راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور برگزار می شود

[ad_1]

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای از ملت بزرگ ایران برای شرکت در راهپیمایی 31 بهمن دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

“” به نام خدا “

بهمن ماه عشق عاشقانی است که با عشق به کلام و پیام معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) خود را بر سرحد خون و آتش افکندند و در همه جای دنیا «گل تکبیر و شهادت» آفریدند. این کشور.

دهه فجر کلید گشودن درهای پیروزی برای این ملت بزرگ بود که «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. پیروزی انقلاب اسلامی سپیده دمی بود که افق پیشرفت و امید را در برابر مردم مبارز و قهرمان ایران روشن کرد و پرده های تاریکی شرق و غرب را درید و ایران را روشن کرد.

وی در چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری شاهد تابش خورشید انقلاب اسلامی و تبلور نهضت بر اساس آموزه‌های نبوی و انقلابی حضرت امام حسین (ع) بود. مردمی که اشعار زیبای ملت را می دانستند او آزاده و خواستنی بود.

مراسم 22 بهمن ساعت 9:30 صبح (جمعه 22 بهمن) با رعایت کلیه دستورالعمل ها و توصیه های پزشکی به طور همزمان در بیش از 1500 شهر و بیش از 30 هزار روستای سراسر کشور برگزار می شود.

این مراسم در شهرهای دارای جایگاه تاج سرخ به عنوان وسیله نقلیه موتوری خانوادگی و در سایر شهرها با حضور پرشور مردم بصیر و انقلابی ایران از مسیرهای اعلام شده برگزار می شود.

مراسم 22 بهمن تهران در قالب خودروی خانوادگی از ساعت 09:30 صبح با دوازده مسیر اعلام شده آغاز و به میدان آزادی منتهی می شود.

مراسم 22 بهمن در میدان آزادی با اجرای ویژه برنامه ها ساعت 11 خاتمه یافت و پس از آن مراسم حضرت آیت الله دکتر. رئیسی «رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران» به عنوان سخنران مراسم 22 بهمن در تهران در مصلی امام خمینی. «رحمت الله علیه» ساعت 11:30 سخنرانی می کند.

«شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی» ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن به ملت بزرگ و شعور ایران اسلامی و تمامی گروه ها، احزاب و تشکل های وفادار به آرمان های انقلاب اسلامی، 22 بهمن و اعمال قدرت و عزت، «شکوه وحدت و یکپارچگی حضور، عزت و عظمت ملی» و با آرمان های والای بنیانگذار فقید نظام مقدس اسلامی. جمهوری ایران، «و مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای، با ولی فقیه تجدید بیعت کنند».

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.