تلاش مدیران فرس برای ایجاد امید و نشاط در جامعه

[ad_1]

ایسنا/ فارس نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تاکید کرد: دستگاه های اجرایی استان برای ایجاد امید و نشاط در جامعه و تحقق شعار سال اهتمام جدی داشته باشند.

اسماعیل محبی پور دوشنبه 9 فروردین در دومین نشست خبری با عنوان مدیران مسئول که به همت استانداری فارس و با حضور مسئولان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، افزود: ورزش و جوانان دو هستند. دسته بندی های مهمی که هر دو دارند.

نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تصریح کرد: دستگاه ها علاوه بر انجام وظایف خود باید پاسخگوی افکار عمومی و رسانه ها نیز باشند که به همین دلیل این جلسات تشکیل شد.

محبی پور با بیان اینکه این جلسات باید مستمر و بدون وقفه باشد، گفت: علاوه بر همه اینها توجه به مستندات بالای مراقبت از جمله بیان پله دوم در دستگاه ها توسط مدیران دستگاه های اجرایی حائز اهمیت است. در استان باید مراقب بود.» تلاش برای تحقق آن نیز مهم است.

وی با بیان اینکه جوانان در شعار سال به طور مستقیم در امر دانش و اشتغالزایی مشارکت دارند، افزود: برای تحقق بخشی از شعار سال ورزش و جوانان در استان فارس باید برنامه ارائه شود. .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه رئیس جمهور اعلام کرده است که از مدیران بپرسیم برای شعار سال چه اقداماتی انجام داده اند، گفت: این الزام در مسیرهای استانی نیز وجود دارد.

محبی پور با بیان اینکه زیرساخت ها در سال های اخیر به دلیل دشمنی ظاهری دشمن و برخی انگیزه ها در داخل آسیب دیده است، افزود: دولت وجود دارد.

وی با بیان اینکه این دو امر باعث ایجاد امید برای بهبود شرایط می شود، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی استان نیز باید نسبت به ایجاد امید و نشاط در جامعه و تحقق شعار سال توجه جدی داشته باشند.

محبی پور همچنین با اشاره به حیطه کاری اداره کل ورزش و جوانان خواستار استفاده بیشتر از ظرفیت های جوانان و بانوان در حوزه های مرتبط این اداره کل و ایجاد فضایی برای فعالیت های گسترده سمناس شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.