دستگاه برش لیزر Cnc (قیمت برشکاری فایبر و لیزری فلزات) رادوکس

برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, خدمات برش لیزر فلزات چهاردانگه, خدمات برش لیزر فلزات, خدمات برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری مخصوص فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

برش لیزر برنج با کیفیت تنها زمانی انجام خواهد شد که تجربه اپراتور برای کار با دستگاه بالا بوده و به صورت کاملا حرفه ای برش را انجام دهد.

این دستگاه با تولید لیزر و عبور آن از بخش های مختلف به صورت نقطه ای بر روی برنج مورد نظر تابیده می شود و باعث حکاکی و یا برش لیزر برنج می شود.

مهم ترین ویژگی این فلز نرم بودن و انعطاف پذیری بالای آن نسبت به سایر فلزات است به همین جهت برش آن بدون دستگاه های لیزری کار چندان دشواری نیست.

عدم توجه به این موضوع میتواند منجربه اکسیده شدن فلزی شود که بر روی آن کار میکنید. عنصر مس موجود در فلز برنج، با ایجاد یک لایه اکسید محافظ بر روی سطح فلز، آن را از خوردگی محافظت نموده که ویژگی بسیار ارزشمندی در شرایط مرطوب می باشد.

اما همان طور که اشاره شد، با پیشرفت هایی که در حوزه لیزر صورت گرفته است برش لیزری صفحات برنج، مس و برنز ضخیم غیر ممکن نمی باشد.

برنج آلیاژی از مس و روی است و ترکیب آن با سایر عناصر دیگر را برنز می گویند. ماکت مدل فیزیکی سه بعدی ارائه دهنده یک طرح، محصول و یا یک ایده است که به منظور ارائه مفاهیم به متخصصین و یا ارائه آن به کارفرما و عموم به روشی ساده و قابل فهم باشند، ساخته می شوند.

در هر صورت قابل ذکر است که لیزرهای فایبر فقط روی فلزهای بازتابنده که ضخامتی کمتر از ۵mm دارند، موثر واقع می شوند.

دقت برش ليزر : دقت برش ليزر فلزات بسيار بالاتر از روشهاي مشابه مانند cnc مي باشد و بسته به ضخامت قطعه بين ۰٫۰۲ تا ۰٫۱ دقت قابل انتظار است.

قیمت برش لیزر برنج به دلیل اینکه از هیچگونه نیروی انسانی برای برش کمک گرفته نمی شود بسیار مناسب تر می باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که برای اینکه برش برنج خوبی داشته باشید باید به ضخامت جنس و نرخ برش آن دقت کنید.

هزینه برش لیزری در مقایسه با سایر روش ها و خصوصا روش های سنتی برش فلزات بسیار پایین تر است و مهم ترین دلیل آن کاهش هزینه های منابع انسانی و سرعت بالای اجرای برش است.

هزینه بسیار کمتری دارد. امروزه از برش لیزر برنج در کارگاههای تولیدی کوچک نیز استفاده میشود و باعث رونق کسب و کارهای بسیار زیادی شده است.

برنج یک فلز نسبتا نرم و انعطاف پذیر و یکی از فلزاتی است که در صنایع کاربرد بسیاری دارد. را مثال زد. برش لیزری در موارد دیگری مانند برش فلزاتی که ضخامت آن ها کم است ( معمولا کمتر 8 میلی متر) یا زمانی که تلورانس مورد نظر پایین می باشد و به دقت برش بالا باشد.

برش لیزر برنج از جمله موارد پر جستجو در فضای مجازی، بازار کار و صنایع گوناگون است. اما انقلاب صنعتی و نتایج آن در تاریخ صنعت و هنر نیز مانند بسیاری موارد دیگر تغییرات زیادی پدید آورد.

در واقع، قابلیت چکش خواری و سختی کم فلز برنج آن را به گزینه مناسبی برای ساخت لوازم زینتی، قطعات صنعتی و …

در حالی که، مقادیر متفاوت عنصر روی در فلز برنج موجب پدید آمدن ویژگی های مختلفی در این فلز می گردد، قابلیت چکش خواری و هدایت جریان الکتریکی در همگی یکسان است.

برنج، هدایتگر خوبی برای جریان الکتریکی و گرما بوده که در عین حال در مقابل سایش و جرقه مقاوم است.

فلزات زرد یا براق بازتاب دهنده های بسیار خوبی هستند و گاهی نور مادون قرمز را 95% بازتاب می دهند.

با وجود پیشرفت های زیادی که در تکنولوژی لیزرهای گازی صورت گرفته است، به عنوان روشی بهینه و مناسب برای برش فلزات براق به شمار نمی روند.

فلزات براق مقدار زیادی از پرتوی لیزر را به سوی آینه ها و منبع نور بر می گردانند. مکانیزم انجام برشکاری به وسیله ی لیزر به این صورت است که ابتدا پرتوی لیزر به وسیله ی منبع تولید شده و با عبور از آینه های دستگاه به کمک یک عدسی در ناحیه ی برش متمرکز می شود.

با توجه به نقطه لیزر کوچک و چگالی انرژی بالا، یک برش لیزری می تواند کیفیت برش بهتری به دست آورد.قطر اشعه برش لیزر به طور کلی اندازه 0.1-0.2میلیمتر، عرض منطقه تحت تاثیر حرارت کوچک است و مقطع مستطیل نسبتاً منظمی است.

برش لیزری برج دارای مزایایی میباشد که از آن جمله میتوان به خلاقیت در طراحی، انعطافپذیری و ایجاد طرحهای پیچیده، دقت بسیار بالا، سرعت بالا، قیمت پایین، دقت یکسان در برشهای تکراری، بالا بودن کیفیت لبه برش، داشتن کمترین ضایعات و پرتی، عدم ایجاد تغییرات در ساختار فلز، انجام برش به شکل سری، تولید همزمان قطعاتی با ضخامت یکسان به صورت همزمان و حذف چند مرحلهای روند تولید قطعات اشاره نمود.

سرعت برش لیزری فلز برنج نسبت به سایر روش های سنتی بسیار بالا بوده و همین مسئله در کاهش هزینه ها نفش موثری دارد.

با استفاده از تکنولوژی برش لیزری فلزات دیگر نیاز به هزینه های سنگین ساخت قالب های برش نیست. را پس از انجام برش لیزر آلومینیوم از خود به جای میگذارد.

بج سینه یا همان نشان سینه، نمادی از وابستگی و همبستگی اشخاص به ارگان و سازمان خود است. به طور مثال کارگاههای کوچک و بزرگ زیادی وجود دارند که در بافتها و مناطق صنعتی قرار ندارند و کسب و کار کوچکی محسوب میشوند که با استفاده از برش لیزر برنج توانسته اند محصولات زیادی را تولید و به صورت خرده فروشی عرضه کنند.

زمانی که الکترون ها توسط یک منبع خارجی تحریک میشوند مرحله تحریک آغاز می شود . آثار تاریخی و بخشهای بازمانده از خانههای قدیمی با برشهای متنوع و نردههای زیبای فلزی کماکان در گوشه و کنار دیده میشوند.

سمباده زنی: همانند روش سنگ زنی است با این تفاوت که میزان بار برداشته شده از روی قطعه،از سنگ زنی بسیار کمتر است.

همچنین در برش لیزری برنج لبه های برش خورده ی فلز بسیار دقیق و تمیز بوده و دقیق ترین تکنولوژی برای برش و حکاکی روی فلزات است.

از کاربرد های برش لیزری برنج در ساختن انگشتر، دست بند، ساعت، سگک و دکمه سر آستین، گردنبند و گوشواره و سایر زیور آلات می توان اشاره کرد که در جواهرسازی و ساعت سازی و نقره کاری از آن استفاده می شود.

همچنین نوع دستگاه و دقت آن نیز در کیفیت برش و ظرافت کار موثر است. هر چه دستگاه برش لیزر آلومینیوم کیفیت بالاتری داشته باشد، میتواند برشی به مراتب دقیق تری را انجام دهد و لبه های کار کاملا صاف و بدون هیچگونه پلیسه ای باشد.

با استفاده از توانایی های حرفه ای این دستگاه که پاسخگوی نیازهای متفاوت برش دقیق می باشد، می توان اشکال مختلف صنعتی و تزئینی را در سریع ترین زمان ممکن به مرحله اجراء رساند که دستاورد آن برشی با کیفیت، مسطح و بدون هیچ گونه پلیسه و رنجه باشد و هیچ نیازی به پرداخت کاری پس از برش لازم ندارد.

فلز برنج خاصیت مغناطیسی کمی دارد و به راحتی می توان آن را بازیافت کرد. از زمانی که انسان فلزات را شناخت و توانست از آنها ابزار بسازد نیاز به ایجاد برش در آنها برای ساخت قطعات را احساس کرد.

قیمت لیزر فایبراز نظر تجهیزات اندکی بالاتر از قیمت برش لیزری فلزات با دو فرآیند دیگر است، اما هزینه مصرف انرژی و تعمیرات در این روش به حدی کم است که در کنار عملکرد خوب، قیمت برش فایبر با در نظر گرفتن هزینه های بلند مدت به صرفه تر از روش های دیگر می شود.

تعمیر و جایگزین کردن قطعات نو دستگاه های لیزر بسیار هزینه بر می باشد. پس از آنکه اولین دستگاه برش لیزر در سال ۱۹۶۵ ساخته شد، انسان همواره به این فکر بود تا بتواند با استفاده از این تکنولوژی بر روی سایر اجسام نیز حکاکی و یا برش ایجاد نماید، به همین منظور برای رسیدن به این هدف اقدام به ارتقا دستگاه های لیزر نمودند تا به این مرحله رسیدند که امروزه بسیاری از مواد را می توان با استفاده از لیزر طرح و نقش داد و یا در آنها برش ایجاد کرد.

برش فلزات و صنایع وابسته به آن در این زمان دستخوش تحولات بزرگی شد و مقیاس و کیفیت کار را بکلی دگرگون کرد. Th​is a᠎rtic le was done ᠎by GSA Content G​enerator Demover sion.

هنوز هم میتوان لابلای کاوشهای باستانی زینتهای زنانه و فلزات قیمتی پیدا کرد که زمانی بدست صنعتگران و هنرمندان آن دوران برش خوردهاند.

دستگاه برش لیزر برنج و مزایای کاربرد آن را بررسی ميکنیم. مزایای اصلی برش لیزری این است که تولید می تواند از یک قطعه شروع شود و طیف گسترده ای از مواد را شامل می شود.

کارایی های دیگر این دستگاه شامل : حک فلز توانایی حکاکی بارکد و شماره سریال، لوگو ، آرم ، حک تصاویر، حک سه بعدی و حک عمیق تا عمق 2 میلیمتر را روی تمامی فلزات مانند : طلا- نقره- برنج- مس- آلومینیوم- فولاد و استیل و …

برنج آرسنیكی : شامل آرسنیك. استفاده گردد. همچنین برنج با داشتن خواص صوتی در بسیاری از سازهای موسیقی مورد استفاده قرار می گیرد.

اما از لیزرهای توان پایین Co2 (لیزرهای 30 تا 150 وات) عمدتا در دستگاه های لیزری حکاکی و برش که برای کار روی غیرفلزات هستند استفاده می شود.

اما ضایعات برش با لیزر کمتر بوده و سرعت و دقت کار بیشتر است. اما قیمت برش لیزر برنج به دلیل اینکه کار با سرعت بالایی انجام میشود بسیار مناسب تر می باشد.

در روش های سنتی و همچنین قدیمی علاوه بر اینکه از نیروی انسانی برای برش استفاده میشد سرعت انجام کار نیز تا حد زیادی کند میشد که این زمان بر بودن برش، بر بالا رفتن قیمت تاثیر داشت.

گروه صنعتی بیمر طراح و تولید کننده انواع ماشین آلات برش لیزر فلزات و برش لیزر غیر فلزات در ابعاد و توان های متنوع در ایران.

این لیزر توسط دی اکسید کربن برانگیخته تولید پرتو می کند و عمل برش را انجام می دهد. به این صورت که ابتدا بخش مورد نظر را تا حد نقطه ذوب گرم نموده و سپس با استفاده از فشار گاز (که معمولا هوای عادی است) اقدام به پاک کردن بخش های برش خورده از روی جنس برنجی می نماییم.

باتوجه به قطعه نهایی مورد نیاز دستگاه برش لیزر یا دستگاه حکاکی لیزر استفاده میشود. از مهمترین عوامل موفقیت مجموعه، استفاده از تیم حرفه ای، کیفیت بالای ارائه خدمات و در نتیجه رضایت مشتری می باشد.

کیفیت در دستگاه های برش لیزر فلزات بسیار بالاست، اما تجربه ی اپراتور حرفه ای نیز می تواند نقش موثری در بهبود عملکرد دستگاه داشته باشد.

جواهر سازان دریافتند ک حکاکی با دستگاه های لیزری نسبت به سایر دستگاه ها از دقت بیشتری برخوردار است. این “فلش بک” می تواند موجب آسیب رسیدن به دستگاه لیزر گردد.

همانطور که می دانید هر دستگاه برای کار تنها به یک اپراتور نیاز دارد. از آنجایی که لیزر فیبر پرتو خود را در داخل هسته تولید می کند، تحویل پرتو به تجهیزات نوری پیچیده یا حساسی نیاز ندارد.

اگر مقدار در تقاطع دمای محیط لیزر (دمای اتاق تهویه مطبوع) و رطوبت نسبی محیط لیزر (رطوبت نسبی اتاق تهویه مطبوع) پایین تر از ۲۲ باشد، هیچ تراکمی در داخل لیزر وجود نخواهد داشت.اگر بالاتر از ۲۲ باشد، condensation در داخل لیزر وجود خواهد داشت.

در این روش دمای نقطه کاری جسم مورد نظر را به کمک تابش پرتو لیزر تا دمای ذوب فلز بالا می­برند و سپس به کمک دمش گازی پرفشار که عموما هوا است، سبب ریزش فلز ذوب شده می­ شوند.

برنج در دمای ۹۰۰ الی ۹۴۰ درجه ذوب می شود. لیزر به کار برده شده با توجه به میزان قطر برنج، قدرت لیزر تابیده شده باعث آب شدن و یا سوختن قسمت مورد نظر بر روی برنج خواهد گردید.

بسیاری از کسب و کارها و صنایع برای ساخت محصول نهایی خود نیاز به خدمات برش لیزر یا حکاکی با لیزر دارند، که بسته به میزان نیاز و نوع کار و شرایطی چون تعمیرات و نگهداری دستگاه و اپراتور متخصص، ترجیح به برون سپاری این قسمت از کار به کارگاههای مجهز به دستگاه برش لیزر CNC، برای دریافت خدمات برش لیزر دارند، گروه انجینیک با سابقه چندین ساله خود در این حوزه و مجهز بودن به انواع دستگاههای برش لیزر آماده بستن قرار داد و ارائه خدمات برش به شما عزیزان در شهرهای مختلف ایران است، برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه همکاری کافیست از طریق واتساپ با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

زمان انجام کار هم بیشتر میشود. از همان زمان نیز بدنبال روشهایی برای انجام سادهتر و دقیقتر این کار همت گماشت.

این فناوری در زمینه صنعت نیز به کار می رود و بسیار مورد استقبال صنعت گران قرار گرفته است. به خدمات مجموعه پارسیان لیزر در این زمینه اشاره میکنیم.

تاریخ برش فلزات سابقهای دیرینه دارد و به زمانهای بسیار دور بازمیگردد. به طور معمول نیتروژن و اکسیژن با فشار بالا و یا گاز آرگون نتیجه مطلوبی به همراه دارد.

معمولا به صورت گرد یا مربع وجود دارند. و همین انرژی زیاد باعث ذوب و یا تبخیر فلز شده و برش صورت می پذیرد.

برش صنعتی لیزری توسط تقویت اشعه لیزر بر سطح فلز یا ذوب شدن فز و کنار زدن مواد مذاب توسط گاز صورت میگیرد .

به عبارتی هر چقدر سطح مورد نظر جهت برش کوچکتر باشد، دستگاه لیزر برش فایبر مناسب تر است. انعطافپذیری و وزن مناسب این فلز، به همراه دیگر ویژگیهای فیزیکی و شیمیایی برنج هم کار با آن را در زمینههای مختلف امکانپذیر نموده است.

ماکت های متحرک از نظر ظاهری با واقعیتی که از آن بهره می بریم یکی بوده و در مقیاس کوچکتر ساخته می شود.

حتی در برخی مواقع نام عنصر آلیاژی نیز به همراه اسم آن ترکیب می شود و به عنوان مثال می گویند این برن قلع دار است !

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.