روز جهانی قدس روز توجه امت اسلامی و آزادگان جهان به مظلومیت مردم فلسطین است.

[ad_1]

ایسنا/ لرستان سخنگوی مقام معظم رهبری در لرستان گفت: روز جهانی قدس روز تبلور ایمان و روز اهتمام و توجه افکار مسلمانان و آزادگان جهان به مظلومیت ملت فلسطین و مسئله قدس است. ”

پیام نماینده ولی فقیه در لرستان به مردم به صورت خودجوش در حضور شدید و گسترده در روز قدس با دعوت از پیامی به شرح زیر است: جلال الزی اسری ببد لیلا من المسجد مقدس المسجد اقصی الزی برکنا حوله لنریح من یتنا عنه هو السمی. .

روز جهانی قدس روز تبلور ایمان و روز توجه و توجه امت اسلامی و آزادگان جهان به مظلومیت ملت فلسطین و مسئله قدس شریف است. روزی که حمایت قدس شریف و همبستگی وفادارانه مردم با آرمان فلسطین، نقشه ها و نقشه های مستکبران و یارانش را برهم می زند و تلاش سازشکاران برای فراموشی مسئله فلسطین را خنثی می کند.

در قسمت دوم پیام حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی با اشاره به اینکه امروز بیش از هر دوره دیگری ثمره و نتیجه نهال کاشته شده توسط حضرت امام خمینی (ره) در منطقه و محور مقاومت آشکار می شود: جهانی است. استکبار و پیروان منطقه ای آنها می دانند که جمهوری اسلامی ایران و محور قیام با این درایت و درایت، مسئله فلسطین به خواست جهان اسلام و همه آزادی خواهان جهان تبدیل شده و کودک کشی را برچیده خواهد کرد. رژیم منطقه به عنوان اربابان آنها.

ملت انقلابی ایران و آزادگان جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای انجام وظیفه اسلامی و انسانی خود در قبال مستکبران، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد می زنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با دعوت از همگان برای شرکت در این راهپیمایی خاطرنشان کرد: از مردم استان لرستان می خواهم با آرمان های امام راحل که فرمودند: «قدس از آن مسلمانان است» اعلام بیعت کنند و به دستورات و توصیه ها عمل کنند. مقام معظم رهبری در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال در راهپیمایی روز قدس شرکت کنید و با مردم مظلوم فلسطین و همه ملت های مظلوم ابراز همبستگی کنید و نفرت خود را از نظام سلطه و اشغال و دفاع اعلام کنید. قدس شریف.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.