خدمات برش لیزر انجام انواع خدمات برشکاری نور صنعت فردوس

خدمات برش لیزر – انجام انواع خدمات برشکاری – نور صنعت فردوس
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

دستگاه برش پلاسما : دستگاه برش plasma را بدون واسطه بخرید.تعداد بازدید : 834 دستگاه برش پلاسما : برش پلاسما نوعی برش است که با استفاده از تکنولوژی جدید و دانش روز دنیا انجام میشود و کاربرد گسترده ای در صنعت و تولیدی ها دارد. ضمن اینکه امکان تولید پرتوهای پایدار و قدرتمندی را دارد. ظرافت و دقت بالای دستگاههای لیزر برای برش کاری باعث میشود که ایجاد طرحهای زیبا در قطعات کوچک استیل امکان پذیر باشد. استفاده از برش لیزر برای فلزات با ضخامت ۱۰ تا ۲۵ میلیمتر اجازه میدهد که قطعات فلزی مختلف را با دقت و کیفیت بسیار بالایی برش دهید و حتی طرحهایی زیبا و منحصر به فرد در آنها ایجاد کنید. در واقع، تمام مراحل انجام کار و ابعاد نهایی قطعات از طریق کامپیوتر به دستگاه ارسال میشود. انعطاف کاری این تجهیزات اجازه میدهد که شما قطعات با اشکال، کارایی، ابعاد و طرحهای مختلف را با استفاده از دستگاه برشکاری لیزری برش دهید. در نهایت میتوانید آنها را روی قطعه خود پیاده سازی کنید و به طرحهای مورد نظر خود دست پیدا کنید. ​Art icle was cre ated wi th the help of G​SA Conte nt​ Generator Demov er si​on .

برش لیزر فلزات

دستگاههای مدرن برش لیزری که تکنولوژی ساخت بالایی دارند، میتوانند حتی بدون حضور اپراتور روند برشکاری را طی کنند و در نهایت قطعه مورد نظر را تحویل شما دهند. قطعات برش داده شده به این روش در صنایع مختلفی مانند شیمی، فیزیک، ارتباطات، فعالیتهای پژوهشی، آزمایشگاهها، علوم پزشکی، هوافضا، ساختمان سازی، صنایع نظامی و… ● در برش لیزری فلزاتی مانند آهن و استیل، اشعه لیزر به شکل کانونی روی قطعه میتابد و همزمان با آن با استفاده از گازی مخصوص سطح قطعه شما خنک میشود. با استفاده کردن از پیشرفت ترین فناوری ها و تکنولوژی ها و با بالا بردن کیفیت کار در به صنایع گوناگون می تواند این کارها را به وسیله لیزر انجام دهد. اما انجام این کار با توجه به مصرف برق بسیار بالا و هزینههای گزاف به هیچ عنوان مرسوم نیست. برش لیزری، به جای تیغه مکانیکی سنتی از یک پرتو نور نامرئی استفاده می کند، به این صورت که بخش مکانیکی سر لیزر هیچ تماسی با قطعه کار ندارد و باعث خراش به سطح کار نخواهد شد. اما از لیزرهای توان پایین Co2 (لیزرهای 30 تا 150 وات) عمدتا در دستگاه های لیزری حکاکی و برش که برای کار روی غیرفلزات هستند استفاده می شود.

دستگاه برش لیزر فلزات

Th᠎is c᠎on tent h᠎as be​en g en erated  wi th GSA Con tent​ Gen᠎er at or Demoversion!

نکته مهمی که در این بخش باید مد نظر قرار دهید این است که معمولاً سرعت برش لیزر فلزات بالاتر از سایر روشهای معمول میباشد، اما این که روند کار برشکاری چقدر طول خواهد کشید بستگی به نوع فلز و ضخامت آن دارد. هر دستگاه لیزر علاوه بر قطعات ثابت، قطعاتی مصرفی نیز دارد. طراحی میشوند و میتوان آنها را به عنوان الگوی کار یا نقشه بر روی دستگاه لیزر آپلود کرد. کیفیت برش لیزر فلزات نسبت به سایر روشهای برشکاری بسیار بالاتر است و قطعاً به شما کمک خواهد کرد قطعات فلزی برش خورده با ظرافت بالا و دقیقتر در اختیار داشته باشید. این موضوع کمک میکند که خواص فیزیکی و مکانیکی قطعات مورد نظرتان تا حد بسیار زیادی حفظ شود. در برش لیزری فلزات فشار فیزیکی بر روی قطعه در حال برش وجود ندارد و در لبه های قطعه برش خورده توسط لیزر هیچگ ونه له شدگی وجود ندارد.  A rticle w​as g en​er​at ed with G SA Content​ Gen​erator DE​MO!

برش لیزر فلزات صنعتی

بالا بودن میزان خطا در روند برشکاری باعث افزایش میزان خطا در برش لیزری و نتیجه نهایی خواهد شد. این موضوع کمک میکند تا مصرف انرژی دستگاه و عمر آن به شکل قابل توجهی افزایش یابد. استفاده از این تجهیزات جدید کمک میکند که زمان برش لیزر آهن یا سایر فلزات مانند آلومینیوم، آلیاژهای مختلف و… برش لیزر استیل با استفاده از دستگاههای پیشرفته برش لیزری کمک میکند تا بتوانیم قطعات زیبایی را برای قسمتهای مختلف دکوراسیون فضای مورد نظر را در اختیار داشته باشیم. این دستگاه ها از قطعات و سیستم های پیشرفته که با همکاری یکپارچه با یکدیگر از قدرت لیزر در جهت برش مواد فلزی سخت و ضخیم بهره میبرد، تشکیل شده است. دقت و نظم و کیفیت بسیار بالای این دستگاه سبب شد که بیشترین بهره وری از دستگاه برش لیزر فلزات در صنعت باشد به گونه ای که برای نمونه سازی و تولید این دستگاه بسیار با اهمیت باشد و حتی برای برش قطعات بزرگ در صنعت از این دستگاه استفاده شود. به عنوان مثال بسیاری از افراد فعال در این عرصه عقیده دارند که انواع دستگاههای برش لیزری تولید شده توسط کشور آلمان دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. F Series که دارای کاور و میز رزرو می باشد و در ابعاد برش و توان های مختلف متناسب با نیاز شما عزیزان آماده ی ارائه می باشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از برش لیزر فلزات صنعتی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.