مرکز حمیمیم گفت: بامداد چهارشنبه حوالی ساعت 02:00 به وقت مسکو، چهار فروند جنگنده تاکتیکی اف 16 اسرائیل بدون عبور از مرز سوریه به شهر الکوسو در استان دمشق حمله کردند. بیانیه چهارشنبه شب صادر شد.

وی ادامه داد: حدود ساعت 2:30 به وقت مسکو، ارتش رژیم صهیونیستی 10 فروند موشک زمین به زمین از بلندی های جولان اشغالی به سمت مواضع نیروهای پدافند هوایی سوریه در الکوسوح در دمشق شلیک کرد.

زورولی اف تاکید کرد که در این حمله یک سرباز سوری کشته، پنج تن زخمی شدند و خسارات مادی به زیرساخت های نظامی و غیرنظامی سوریه وارد شد.

پیش از این خبرگزاری صنعا به نقل از یک منبع نظامی گزارش داده بود که در بمباران بامداد چهارشنبه رژیم صهیونیستی در حومه دمشق یک نظامی کشته و پنج سرباز زخمی شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.