خانواده های 22 بهمن وارد «جهاد تبیینی» می شوند.

[ad_1]

ایسنا/ قزوین نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: خانواده ها باید جهاد 22 بهمن را تبیین کنند و خاطرات خود را برای جوانان و کودکان تعریف کنند و پیشرفت های کنونی جمهوری اسلامی باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد و وضعیت کنونی کشور مطرح شود. در مقایسه با .” در واقع خانواده ها با تبیین ارزش های انقلاب اسلامی می توانند امید ایجاد کنند.

فاطمه محمدبیگی در گفت وگو با ایسنا، درباره برگزاری رالی خودرویی در روز 22 بهمن اظهار کرد: با توجه به اینکه در ششمین اجلاس سران کرونا هستیم، همچنین به دلیل قدرت بسیار بالای عفونت امیکرون، از مردم می خواهم با رعایت پروتکل های بهداشتی در صحنه حضور داشته باشند. اما باید ماسک به همراه داشته باشند و فرمت اعلام شده یعنی پیاده روی با خودرو و موتورسیکلت را در نظر بگیرند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: خانواده ها باید در این روز به تبیین جهاد پرداخته و خاطرات خود را برای جوانان و کودکان تعریف کنند، پیشرفت های کنونی جمهوری اسلامی را ارائه کنند و شرایط کنونی را با هم مقایسه کنند. قبل از انقلاب. در واقع خانواده ها با تبیین ارزش های انقلاب اسلامی می توانند امید ایجاد کنند.

محمدبیگی در بخش دوم سخنان خود اظهار داشت: در حال حاضر در شرایط سخت تحریم و شرایط بد اقتصادی و معیشتی قرار داریم، اما تصمیم ما این بود که برای آرمان های انقلاب تلاش کنیم، در این میان دشمن اقتصادی، تحریم، ابزارهای دارویی، اجتماعی و سیاسی که مانع پیشرفت ما می شود.

وی تاکید کرد: اما امروز جمهوری اسلامی ایران اسب پیشرو در دفاع از حقوق بشر است، جمهوری اسلامی ایران اکنون در خط مقدم مبارزه با سلطه و مبارزه با فساد و تبعیض قرار دارد و شورا می داند که جمهوری اسلامی و به هیچ امتیازی غیرت نمی فروشد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: شهدای انقلاب اسلامی، شهدای ترور، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع سلامت، همه جلوه های مقاومت مردم ایران هستند؛ شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع حرم، همه جلوه های مقاومت مردم ایران هستند. پس از 43 سال دشمنان با تمام ترفندهای خود از جنگ اجباری گرفته تا ترور و تحریم های ظالمانه می خواستند جلوی پیشرفت ایران را بگیرند، اما جمهوری اسلامی هرگز در عرصه های مختلف پیشرفت از حرکت باز ایستاد.

وی افزود: ایران در بسیاری از جنبه های توسعه جزو 18 کشور برتر دنیا و در برخی موارد جزو 5 کشور برتر دنیاست و ما بهترین ها در دنیا هستیم.

سخنگوی مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: با وجود تلاش های دشمن، امروز در شرایطی هستیم که اقتصاد مقاومتی در حال رونق است و توانسته ایم تحریم ها را خنثی کنیم، در میدان نیز عملکرد خوبی داشتیم. فروش نفت و افزایش فروش». نفت داشته ایم، در سال های اخیر شاهد کاهش بیکاری بوده ایم و طرح های اشتغال زایی نتیجه داده است.

محمدبیگی تاکید کرد: امیدوارم با تولید و مصرف کالای داخلی بتوانیم شاخ عظیم تحریم ها را بشکنیم، با کشورهای همسایه نیز توافقاتی انجام داده ایم و فعالیت های دولت سیزدهم به خوبی باز شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.