تولید ملک، طرح دولت در سال 1401

[ad_1]

ایسنا/ مازندران بابل در جلسه هیات مدیره در جلسه هیات مدیره با بیان اینکه ایجاد اموال دولتی در سال 1401 به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت، گفت: دولت در تلاش است در بودجه سال 1401 از بانک مرکزی وام نگیرد.

سید صولت مرتضوی که در سفر رئیس جمهور به مازندران در شهرستان های آمل و بابل حضور داشت، در پیامی تبریک عید سعید فطر در جلسه هیئت مدیره شهرستان بابل، اظهار داشت: سدها و خطوط برق، تلاش زیادی تلقی شد. باید برای جذب وام و بودجه اقدام شود.

مرتضوی افزود: دولت تلاش می کند در بودجه 1401 از بانک مرکزی وام نگیرد و ایجاد اموال دولتی را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهد.

وی تاکید کرد: هدف دولت 8 درصد رشد اقتصادی در کشور است که پیش بینی می شود سالانه زیرساخت های یک میلیون شغل ایجاد شود. تورم در کشور و رسیدن به ثبات اقتصادی.

مرتضوی با تاکید بر اینکه بسیاری از کارخانجات و صنایع مازندران تعطیل یا نیمه تعطیل هستند و هنوز به ظرفیت اسمی برای رسیدن به رشد 8 درصدی نرسیده اند، تصریح کرد: مدیریت تورم ایجاد ثبات در بازار است.

وی با بیان اینکه امروز فریاد کشاورزان در فروش برنج و مرکبات و صدای مصرف کننده ناشی از گرانی محصول است، گفت: کشور به دلیل بی ثباتی اقتصادی به بهشت ​​دلالان و واسطه ها تبدیل شده است.

معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت در راستای ثبات اقتصادی گام برمی دارد، گفت: همکاری نمایندگان با دولت اصلی بسیار مطلوب است و دولت باید از بحران های گذشته برجای مانده از دولت های گذشته عبور کند.

مرتضوی زباله را دغدغه جدی دولت دانست و یادآور شد: به دلیل بحث زباله سفر ویژه ای به شهر بابل خواهم داشت و جلسه ای برای حل این مشکل با حضور مدیران بابل برگزار می شود تا تصمیم اساسی و اساسی گرفته شود. آن را به سرعت اجرا کنید

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی، اشتغال و مسکن گفت: بسیاری از این مشکلات مدیریت ضعیف است. علاوه بر این مشکلات، خدمات ارزنده ای که ارائه شده باید به مردم توضیح داده شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.