ثبت 9 میلیون گردش مالی از آغاز طرح نوروزی در استان مرکزی

[ad_1]

ایسنا/ مرکز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون 9 میلیون و 736 هزار تردد در استان به ثبت رسیده که نسبت به دو سال 27 درصد افزایش داشته است.

مهرداد جهانی روز یکشنبه ۷ فروردین در ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی گفت: تعداد خودروهای ورودی در استان با رشد ۴۰ درصدی به ۴۰ میلیون و ۷۶ هزار تردد رسید. 33 درصد رشد کرد.

وی بیان کرد: تاکنون 75 هزار مسافر در استان ثبت نام کرده اند که نسبت به سال گذشته 17 درصد افزایش داشته و 43 هزار و 642 مسافر با ریل جابه جا شده اند که 51 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری و راهداری استان مرکزی گفت: میانگین سرعت خودروها در جاده های استان 94 کیلومتر در ساعت است که نسبت به میانگین کشوری 9 درصد بیشتر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز در این نشست گفت: 10 هزار و 33 نفر توسط نیروهای این سازمان برای استفاده و بازدید از مناطق مختلف استان در تعطیلات نوروزی هدایت شدند.

عبدالکریم شعبان زاده گفت: جمعیت هلال احمر در سال جاری 36 ماموریت شامل 24 عملیات تردد و 12 عملیات حضور در محل انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: عوامل همکار تا امروز 19 مورد انتقال به مراکز درمانی، 26 مورد امداد و 8 مورد رهاسازی در ایام نوروز انجام داده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: این گروه هشت هزار اطلاع رسانی شامل سه هزار و 430 اطلاعات نقاط حادثه خیز و راهنمایی مسافران نوروزی را انجام داده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.