خلیلی: هیچ چیز در لیگ برتر تمام نشده است

[ad_1]

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید لیگ هنوز تمام نشده و این تیم باید تا پایان فصل کار کند.

محسن خلیلی در گفت وگو با ایسنا، درباره تساوی پرسپولیس و هواداران در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: پرسپولیس از جاهای مختلف به هواداران فشار آورد، اما مهاجمان در ضربات آخر نبودند، پرسپولیس همان تیمی است که هواداران انتظار دارند. این موضوع فشار روحی را به تیم وارد کرده و الان هم در خانه و هم خارج از خانه تحت فشار هستند و این برای پرسپولیس خوب نیست.

وی افزود: معمولا تیمی که مقابل پرسپولیس بازی می کند اگر بتواند نتیجه دلخواه خود را حفظ کند به مرور زمان اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند تا حتی می تواند پیروز شود. در دیدار مقابل هواداران، تیم حریف یک موقعیت خوب برای گلزنی و یک موقعیت گلزنی داشت. هواداران می خواستند با دفاع تیمی منسجم به پیروزی برسند اما نقاط ضعفی داشتند که پرسپولیس توانست از آن استفاده کند.

خلیلی ادامه داد: باید با شرایط سخت کنار بیاییم و باید با این فکر وارد بازی شویم، شاید در مسابقات بعدی اتفاقاتی که در زمین می افتد به نفع ما و حریف نباشد. تیم بسته و بسته بازی خواهد کرد.” بنابراین بازیکنان باید تا دقیقه 90 برای جمع شدن تلاش کنند و از بازی حریف انتقاد نکنند، اما هر تیمی تاکتیک خودش را دارد. پرسپولیس با تمام افتخارات و بازی هایی که در سال های اخیر انجام داده تیم قدرتمندی است و حالا تمام تلاشش را می کند تا هواداران را خوشحال کند. قهرمانی دارند. تیم پرسپولیس تحت فشار است و این خیلی خوب است. انتظارات از تیم به حدی است که همه دوست دارند این تیم قهرمان شود، اما هواداران باید بدانند که اگر بازیکنان و تیم تحت فشار باشند، نمی توانند عملکرد لازم را داشته باشند. آن‌ها تا اینجای کار برای موفقیت تیم زحمت کشیده‌اند، هم کادر فنی و هم بازیکنان شایستگی بهترین‌ها را دارند چرا که برای پرسپولیس زحمت می‌کشند.

وی افزود: در شش بازی آینده همه باید از تیم حمایت کنیم تا تیم با تمرکز زیاد مسابقه به مسابقه پیش برود و به نتایج دلخواه برسد. هنوز هیچ چیز تمام نشده و شش مسابقه دیگر. همان سال در سال 86 قهرمان شدیم، در پایان فصل امتیاز از دست دادیم و 6 امتیاز به ما کمک کرد، اما تلاش کردیم و در نهایت قهرمان شدیم. این شرایط همچنان پابرجاست و پرسپولیس فقط باید به پیروزی در بازی های پیشرو کمک کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.