خرید کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر نیکان برودت

خرید کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر – نیکان برودت
کمپرسور اسکرو بیتزر

و همچنین بکار بردن متریال اولیه مرغوب در محصولات خود به عنوان برترین کمپانی در عرصه تولید محصولات برودتی مانند انواع روغن بیتزر ، کمپرسورهای اسکرو بیتزر و پیستونی و … اویل سپراتور یا جداساز روغن این دستگاه که وظیفه جداسازی روغن از گاز را دارد، بر اساس استاندارد جهانی است. کمپرسورهای فشرده سمی هرمتیک اسکرو که مجهز به کنترل مکانیکی ظرفیت هستند . به همین منظور ضمن توجه به محدوده کارکرد کمپرسور، در صورت لزوم جهت خنک کردن روغن و سیم پیچ کمپرسور اسکرو بایستی از اتصالات تزریق مایع، اکونومایزر و یا اویل کولر با در نظر گرفتن جزئیات سازنده که در دفترچه راهنما کمپرسور قید شده استفاده نمود. از این رو زمانی که مبرد به داخل کمپرسور مکش میشود مقداری روغن بیتزر نیز به همراه مبرد مکش میگردد که باعث روانکاری بین شفتها میشود. در اثر این فرایند چنانچه روغن بیتزر همراه با مبرد مکش نشود باعث اصطکاک و افزایش دمای وحشتناک درون سیلندر میشود. Th᠎is con​tent was do᠎ne ​by GSA Conte nt Generator Dem​ov er᠎si on​.

کمپرسور اسکرو بیتزر

دوران شفت متحرک در کنار شفت دیگر در داخل یک پوسته باعث مکش مبرد و فشرده سازی آن میشود. کمپرسور اسکرو دارای قطعات متحرک کمتری نسبت به نوع سیلندر پیستونی است و سرویس های دوره ای طولانی تری دارد. البته نوع اینورتردار کمپرسور اسکرو نیز وجود دارد که کنترل ظرفیت در آن بوسیله تغییرات فرکانس صورت می پذیرد. به طوری که سود خالص این شرکت در سال 1979، 30 میلیون دلار در یک سال بود. روغن بیتزر با توجه به خاصیت روانکاری بسیار عالی که دارد از اصطکاک قطعات کمپرسور در حین فشرده سازی گاز مبرد جلوگیری مینماید. چیلر بیتزر یا چیلر اسکرو بیتزر به چیلرهایی گفته می شود که مجهز به کمپرسورهای پیستونی یا اسکرو و یا اسکرال شرکت Bitzer هستند. کمپرسورهای بیتزر (bitzer) دارای انواع گوناگونی از جمله سمی هرمتیک سیلندر پیستونی، کامپکت اسکرو و سمی هرمتیک اسکرو به دو روش، دومرحلهای و تسمهای می باشد. کمپرسور های بیتزر آلمان در فروشگاه اینترنتی کالابرودت در 3 دسته پیستونی، اسکرو و دو مرحله ای به فروش می رسد. محصولات بیتزر در کارخانههای این شرکت در کشورهای آلمان، آمریکا، استرالیا و چین تولید میشوند که همه این شرکتها و تولیداتشان تحت نظارت و تأییدیه کیفی هسته مرکزی بیتزر در کشور آلمان میباشند.

روغن بیتزر BSE170 برای کمپرسور هایی که با مبرد R134A و R407C کار می کنند مورد استفاده قرار می گیرد . روغن بیتزر با توجه به دارا بودن کیفیت و مرغوبیت بالا به عنوان برترین روغن برودتی جهت روغن کاری کمپرسورهای اسکرو بیتزر و پیستونی در صنعت سیستمهای تهویه مطبوع استفاده میگردد. بازرگانی پنسین با توجه به نیاز جامعه و مشتریان محصولات هوای فشرده قطعات اورجینال آلمانی و ایتالیایی را که باکیفیت و بسیار خوش ساخت و استاندارد هستند را به کاربران مختلف در سرتاسر کشور ارسال می کند. این نوع روغن برودتی با توجه به استفاده از متریال مرغوب در ساختار آن، باعث میشود که روغنکاری بین قطعات به خوبی انجام شود و همچنین میزان فوم شدن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و از پایداری حرارتی بسیار خوبی نسبت به سایر روغنهای برودتی موجود در بازار برخوردار است. در کمپرسور بیتزر، باز شدن شیر های CR1, CR2, راه اندازی کمپرسور اسکرو بیتزر CR3 به ترتیب باعث کاهش ظرفیت برودتی به 75%، 50% و 25% می گردد.

چنانچه از روغنهای مناسب مانند روغن بیتزر در سیستم تبریدی خود استفاده نمایید، باعث میشود هزینههای نگهداری شما کاهش یابد و همچنین بازدهی سیستم چندین برابر افزایش یابد. کاهش اصطکاک قطعات کمپرسور روی یکدیگر باعث طول عمر بیشتر کمپرسور و بازدهی بیشتر سیستم تهویه مطبوع میشود. سیستمهای تهویه مطبوع نظیر سیستمهای سرمایشی و گرمایشی جهت عملکرد و بازدهی هر چه بیشتر در فرایندهای خود نیاز به روغن کاری دارند. بخش مربوط به روغن در کمپرسور اسکرو از مخزن روغن، اویل سپراتور و فیلتر روغن تشکیل شده است. روغن B320 SX: برای کمپرسورهای اسکرو بیتزر مناسبند، همچنین این نوع روغن معدنی با گاز R22 نیز متناسب است. روغن B5.2: این نوع روغن مناسب کمپرسورهای پیستونی بیتزر، اسکرال، 2 مرحلهای بیتزر و تسمهای میباشد که از نوع روغن معدنی متناسب با گاز R22 نیز است. یک سمت پیستون فنر و سمت دیگر فشار روغن است که فشار روغن در حالت کنترل ظرفیت مرحله ای توسط سه یا چهار شیر برقی (متناسب با مدل کمپرسور اسکرو) و در کنترل ظرفیت پیوسته توسط دو یا سه شیر برقی تنظیم میگردد. با باز شدن سایر شیرها از فشار روغن پشت پیستون کاسته شده و اسلایدر به سمت راست حرکت کرده و از میزان ظرفیت برودتی کاسته می گردد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.