جابجایی و حمل پیانو در اسباب کشی با باربری ارزان قیمت اخبار رسمی (2)

جابجایی و حمل پیانو در اسباب کشی با باربری ارزان قیمت – اخبار رسمی
حمل پیانو

پس پیانو را با گردون به داخل ماشین باربری حمل نمایید. زیرا حمل از حساسیت بالایی برخوردار است که حمل آن از عهدهی اثاث کشی و باربری ها بر نمیآید و به تخصص خاصی نیاز دارد. زیرا اکثر فضاهای کامیون ها یکنواخت نیستند. 5. از یک گردونه ی متحرک برای خارج کردن پیانو از خانه و حمل به داخل کامیون بار استفاده کنید . برای حمل پیانو رویال قطعا به شما پیشنهاد می نماییم که از شرکت های باربری و اتوبار کمک بگیرید. باربری هدف بار تهران به عنوان یکی از شرکتهای حمل و نقل شهری و اتوبار در تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه میباشد و تحت نظارت کامل باربری بزرگ شمیرانات تهران فعالیت مینماید. در گذشته ارتفاع پیانوه ای دیواری تا ۱۵۰۰ میلیمتر هم میرسید ولی امروزه حداقل ارتفاع پیانوهای دیواری حرفه ای ۱۱۰۰ الی ۱۳۳۰ میلیمتر میباشد . تیم متخصص ما بسته بندی و حمل پیانو را به نحوی بسیار حرفه ای برای شما انجام می دهند . معمولا افراد حرفه ای کمتر به سراغ این دسته پیانوها می روند. بسته بندی این پیانوها به این شکل است که دور تا دور پیانو با یونولینای مخصوص ۳cm کامل پوشیده می شود ( به خصوص پشت پیانو ) ؛ ورودی آن ها را با نایلون های حباب دار که کاغذ های مخصوص ضد خش و نم گیر پوشانده می شد که تقریبا یک الی دو ساعت زمان می برد . This data w as do᠎ne by GSA C᠎onte᠎nt Generator DE᠎MO.

دارند که همه این ها به بسته بندی و جابجایی مخصوص خود دارند تا صدمه نبینند. پیانو ها سنگین هستند و انتهای آنها نسبت به خراش، شکستگی و ضربه بسیار آسیب پذیر است. نحوه صحیح حمل تخصصی پیانو فقط به معنای جابجایی آن از یک خانه به خانه دیگر نیست .گاهی وقتها ممکن است پیانو فقط درون همان اتاقی که قبلاً بوده است جابجا شود که باز هم برای انجام آن به یک فرد ماهر و با تجربه در حمل پینو نیاز است ، حتی حرکت پیانو به طور ناشیانه به طول چند متر نیز میتواند به ای وسیله حساس آسیب برساند. پیانو چون حساسیت بالایی دارد حمل آن کار هرکسی نیست و حمل آن را باید به افراد متخصص حمل پیانو سپرد چون اگر بد جابجا شود و ضربه ای به آن وارد شود گوشی های پیانو خراب شده و از کوک خارج میشود و دیگر کوک نمیشود و پیانو دیگر کارایی ندارد و فقط برای زیبایی خانه و دکور از آن استفاده می شود. چنانچه در منزل یا محل کار خود یک پیانو دارید که می خواهید آن را جابجا کرده و به مکان دیگری منتقل کنید، پیشنهاد میشود که از سپردن کار جابجایی پیانو به افرادی که کار آنها حمل بارهای معمولی و غیر حساس است، خودداری کنید و پیانو را در گروه دیگر اثاثیه بزرگ و سنگین خانه نگذارید و برای حمل آن از روش حمل وسایل این چنینی استفاده نکنید، چون در حمل پیانو باید نکاتی همانند زمان حمل اشیاء قیمتی رعایت شود. Th​is da ta h᠎as be en gen​erat ed by GSA Conte​nt  Gene​ra​tor DEMO!

صرفهجویی در پول و زمان؛ شاید فکر کنید با انتخاب نکردن یک تیم حرفهای برای جابهجایی پیانو در پول خود صرفهجویی خواهید کرد اما اینگونه نخواهد بود. جلوگیری از هرگونه صدمه و آسیب؛ پیانو آکوستیک بسیار سنگین و دارای شکل منحصربهفردی است که جابهجایی آنها اصلا آسان نیست، به ویژه اگر پلههایی نیز سرراهتان باشد هم پیانو هم خودتان در معرض خطر قرار خواهید گرفت. چراکه این وسیله علاوه بر وزن بسیار سنگین خود، بسیار شکننده نیز می باشد. این ساز از نوع سازهای صفحه کلیددار است و به این معنی است که هنگام زدن انگشتان دست بر روی هر یک از کلیدهای پیانو (کلاویه)، چکشهایی که در داخل بدنه آن قرار دارند و زیر هر یک از این کلیدها هستند، بر روی سیمهای نازکی ضربه وارد میکنند که موجب ایجاد صدای خاص آن کلید میشود. به طور مثال، برای نواختن هر نت گرد، زمانی معادل ۴ ضرب پا را لحاظ میکنیم و این زمان باید تا نواختن نت بعد طی شود و در طول این مدت، انگشت خود را بر روی کلید نگه میداریم. این عزیزان می توانند به بهترین شکل بسته بندی پیانو را برای شما انجام دهند.

از جمله بسته بندی و حمل پیانو (piano) که این کار را نیز شرکتهای باربری در اصفهان از جمله شرکت اتوبار و باربری زیبا بار اصفهان براحتی برای شما انجام می دهند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای اتوبار و باربری کاج تماس حاصل نمایید. بله. اتوبار کاج جهت حمل و نقل و باربری پیانو کادری مجرب از کارگران و پرسنل بسته بندی پیانو را در اختیار دارد. اتوبار کاج جهت حمل و نقل و باربری پیانو کادری مجرب از کارگران و پرسنل بسته بندی پیانو را در اختیار دارد. یادمان باشد که تمام موضوع جابه جائی پیانو محدود به نحوه بلند کردن و یا چگونگی انتقال آن از یک محل به محل دیگر نمیباشد ، گاهی اوقات با توجه به طول مسافت ، شرایط مکانی مبدا و مقصد ، شرایط بارگیری و تخلیه و یا نحوه حمل (زمینی دریایی هوائي) باید قبل از انجام هر اقدامی برای شروع جابه جائی پیانو آن را بسته بندی و ایمن سازی کنیم.چگونگی بسته بندی و آماده سازی آن برای انتقال به محل جدید با توجه به شرایط بالا متغیر و متفاوت است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.