دادستان تهران از دادگاه فرهنگ و رسانه بازدید کرد

[ad_1]

در ادامه روند نظارت میدانی و بازرسی های مستمر و هدفمند، دادستان عمومی و انقلاب تهران از دادگاه فرهنگ و رسانه بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، علی صالحی به طور سرزده از دادسرای ناحیه 35 (فرهنگ و رسانه) برای رصد زمین و خدمات رسانی هدفمند به مردم بازدید کرد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران با مراجعه به کلیه شعب و شعب بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۵ و اطلاع از پیشرفت فعالیت های انجام شده با بررسی دقیق برخی پرونده های بلاتکلیف و علل و اطاله دادرسی، دستور فوری و رای نهایی صادر کرد. هر نقطه

وی همچنین با قضات و کارکنان اداری دادسرای فرهنگ و رسانه گفت و گو کرد و دستورات و رهنمودهای لازم را برای بهبود عملکرد دیوان فرهنگ و رسانه ارائه کرد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران نیز مسئولیت دادگاه فرهنگ و رسانه را در ارتباط مستقیم با افکار عمومی حساس ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: بر این اساس،

صالحی همچنین با برخی از احزاب دادگاه فرهنگ و رسانه دیدار و پس از استماع درخواست ها دستورات لازم را در هر مورد صادر کرد.

من باید بگویم؛ در این بازدید سرپرست دادسرای کشور و انقلاب ناحیه 35 نیز گزارشی از عملکرد، دستاوردها و برنامه های این دادسرا ارائه کرد.

همچنین از بسیاری از قضات و کارکنان اداری دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل عملکرد خوب در اجرای سیاست های ابلاغی رئیس قوه قضائیه، در رفع وظایف محوله و تکریم ارباب رجوع تقدیر شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.